برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

صادرات فله بادام زمینی خام

صادرات بادام زمینی – صادرات فله بادام زمینی خام، بادام زمینی درجه یک از خوشمزه ترین و ممتاز ترین مغز های موجود در ایران می باشد که شهرتی جهانی دارد. این بادام در انواع مختلفی موجود می باشد که هر کدام قیمت و ویژگی های مربوط به خود را دارد. برای اطلاع از قیمت فروش انواع بادام زمینی درجه یک فقط کافیست به شرکت درینام  مراجعه کنید و اطلاعات مفیدی را در این باره کسب کنید. در ادامه با ما باشید.

——-

بادام زمینی خام به کشورها مختلفی در حال صادرات است که از جمله آنها:

پاکستان، عراق، لیبی، تاجیکستان، ارمنستان، کویت، دبی، قطر، آفریقا، ایتالیا، اروپا

——-

صادرات فله بادام زمینی خام - درینام -دورینام

بادام زمینی درد معده را تسکین می دهد و به عنوان نرم کننده سینه استفاده می شود. بادام زمینی خام سرفه خشک را نیز برطرف می کند. تولید شیر را در مادران شیرده افزایش می دهد و بسیار مقوی است. این به هضم غذا کمک می کند و یک ملین عالی است. برای اطلاعات بیشتر در مورد عمده بادام زمینی پوسته پوسته خام می توانید به وب سایت ما مراجعه کنید.

——-

ویژگی های خاص بادام زمینی پوسته پوسته خام

——-

سلامت قلب را حفظ می کند

یکی از خواص بادام زمینی خام این است که برای سلامت قلب مفید است. به این دلیل که بادام زمینی خام حاوی چربی های اشباع نشده تک است که می تواند خطر بیماری های قلبی مانند بیماری عروق کرونر را کاهش دهد. علاوه بر این ، بادام زمینی خام همچنین سرشار از آنتی اکسیدان است.

——-

از سرطان جلوگیری می کند

از آنجا که بادام زمینی سرشار از ویتامین E است ، خام خوردن آن فوایدی برای ما دارد. همانطور که می دانیم ، ویتامین E در مبارزه با رادیکال های آزاد بسیار مفید و مفید است. و همانطور که می دانیم ، رادیکالهای آزاد عامل اصلی رشد سلولهای سرطانی هستند. بنابراین ، مصرف منظم بادام زمینی خام ، همراه با سبک زندگی سالم ، در جلوگیری از رشد سلول های سرطانی بسیار مفید است.

برای اطلاع از قیمت فروش انواع بادام زمینی درجه یک فقط کافیست به شرکت درینام مراجعه کنیدیا با شماره ۰۹۱۲۰۹۹۲۷۷۹ تماس بگیرید.

بادام زمینی خام مقدار مناسبی پروتئین و اسید آمینه برای بدن شما تأمین می کند. اگرچه این مقدار هرگز با پروتئین و اسیدهای آمینه موجود در ماهی برابر نیست ، اما برای بدن شما کافی است. پروتئین بادام زمینی خام می تواند سیستم ایمنی بدن را تقویت کند. علاوه بر این ، اسیدهای آمینه نقش مهمی در ترمیم و حفظ بافت بدن دارند. علاوه بر پروتئین ، بادام زمینی خام می تواند مقدار مناسبی مس فراهم کند که برای تقویت سیستم ایمنی بدن مفید است.

——-

تحقیقات نشان داده است افرادی که حداقل دو بار در هفته بادام زمینی خام می خورند بسیار کمتر از افرادی که هرگز بادام زمینی نمی خورند دچار اضافه وزن می شوند. این به این دلیل است که بادام زمینی خام سرشار از فیبر غذایی است ، که برای کمک به دستگاه گوارش مفید است و البته متابولیسم طبیعی را نیز حفظ می کند ، بنابراین وزن شما زیاد نخواهد شد.

——-

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کالری بادام زمینی پوسته پوسته شده می توانید به وب سایت ما مراجعه کنید

——-

درینام صادر کننده عمده بادام زمینی خام

درینام صادر کننده عمده بادام زمینی خام

برای مصرف بادام زمینی خام توصیه می شود: بله ، ما می توانیم بادام زمینی خام را با خیال راحت بخوریم. اما باید از احتمال مقدار کمی آفلاتوکسین به دلیل مصرف بادام زمینی آگاه باشید. این یک ماده سمی است که ممکن است بر عملکرد کبد تأثیر بگذارد. بنابراین ، ما باید به مصرف بادام زمینی خام خود توجه کنیم.

——-

به عنوان مثال ، ما می توانیم چند بار در هفته یک مشت بادام زمینی خام بخوریم تا از مزایای خوردن آن برای سلامتی بهره مند شویم. همچنین می توانید از بادام زمینی خام در سالاد سبزیجات یا در ترکیب با میوه های خشک استفاده کنید. ترکیب بادام زمینی و میوه های خشک قطعاً فواید خوبی برای سلامتی به همراه خواهد داشت.

——-

بادام زمینی درجه یک از خوشمزه ترین و ممتاز ترین مغز های موجود در ایران می باشد که شهرتی جهانی دارد. این بادام در انواع مختلفی موجود می باشد که هر کدام قیمت و ویژگی های مربوط به خود را دارد. برای اطلاع از قیمت فروش انواع بادام زمینی درجه یک فقط کافیست به شرکت درینام  مراجعه کنید یا با شماره ۰۹۱۲۰۹۹۲۷۷۹ تماس بگیرید.

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.