برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

صادرات بادام مامایی به هند

صادرات بادام مامایی به هند – ما در مجموعه درینام مغز بادام مامایی را تولید کرده و با قیمت مقرون به صرفه در اختیار خریداران قرار می‌دهیم، یکی از مهمترین دلایل اینکه قیمت مغز بادام مامایی تولید شده توسط ما مناسب می باشد این است که ما بادام مامایی را به صورت مستقیم و بدون واسطه از کشاورزان خریداری می کنیم و طبق نیاز مشتریان آن را آماده و در اختیار خریداران قرار می دهیم. ما بخش قابل توجهی از محصولات تولید شده خود را به کشور هند صادرات می کنیم.


بادام مامایی چیست و درکجا تولید میشود


بادام مامایی یک نوع بادام پر خاصیت است که درختان آن دیرگل است و در مقابل آفات و حشرات مقاوم است، اندازه بادام مامایی درشت بوده و از بقیه انواع بادام ها بزرگ تر است. پوسته سختی دارد و مغز آن دوقلو می باشد و بسیار ترد و خوش مزه است.


در ایران این میوه لذیذ در چهارمحال بختیاری ودر شهرستان سامان و بن گاشته و تولید می شود، زیرا سامان و بن بهترین شرایط آب و هوایی را برای تولید این نوع بادام دارند و زمین های کشاورزی بادام مامایی سامان و بن از آب شیرین زاینده رود آبیاری می شود.

 

برای مشاوره، خرید، سفارش و صادرات بادام مامایی سامان با ما در ارتباط باشید .

 
شرکت بازرگانی درینام این نوع بادام را به صورت خام و با پوست به بازار داخلی و خارجی عرضه می کند. طبق گزارش خبرنگاران چهارمحال بختیاری سالانه حدود حداقل۲۰۰۰ هزار تن سالانه بادام مامایی به کشورهای همسایه و به اروپا صادر میشود، که مقدار قابل توجهی از این صادرات به کشور هند تعلق دارد.


این نوع بادام به دلیل چربی فراوان مفیدی که دارد در صنایع بهداشتی نیز مورد استفاده قرار میگیرد، برخی از کشورهای همسایه از جمله ترکیه از پوسته بادام مامایی به عنوان سوخت نیز استفاده می کنند. بادام مامایی ایران در جهان زبان زد می باشد.


خدمتی دیگر از بازرگانی درینام


شرکت بازرگانی درینام برای فراهم کردن آسانی بیشتر جهت ارتباط برقرار کردن کشورهای عربی چند کارشناس مترجم عربی را وارد مجموعه خود کرده تا تجار عرب زبان به راحتی بتوانند با ما ارتباط برقرار کرده و کار کنند.

سامان و بن منبع اصلی تولید بادام مامایی جهان هستند، چهارمحل بختیاری با توجه به مجاورت با زاینده رود منبعی بسیار غنی از خاک حاصل خیز و آب شیرین را دارد، درختان بادام مامایی سامان و بن در بهترین شرایط اقلیمی، آب و هوایی و منابع طبیعی قرار گرفته اند و این مهم سبب شده است که درختان بادام مامایی سامان و بن در چهارمحال بختیاری بی نظیر باشند.


برای مشاوره، خرید، سفارش و صادرات بادام مامایی سامان با ما در ارتباط باشید .

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.