برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

صادرات انواع پسته به کشور عراق

صادرات انواع پسته ایرانی به کشور عراق – ما در مجموعه بزرگ درینام تولید کننده، توزیع کننده و صادر کننده اصلی پسته اکبری در ایران و خاورمیانه هستیم و با افتخار در خدمت مشتریان داخلی و خارجی هستیم. کشور عراق با توجه به اینکه جز کشورهای است که محصولات ایرانی را مصرف می‌کند، و با توجه به اینکه پسته اکبری یک محصول لوکس آجیلی است، کشور عراق بزرگترین وارد کننده پسته های ایرانی است و بهترین نوع مصرف را دارد، چرا که کیفیت بالای این محبوب مصرف کنندگان کرده است. برای مشاوره و خرید با کارشناسان ما ۰۹۱۲۰۹۹۲۷۷۹ تماس بگیرید.

برای خرید انواع پسته با تناژ بالا با ما تماس بگیرید - درینام - دورینام

برای مشاوره و خرید با کارشناسان ما ۰۹۱۲۰۹۹۲۷۷۹ تماس بگیرید.

صادرت پسته به کشور عراق

 

کشور عراق با توجه به اینکه بخش قابل توجهی از مخصولات خشکبار خود را از کشورهای مختلف وارد میکند، ایران بهترین گزینه برای وارد از نظر کشور عراق است، اقلام کشور عراق گرم و خشک است و با توجه به نداشتن شرایط کشت خشکبار اغلب از خشکبار ایرانی استفاده می کنند، ایران دارای بهترین منابع برای تامین پسته است، و کشور عراق با توجه به مصرف بالای خشکبار یک گزینه بسیار مناسب برای صادرات انواع پسته است، ما در شرکت درینام انواع مختلف پسته را به کشور عراق صادرات میکنیم.

صادرات انواع پسته از جمله (اکبری – احمد آقایی – فندوقی – کله قوچی – بادامی)

برای مشاوره و خرید با کارشناسان ما ۰۹۱۲۰۹۹۲۷۷۹ تماس بگیرید.

فواید مختلف پسته

پسته سرشار از فیبر ، پروتئین ، ویتامین ها ، چربی های سالم و آنتی اکسیدان است. آنها مغزهای مغذی متراکم با محتوای چربی کم هستند. برخی تحقیقات بیان می کنند که این آجیل ها ممکن است به کاهش وزن کمک کنند ، فلور روده را تقویت کنند و سطح گلوکز خون را تنظیم کنند. در این پست ، ما در مورد راه هایی که پسته می تواند برای شما مفید باشد توضیح داده ایم. ما همچنین در مورد مشخصات تغذیه ای آنها و عوارض جانبی بالقوه ای که می توانند ایجاد کنند بحث کرده ایم.

  1. یک وعده ۲۸ گرم پسته حاوی مقادیر خوبی فیبر ، پروتئین ، پتاسیم ، روی ، فسفر ، ویتامین B6 و منگنز است (۱). آنها طعم غنی و مغذی دارند. پسته حاوی بیشترین میزان آنتی اکسیدان در میان آجیل ها است. همه اینها از طرق مختلف برای سلامتی انسان مفید است.
  2. پسته به کاهش وزن کمک کند، پسته حاوی فیبر است. مطالعات نشان می دهد که مصرف فیبر ممکن است باعث سیری شود و به نوبه خود به کاهش وزن کمک کند ماده مغذی دیگری با کیفیت مشابه پروتئین است که می تواند باعث کاهش گرسنگی شود
  3. پسته میوه های خشک است. مطالعات نشان داده است که مصرف آنها می تواند به مرور زمان از کمر شما فاصله داشته باشد، آجیل ها همچنین اثرات مفیدی بر روی تری گلیسیرید دارند. آنها می توانند به عنوان یک میان وعده سالم برای لاغر شدن مصرف شوند ، بدون اینکه نگران میزان چربی خود باشند.
  4. طبق یک مطالعه، محتوای چربی موجود در پسته به طور کامل توسط بدن جذب نمی شود. این میزان چربی بدن را کاهش می دهد.
  5. در مطالعه دیگری، افرادی که پسته پوسته ای می خورند ، کالری کمتری نسبت به افرادی که پسته پوسته پوسته می خورند مصرف می کنند.

ما در مجموعه بزرگ درینام تولید کننده، توزیع کننده و صادر کننده اصلی پسته اکبری در ایران و خاورمیانه هستیم و با افتخار در خدمت مشتریان داخلی و خارجی هستیم. کشور عراق با توجه به اینکه جز کشورهای است که محصولات ایرانی را مصرف می‌کند، و با توجه به اینکه پسته اکبری یک محصول لوکس آجیلی است، کشور عراق بزرگترین وارد کننده پسته های ایرانی است و بهترین نوع مصرف را دارد، چرا که کیفیت بالای این محبوب مصرف کنندگان کرده است.

برای مشاوره و خرید با کارشناسان ما ۰۹۱۲۰۹۹۲۷۷۹ تماس بگیرید.

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.