برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

صادرات بادام مامایی به هند و روسیه

صادرات بادام مامایی به هند و روسیه – درینام تامین کننده بزرگ بادام بادام مامایی ایران است. شرکت درینام بادام مامایی تازه چهارمحال و بختیاری، شهرکرد، سامان و بن  را به صورت عمده و بدون واسطه به دست خریداران گرامی می رساند.

تامین مستقیم بادام مامایی

بادام  مامایی، (Mamra badam)، درخت بومی چهارمحال و بختیاری ایران و نوع آن  یکی از اعضای خانواده  بادام است. بادام مامایی محصولی با اهمیت اقتصاد بالا است. که در درجه اول در آب و هوای مدیترانه ای بین ۲۸ درجه و ۴۸ درجه شمالی و بین ۲۰ درجه و ۴۰ درجه شرقی رشد می کند.

ایران  تقریباً ۱۰۰ درصد بادام مامایی جهان را تولید می کند. بادام مامایی  نوعی آشنا از بادام خوراکی است. که به عنوان آجیل مصرف می شود و در پخت و پز یا به عنوان منبع غنی روغن بادام یا وعده غذایی بادام مصرف می شود. از روغن بادام مامایی در ساخت عصاره های طعم دهنده غذاها و عرقیات استفاده می شود.

ما در مجموعه بزرگ درینام تمام قوانین کشورهای مختلف را مورد بررسی قرار داده ایم و می توانیم به تجار و بازرگانان کمک کنیم تا صادرات بادام را با دقت بسیار بالایی انجام دهند این مهم سبب می شود تجارت بازرگانان به صورت پایدار ادامه داشته باشد.

صادرت بادام مامایی به کشور روسیه

 

تامین بادام مامایی - دورینام

روسیه یکی از بهترین خریدارن خشکبار ایران است، بادام مامایی و سایر بادام ها نیز بهترین فرصت برای صادرات به روسیه هستند، ما به عنوان بهترین و بزرگترین صادر کننده بادام، مفتخریم تا صادرات بادام را با بهترین کیفیت و قیمت انجام دهیم. برای کسب اطلاعات بیشتر با مدیر فروش شرکت درینام تماس بگیرید.

بادام مامایی کاملا شیرین است. بادام ممکن است به صورت خام ، مخلوط یا کباب خورده شود و معمولاً در پخت شیرینی پزی استفاده می شود. در اروپا از بادام برای تهیه مارزیپان ، رب شیرینی که در شیرینی و آب نبات استفاده می شود. و در آسیا از بادام اغلب در گوشت ، مرغ ، ماهی و غذاهای گیاهی استفاده می شود. در حالی که بیش از ۲۵ نوع بادام در ایران پرورش داده می شود. بادام مامایی و ربیع از بهترین نوع بادام ها می باشند و به کشورهای صادرات می شود.

مشخصات درخت بادام

دورینام - باغ بادام

درختان بادام مامایی برگ ریز و مقاومی دارند. درختان که به طور معمول بین ۳ الی ۵ متر (۱۰–۱۵ فوت) قد بلند است ، درختان بادام مامایی هنگام گلدهی بسیار زیبا هستند. آنها از اواخر خرداد گلهای معطر و با  رنگ روشن تا سفید تولید می کنند. گلها خود سازگار نیستند و به گرده افشان حشرات برای تسهیل گرده افشانی با ارقام دیگر احتیاج دارند.

میوه در حال رشد mamra badam تا زمان رسیدن به بلوغ شبیه هلو است. با استفاده از آن، پوشش بیرونی چرمی یا بدنه آن شکافته می شود ، به سمت بیرون فر می شود و گودال را تخلیه می کند. بادام با وجود برچسب مشترک، آجیل واقعی (نوعی میوه خشک) است. بادام مامایی به طور گسترده ای حاشیه زاینده رود کشت می شود ، اگرچه در به تازگی در حال تولید بادام مامایی  در مکان هایی دیگر هستند. اما بادام مامایی (mamra almond) ذاتاً متعلق به حاشیه زاینده رود است. بادام مامایی فاقد ترکیبات  شیمیایی است.  بادام مامایی بین ۳۵ تا ۵۵ درصد روغن ثابت (روغن غیر فرار) می باشد.

صادرت بادام مامایی

فروش مرغوب ترین مغز بادام شیرین مامایی

صادرات بادام مامایی در حال رشد است. که بیشتر ناشی از گرایش مصرف کنندگان به زندگی سالم است. بادام مامایی مهمترین آجیل درختی صادرتی در بازار ایران است. صادرات بادام مامایی به ترکیه، هند، کشورهای عربی، روسیه و کشورهای اروپایی و سایر بازارهای جهانی دیگر در حال رشد است، کشورهای آفریقایی، فرصت هایی جدید را برای صادرکنندگان فراهم کرده است.

ما در مجموعه بزرگ درینام تمام قوانین کشورهای مختلف را مورد بررسی قرار داده ایم و می توانیم به تجار و بازرگانان کمک کنیم تا صادرات بادام را با دقت بسیار بالایی انجام دهند این مهم سبب می شود تجارت بازرگانان به صورت پایدار ادامه داشته باشد.

صادرت بادام مامایی، یگ فرصت بکر و ویژه به حساب می آید، ما بادام مامایی را به نقاط مختلف جهان صادرات میکنیم.

برای صادرات بادام مامایی قطعاً به قیمت تامین نیاز است، ما سرآمد صادرات بادام مامایی ایران هستیم، چرا که بادام مامایی و سایر محصولات خشکبار را با قیمت واقعی و منصفانه در اختیار خریداران و بازرگانان گرامی قرار می دهیم.

ارتباط با ما

نام و نام خانوادگی: ماجد فرحانی

شماره تماس: ۰۹۱۲۰۹۹۲۷۷۹

آدرس ایمیل: info@topalmonds.com پ

آدرس سایت فارسی: www.dorinamco.com

آدرس سایت انگلیسی: www.topalmonds.com

شرکت دورینام، تامین کننده بدون واسطه داخلی و خارجی انواع خشکبار

 

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.