برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

صادرات مغز بادام مامایی ایرانی

بادام ایرانی را می توان یکی از درجه یک ترین نوع بادام دانست. مغز بادام مامایی از جمله بادام های مخصوص صادرات به کشورهای دیگر است که از محبوبیت بالایی برخوردار می باشد و سالانه حجم زیادی از تولیدات روانه این بازارها می گردد. از جمله ویژگی هایی که این بادام را برای صادرات مناسب کرده است ظاهر درشت و طعم خوش این مغزها می باشد

خصوصیات مغز بادام مامایی

بادام یکی از میوه های ارزشمندی است که خواص بسیاری برای آن در نظر گرفته شده است و توسط پزشکان سنتی مصرف آن بسیار توصیه می شود. برای آشنایی با خواص بادام مامایی می توان مفصل در مقالات دیگر صحبت کرد در این بخش می خواهیم به طور اختصاصی درباره خصوصیات مغز بادام مامایی صحبت کنیم تا به راحتی بتوانید آن را از بین دیگر انواع بادام تشخیص بدهید.

بادام های درختی گونه های مختلفی دارد و در مناطق مختلف کشورمان شاهد به عمل آمده انواع مختلف آن می باشیم. بادام درختی مامایی که یکی از گونه های صادراتی کشورمان می باشد به صورت خوشه ای می باشند و میوه آن ها بیضی شکل می باشد به همین دلیل به آن بادام پسته ای می گویند. بعد از کاشت نهال بادام پسته ای یا مامایی گلدهی آن زمان زیادی می برد اما میوه آن به سرعت رشد می کند و به عمل در می آید.

این بادام پوستی سفت دارد و احتمال وجود مغزهای دو قلو در آن ها بیشتر از انواع بادام های دیگر می باشد. اندازه ی این بادام ها درجه بندی دارد و متناسب با طی شدن فرایند کشت و گل دهی شاهد اندازه های مختلفی هستیم، اما به طور کلی ساختار اصلی این نوع بادام درشت و پهن است.

مغز بادام مامایی پوستی نازک قهوه ای روشن دارد که در صورت جدا کردن آن مغز دارای رنک سفیدی می باشد.

قیمت مغز بادام مامایی درجه یک عمده

بادام درختی مامایی را بعد از برداشت متناسب با ویژگی ظاهری که دارند در گریدهای مختلف دسته بندی می کنند و متناسب با این طبقه بندی قیمت های مختلفی برای آن در نظر گرفته می شود، بدین شکل بادام هایی که ظاهری درشت، کشیده و سالم داشته باشند درجه A می گیرند و به عنوان محصول درجه یک به بازارهای داخلی و خارجی عرضه می گردند.

اما نباید از نحوه خرید و عرضه محصول و اثری که بر قیمت مغز بادام مامایی گذارد غافل شوید. بی شک اگر شما محصول را به صورت مستقیم از تولیدکننده خریداری کنید هزینه ای که می پردازید بسیار مناسب تر از زمانی خواهد بود که قرار است آن را از واسطه خریداری کنید.

برای خرید بادام درختی با قیمت درب کارخانه می توانید از طریق سایت اقدام کنید.

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.