برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

صادرات انواع پسته و بادام به روسیه و چین از شرکت دورینام

قیمت فروش مغز بادام درختی خام

صادرات انواع پسته و بادام به روسیه و چین از شرکت دورینام

همانگونه که می دانید چین و روسیه دو شریک تجاری بسیار خوب برای ایران به حساب می‌آیند، کشورهای چین و روسیه علاوه بر همفکری و همگرایی در مسائل مهم منطقه‌ای و سیاسی در مسائل اقتصادی نیز گام‌های بسیار بلندی برداشته اند. ایران به این دو کشور محصولات بسیار زیادی صادر کرده است البته ما می خواهیم در این مقاله در مورد صادرات انواع بادام ایرانی و صادرات انواع پسته ها به چین و روسیه صحبت کنیم.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید

 

برای خرید بادام با ما تماس بگیرید

پسته و بادام صادراتی ایران

چهارمحال و بختیاری بیشترین میزان تولید بادام صادراتی ایران را به خود اختصاص داده است این استان معمولاً سالیانه با تولید ۲۴ هزار تن بادام شامل ۱۰ هزار تن صادراتی و بقیه غیر صادراتی یکی از پیشروترین استان‌ها در تولید و صادرات انواع بادام به کشورهای مختلف به حساب می آید.

انواع بادام های تولید شده در استان چهارمحال و بختیاری عبارتند از:
مامایی

کاغذی 

شاهرودی

 سنگی

 

حدود ۷۰ میلیون دلار بادام در سال ۹۷ از گمرک استان چهارمحال صادر گردید در صورتی که اگر تمام صادرات بادام از این گمرک انجام می‌شد صادرات بادام استان به ۲۰۰ میلیون دلار می رسید.

کشورهای زیر عمده خریداران بادام صادراتی ایران می باشند: ترکیه روسیه چین کشورهای عربی هند

پسته ایران به دلیل کیفیت و ارزش بالایی که دارد نیاز به معرفی ندارد و در سراسر جهان جز بسته های با ارزش و شناخته شده است، آمارها نشان می دهد که صادرات پسته بعد از نفت بیشترین ارزآوری صادراتی برای جمهوری اسلامی ایران در سال گذشته داشته است.
تولید پسته در جهان حدود ۶۰۰ هزار تن می باشد که سهم ایران حدود ۲۵۰ هزار تومان به عنوان بهترین و اولین تولید کننده پسته می باشد. اما آمریکا در سال‌های قبل با توجه به رقابت با ایران زمین های کشت پسته خود را افزایش داد و این سبب شد ایران دومین کشور تولیدکننده این محصول به شمار آید.

 برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیریدبرای خرید بادام با ما تماس بگیرید

صادرات بادام به کشور روسیه

صادرات انواع پسته ایرانی به کشور روسیه بسیار بالاست، شرکت دورینام تماس های بسیار زیادی در خصوص صادرات پسته به روسیه داشته است، با بررسی گزارش‌های تماس‌های مکرر ورودی به شرکت دارینام از کشور روسیه به این نتیجه می‌رسیم که کشور روسیه آمادگی بسیار زیادی برای پذیرش محصولات خشکبار ایران دارد.

در سال ۲۰۱۸ صادرات خشکبار به روسیه حدود ۶۵۰ میلیون دلار بوده است که نسبت به سال قبل ۳۷ درصد افزایش و رشد را نشان می‌دهد حجم مبادلات تجاری دو جانبه میان ایران و روسیه در سال ۲۰۱۸ نیز افزایش ۲ درصدی داشته است.

مسکو بزرگترین مرکز عمده فروشی خشکبار

فود سیتی مسکو یکی از بزرگترین مراکز تجاری فروشی خشکبار در مسکو است یک فرصت بسیار مناسب و ایده آل برای ورود صادرکنندگان بادام و پسته ایرانی به بازار روسیه است، این مرکز بزرگ با فروش سالیان ۳ میلیون تن محصول بزرگترین مرکز فروش عمده مواد غذایی اروپا و روسیه به حساب می آید.
نمایندگانی از ۲۶ کشور جهان و ۵۲ منطقه روسیه انواع خشکبار لبنیات نان و شیرینی نوشیدنیها انواع گوشت قرمز و سفید میوه ها صیفی جات سبزیجات و خشکبار را در این بازار به صورت عمده می فروشند.

نکاتی هستند که باید برای صادرات بادام و پسته به روسیه آنها را در نظر داشت:

توجه به استانداردهای بین المللی بسته بندی و جمع آوری محصول

انتخاب بهترین مسیر ارسال محصولات کشاورزی
از وسایل حمل و نقل و مسیرهای مناسب
تعیین حاشیه سود دقیق و متعادل
کاهش مدت زمان تحویل محصول
درجه اطلاعات محصول به زبان های روسی و انگلیسی

جایگاه خشکبار ایران در روسیه

 

بسته بندی دورینام

هرچند که برای بازرگانان ایرانی صادرات انواع میوه و تره بار به روسیه زیاد سودآور نبود اما صادرات خشکبار ایران به روسیه بسیار ارزشمند و بسیار داغ است، نکته قابل تامل و ارزشمند آن است که پسته و کشمش و بادام بیشترین سهم بازار روسیه به تاجرانه اختصاص دارد.

پس با برنامه ریزی دقیق و حساب شده به راحتی می توان بازار خشکبار روسیه را برای امر صادرات تصاحب کرد، چطوری نام از بازرگانان قدرتمند دعوت می کند برای همفکری و مشورت دوره میز گرد بنشینیم.

 برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید

برای خرید بادام با ما تماس بگیرید

صادرات بادام به چین

 

انواع مغز بادام ربیع

اولین شریک تجاری ایران چین است. در سال  ۲۰۱۸ ایران و چین  مبادلات تجاری بالایی داشتند که  رقم آن بالغ بر ۳۴ میلیارد دلار بوده است،  راز موفقیت و برد این صادرات برای کشور ایران بوده است که حدود ۲۰ میلیارد دلار بوده است،  آمارها نشان می دهد که واردات چین از ایران در سال ۲۰۱۶ حدود ۱۹ درصد رشد کرده است و این نشان دهنده و بیانگر آن است که آینده بسیار روشنی میان تجارت چین و ایران وجود دارد. 

قیمت بادام صادراتی به کشورهای روسیه و چین

خرید و فروش بادام در کشور رونق بسیار خوبی دارد، بادام ایران به کشورهای مختلفی ارسال می شود، عمده بادام ایران به کشور هند است، البته کشورهای عربی و کشور ترکیه نیز خواهان بادام ایرانی هستند، به همین دلیل صادرات انواع بادام به کشورهای حاشیه خلیج فارس ارزآور خواهد بود.

مواردی که قیمت بادام صادراتی را مشخص می‌کنند عبارتند از: نوع بادام، میزان سفارش، سایز و گرید بادام…

قیمت فروش مغز بادام درختی خام

۱۶ هزار هکتار باغ بادام در استان چهارمحال و بختیاری وجود دارد که این میزان حدود ۹۷ میلیون دلار ارز آوری برای کشور داشته است. لازم به ذکر است که شاید قیمت برخی از بادام های ایرانی قابل رقابت با سایر بادام ها نباشند، اما ما می توانیم با تبلیغات و مذاکره و تغییر ذائقه مشتری آن را مجاب کنیم تا بادام های ایرانی را نیز بخرد.

انواع مختلف بادام استان چهارمحال و بختیاری 

مغز بادام مامایی
بادام کاغذی
مغز بادام سنگی
مغز بادام شاهرودی
مغز بادام ربیع
از پرطرفدارترین نوع بادام های صادراتی می باشند.

_______________________

برای خرید پسته و بادام صادارتی با شرکت دورینام تماس بگیرید.

مدیر فروش : ماجد فرحانی

شماره تماس: ۰۹۱۲۰۹۹۲۷۷۹

آدرس سایت: www.dorinamco.com

برای خرید بادام با ما تماس بگیرید

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.