برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

صادرات انواع پسته – صادرات پسته ایرانی

پسته اکبری

صادرات انواع پسته – صادرات پسته ایرانی – یکی از بزرگترین کشورهای تولید کننده انواع پسته در جهان کشور ایران است. پسته یکی از با ارزشترین محصولات تولید شده کشاورزی ایران به حساب می‌آید. از دیرباز به صادرات پسته به سایر کشورهای جهان انجام می‌شد.

صادرات انواع پسته - صادرات پسته ایرانی

در چند سال اخیر با توجه به ورود آمریکا به کشت پسته، رقابت بسیار سختی میان ایران و آمریکا بر سر این تجارت پر ارزش صورت گرفته است. آمریکا در تلاش است تا مزارع و زمین‌های کشاورزی پسته خود را افزایش دهد. ایران نیز مهد تولید پسته جهان شناخته می‌شود به علاوه بر مزارع موجود در نقاط مختلف کشور از جمله یزد کرمان و سایر استان ها در حال افزایش مزارع و زمین های کشت پسته است.

برای خرید انواع پسته صادراتی با مدیر فروش ‌شرکت دورینام تماس بگیرید. ما در مجموعه دورینام تولید کننده بهترین پسته صادراتی ایرانی، جهت صادرات و فروش داخلی هستیم. تماس با ما: ۰۹۱۲۰۹۹۲۷۷۹

تامین پسته صادراتی درجه یک

تامین پسته صادراتی درجه یک

برای خرید پسته درجه یک صادراتی و همچنین کسب اطلاع از آخرین قیمت پسته درجه یک میتوانید با مجموعه دورینام در ارتباط باشید. دورینام یک شبکه بزرگ کشاورزان و تامین کنندگان پسته و بادام در سراسر ایران است، شما می توانید با استفاده از مشاوران شرکت دورینام، به سادگی با بهترین تولیدکنندگان و کشاورزان و انبارداران پسته ایران ارتباط بگیرید.

نمودار میزان صادرات پسته

میزان درآمد دلاری صادرات پسته ایران

چگونگی صادرات پسته ایران

اولین قدم برای شروع صادرات پسته آن است که نیاز مشتری در نظر گرفته شود. چرا که با توجه به کشور مقصد نوع پسته می تواند متفاوت باشد. تجربه ثابت کرده است که معمولاً کشورهای اروپایی بسیار سخت گیر هستند به همین دلیل بهترین نوع پسته برای کشورهای اروپایی صادر می شود. کشورهای اروپایی با توجه به این که توسعه یافته هستند. پسته با کیفیت را می‌پذیرند و بهترین خریداران پسته با کیفیت ایران کشورهای اروپایی و کشورهای توسعه یافته هستند.

پس از انتخاب نوع پسته درخواستی مشتری باید استانداردهای کشور مبدا و مقصد را توسط گمرک هر دو کشور مورد بررسی قرار گیرد.

برای مثال بسیاری از استانداردها برای بررسی کیفیت و کمیت نوع پسته هستند، مثلاً کشورهای اروپایی نسبت به میزان آفلاتوکسین پسته سختگیر هستند، لذا تنها پسته هایی که میزان سم آفلاتوکسین آنها کم و پایین باشد به اروپا راه پیدا می کند. رعایت کلیه قوانین و استانداردهای کشور مقصد برای صادرات پسته الزامی می باشد.

ما در مجموعه بزرگ دورینام تمام قوانین کشورهای مختلف را مورد بررسی قرار داده ایم و می توانیم به تجار و بازرگانان کمک کنیم تا صادرات پسته و بادام را با دقت بسیار بالایی انجام دهند این مهم سبب می شود تجارت بازرگانان به صورت پایدار ادامه داشته باشد.

چگونگی صادرات پسته ایران

دریافت تاییدیه های مختلف برای سلامت پسته در موضوع صادرات پسته و فراورده های نظیر آن می تواند تا حدودی وقت گیر می باشد. لذا ما با توجه به یک جدول زمان بندی مناسب و دقیق صادرات پسته و صادرات بادام و محصولات خشکبار را به خوبی انجام می‌دهیم تا مانع از ایجاد ضرر برای تجار و بازرگانان شویم.

مجوزهای لازم برای صادرات پسته ایران

طی کردن تمامی مراحلی که در بندهای بالا ذکر شد برای صادرات پسته الزامی است. به یاد داشته باشیم پس از تهیه و تامین پسته و سایر محصولات خشکبار حتما باید بسته بندی های مناسبی را برای حمل و نقل محصولات در نظر بگیریم، در بسته بندی باید تمام اطلاعات شرکت و اطلاعات مربوط به بار برروی بسته بندی ها درج گردد.

گاهی مواقع پسته به صورت فله صادرات می‌شود، برای صادرات پسته به صورت فله باید آن را در گونی قرار داد و اطلاعات محصول به صورت دقیق و به شیوه لیبل زدن روی تمام گونی ها حک شود.

بهترین روش ها برای صادرات پسته طی کردن مراحل گمرکی صادرات پسته با استفاده از ظرفیت شرکت بازرگانی دورینام است. ما در شرکت دورینام تولید کننده انواع پسته و بادام هستیم و می‌توانیم پروسه اظهار نامه و استاندارد و سایر پروژه های گمرکی محصولات را در محل تولیدی آن برای شما طی کنیم. و گرفتن مجوز های مختلف برای صادرات پسته را انجام دهیم، همچنین ما در مجموعه دورینام به راحتی و به صورت دقیق می‌توانیم مجوزهای بهداشتی لازم برای صادرات پسته و تاییدیه های آن را نیز برای شما بگیریم. فقط کافیست با مدیر فروش شرکت دوربین آن تماس بگیرید.

تامین کننده مهمترین و بهترین ارقام پسته صادراتی

پسته فندقی:

از نام پسته فندقی میتوان فهمید که پسته فندقی پسته ای است که سایز آن به اندازه فندق و کمی بزرگتر یا کوچکتر میباشد. با یک همتا و رقیب بسیار خوب صادراتی برای سایر پسته ها میباشد. این پست در سایزهای ۲۶ الی ۲۸ – ۲۸ الی ٣٠ – ‏٣٠ الی ۳۲ دارد.

پسته احمد آقایی:

پسته احمد آقایی اندازه بزرگتری نسبت به پسته فندقی دارد و از لحاظ طعم دارای بهترین طعم و لذیذ ترین طعم بین سایر پسته ها میباشد دلیل یکی از محبوب‌ترین پست‌های صادراتی در میان کشورهای شرق آسیا می باشد. این پسته در سایز های ۲۲ و ۲۴ – ۲۴ و ۲۶ موجود است.

پسته اکبری:

پسته اکبری در مقایسه با پسته احمد آقایی دارای دانه های کشیده تری می باشد، و همچنین پوست آن سفید شفاف است، تعیین دلایل سبب می‌شوند که پسته اکبری پادشاه پسته صادراتی ایران نام داشته باشد. این پسته در سایز های ۲۰ و ۲۲ – ۲۲ و ۲۴ در بازار عرضه می‌شود.

پسته کله قوچی:

پسته کله قوچی اندازه درشت و گردی دارد. وطنم منحصر به فردی برخوردار است. پسته کله قوچی دارای سایز بندی های مختلف دو رقمی است که از ۱۸ الی ۲۶ در بازار عرضه می‌شود.

نمودار انواع پسته

نمودار انواع پسته

برای صادرات پسته قطعاً به قیمت تامین نیاز است، ما سرآمد صادرات پسته ایران هستیم، چرا که پسته و سایر محصولات خشکبار را با قیمت واقعی و منصفانه در اختیار خریداران و بازرگانان گرامی قرار می دهیم.

ارتباط با ما

نام و نام خانوادگی: ماجد فرحانی

شماره تماس: ۰۹۱۲۰۹۹۲۷۷۹

آدرس ایمیل: info@topalmonds.com

آدرس سایت فارسی: www.dorinamco.com

آدرس سایت انگلیسی: www.topalmonds.com

شرکت دورینام، تامین کننده بدون واسطه داخلی و خارجی انواع خشکبار

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.