برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

صادرات بادام و پسته به اروپا

صادرات بادام و پسته به اروپا – شرکت درینام انواع بادام درختی و پسته را به صورت عمده، حرفه ایی و تحت کنترل وزارت بهداشت و طبق استاندارهای صنایع غذا و دارو ایران به کشورهای اروپایی صادرات می‌کند. شرکت درینام بهترین و مرغوبترین خشکار ایران از جمله بادام و پسته را طبق استانداردهای جهانی تولید و به ۱۲۰ کشور جهان صادرات می‌کند.

—-

صادرات بادام و پسته ایران به ایتالیا


کشور ایتالیا بهترین و بزرگترین خریدار خشکبار ایران میباشد، ایران نیز یکی از اصلی ترین تولید کنندگان خشکبار جهان می باشد و با توجه به اینکه انواع بادام و انواع پسته ایرانی در بازارهای جهانی از معروفیت خاصی برخوردار هستند ایتالیا جزو کشورهایی میباشد که بهترین خریدار خشکبار ایران به حساب می آید، یکی از فعالیت های شرکت دورینام صادرات بادام درختی و صادرات پسته ایرانی به کشور ایتالیا و قاره اروپا می باشد.

بیشترین میزان تولید، فروش و صادرات بادام در ایران متعلق به استان چهارمحال و بختیاری می‌باشد، در این استان دو شهرستان به نام‌های بن و سامان بهترین و بیشترین حجم تولید بادام در ایران را به خود اختصاص داده‌اند.


انواع مختلف بادام های صادراتی که ما آنها را تولید و به بازارهای داخلی و خارجی عرضه می کنیم:

بادام مامایی

بادام محب(پوست کاغذی)

بادام شاهرودی

بادام سنگی

بادام ربیع

صادرات بادام مامایی به هند

در بین این محصولات بادام تولید شده در این استان ارزشمند، بهترین رقم از لحاظ ارزش دلاری بادام مامایی می باشد، که به عنوان بادام صادراتی ایران شناخته می شود، بادام مامایی از ویژگی‌های خاصی برخوردار است که کشور هند به دلیل این ویژگی ها بهترین و بزرگترین خریدار و وارد کننده بادام مامایی می باشد.

—-

بیشترین میزان صادرات بادام ایران:

هند
ترکیه
روسیه
چین
کشورهای عربی
و همچنین برخی از کشورهای آسیایی و خاورمیانه نیز می باشد.

بیشترین میزان تولید، فروش و صادرات پسته در ایران متعلق به استان کرمان و شهرستان های رفسنجان، نوق، شهر بابک، سیرجان و سایر شهرستان‌ها می‌باشد، بهترین و بیشترین حجم تولید پسته در ایران به استان کرمان اختصاص دارد. یکی از با کیفیت ترین خشکبار تولید شده در ایران پسته می‌باشد.

ایران به عنوان بزرگترین و قدرتمندترین تولید کننده و صادر کننده پسته در دنیا است، پسته های تولید شده ایران کیفیت عالی و صادراتی دارند که دارای طعم بسیار دلچسب می‌باشد. همانگونه که گفته شد بیشترین میزان تولید پسته در ایران متعلق به استان کرمان و شهرستان رفسنجان است.

ویژه ترین ارقام صادراتی پسته های ایران عبارتند از:


پسته کله قوچی

پسته احمد آقایی

پسته اکبری

پسته فندقی

پسته بادامی


کشورهایی که به صورت عمده خریدار پسته ایران می‌باشند عبارتنداز:

آلمان

چین

روسیه

هند

انگلستان

فرانسه

کشورهای عربی و…

صادرات بادام و پسته ایران به روسیه

پسته و بادام تولید شده در ایران به ۱۲۰ کشور جهان صادرات می شود. شرکت درینام بهترین و مرغوبترین خشکار ایران از جمله بادام و پسته را طبق استانداردهای جهانی تولید و به ۱۲۰ کشور جهان از جمله روسیه صادرات می‌کند. شرکت درینام انواع بادام درختی و پسته را به صورت عمده، حرفه ایی و تحت کنترل وزارت بهداشت و طبق استاندارهای صنایع غذا و دارو ایران به کشورهای اروپایی از جمله روسیه صادرات می‌کند.

 

*شما هم اکنون میتوانید برای خرید این محصول با ما در ارتباط باشید*

نام: مهندس فرحانی

تماس: ۰۹۱۲۰۹۹۲۷۷۹

 

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.