برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

شرکت پخش پسته کرمان

پسته کرمان – درینام  یک شرکت خانوادگی  پخش پسته کرمان است که در استان کرمان ایران واقع شده است. سیرجان به عنوان یکی از اصلی ترین زمینه های پسته برای محصولات با کیفیت برتر در ایران شناخته شده است. لطفاً برای استعلام قیمیت، حداقل مقدار سفارش، جدول زمانی تحویل و … با ما تماس بگیرید و ما نیز سریعا پاسخ میدهیم.

درینام - دورینام شرکت پخش پسته کرمان
پسته درینام یکی از پیشگامان تولید کننده و صادر کننده پسته ممتاز ایرانی در سطح جهانی است. هدف ما این است که با تولید و صادرات پسته به مشتریان در سراسر جهان ، رشد و فراتر از نیاز مشتری را ادامه دهیم.

ما از تجربه نیاکان خود برای تولید انواع مختلف استفاده می کنیم.
پسته ، در حالی که از امکانات فراوری و پردازش مدرن ما استفاده می کند تا از پیشرفتهای فعلی فن آوری جلوتر باشد.

لطفاً برای استعلام قیمیت، حداقل مقدار سفارش، جدول زمانی تحویل و … با ما تماس بگیرید و ما نیز سریعا پاسخ میدهیم. ۰۹۱۲۰۹۹۲۷۷۹

پسته درینام توزیع کنندگان داخلی و بین المللی را تأمین می کند و مشتاق کشف فرصت های جدید تجاری در سراسر جهان است. براساس تجربه ما ، ما نیازهای مشتری خود را درک می کنیم و متعهد به کیفیت و خدمات بالا هستیم. هدف ما اطمینان از این است که مشتریان ما از سرمایه گذاری خود بهره مند می شوند.

ما آزمایش را براساس کشور مقصد در آزمایشگاه خود انجام می دهیم. به عنوان یک شرکت متمرکز بر مشتری، آزمایشات متعدد به منظور برآورده کردن کلیه الزامات قبل از حمل و نقل انجام می شود.

درینام - دورینام شرکت پخش پسته کرمان

مشتریان ما می توانند از طیف لذیذی از انواع پسته که تحت شرایط بسیار بهداشتی پردازش می شود ، از ما استفاده کنند. ما به طور ویژه از محیط بهداشتی و ایمن برای تهیه این از انواع پسته مراقبت می کنیم و محصولات با کیفیت برتر را به مشتریان گرامی ارائه می دهیم. ما به دلیل طعم و تردی منحصر به فرد انواع پسته مشهور هستیم. مشتریان می توانند از این انواع پسته در بسته بندی های متنوع و متناسب با انتخاب مشتریان استفاده کنند. از ویژگی های این پسته ها می توان به عطر و طعم لب زدن عطر خوش آن اشاره کرد

 

نام محصول ۱۰۰٪ پسته طبیعی با کیفیت بالا شماره مدل پسته نوع پسته مغز پسته نوع فرآوری متداول نوع خالص طعم خشک نمک خشک ، ترد فرآیند تولید: انتخاب – بو دادن – چاشنی – انتخاب و تشخیص فلز – ویژگی بسته بندی بدون GMO مواد افزودنی غذایی برای بینایی مفید است. حداقل مقدار سفارش ۱ الی ۴ تن جزئیات پسته بندی زمان تحویل استاندارد دو هفته پس از تأیید سفارش و شرایط پرداخت  به عنوان پیش پرداخت و مانده موجودی پسته برای شما ارسال میشود.

——-

اثرات پسته در سلامتی

درینام - دورینام شرکت پخش پسته کرمان

۱٫ بادیگارد قلب غنی از آرژنین ، نه تنها می تواند از بروز تصلب شرایین تسکین بخشد ، به کاهش چربی خون کمک کند ، بلکه همچنین خطر حمله قلبی ، کاهش کلسترول ، کاهش پاسخ حاد استرس روانی را کاهش می دهد.

۲٫ محافظت از بینایی میوه بنفش پسته ، حاوی آنتوسیانین ، که یک آنتی اکسیدان طبیعی است ، و آجیل سبز زمرد سرشار از لوتئین است ، نه تنها می تواند آنتی اکسیدان ، بلکه برای محافظت از شبکیه چشم نیز بسیار خوب است.

۳٫ اجازه دهید بدن لاغر ۲۸ گرم در روز پسته بخورد ، حدود ۴۹ گرم ، نه تنها نگران چربی نیستید ، بلکه به کنترل وزن نیز کمک می کنید. این به این دلیل است که احساس غذا خوردن معمولاً ۲۰ دقیقه طول می کشد ، خوردن پسته می تواند توسط پوسته افزایش یابد تا زمان غذا خوردن احساس شود ، افراد احساس سیری و رضایت دارند ، بنابراین به کاهش مصرف غذا و کنترل وزن کمک می کند.

لطفاً برای استعلام قیمیت، حداقل مقدار سفارش، جدول زمانی تحویل و … با ما تماس بگیرید و ما نیز سریعا پاسخ میدهیم. ۰۹۱۲۰۹۹۲۷۷۹

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.