برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

صادرات مغز بادام مامایی بسته بندی شده

همه ساله حجم عمده ای از مغز بادام مامایی به صورت بسته بندی شده از داخل ایران به سایر نقاط کشور صادرات می شود که تاکنون توانسته اند مشتریان زیادی را در ان سوی مرزها به خود اختصاص دهند.

صادرات مغز بادام مامایی بسته بندی شده

انواع بسته بندی صادراتی مغز بادام مامایی

انواع بسته بندی صادراتی مغز بادام مامایی یکی از انواع مغزهای بادامی بسته بندی شده مامایی می باشد که تاکنون توانسته متقاضیان زیادی را جذب خود نماید و شرکت های تولیدی برای صادرات از ان استفاده کنند.

بسیاری از شرکت ها و برندهای ایرانی به روش های متفاوتی مغز بادام مامایی اصفهان را به روش های کاملا بهداشتی بسته بندی می کنند و آن ها را آماده صادرات به نقاط مختلف جهان می نمایند.

مغز بادام مامایی به دو شیوه خلالی، پودری، خام و شور بسته بندی می شود که بیشترین صادرات را تاکنون در کشور به خود اختصاص داده است و کمک شایانی به اقتصاد کشور می کند.

صادرات مغز بادام مامایی به روش های مستقیم و غیر مستقیم انجام می گیرد که شرکت های صادر کننده با کمک این روش ها توانسته اند در سراسر کشورها این محصول را پخش نمایند و در زمینه صادرات پیشرفت کنند.

بسته بندی مغز بادام به شیوه های صنعتی و در کارخانه های ایرانی انجام می گیرد که بیشتر این بسته بندی ها پلاستیکی بوده اند و دارای وزن های نیم کیلویی هستند.

قیمت مغز بادام مامایی سورتینگ شده برای صادرات

قیمت مغز بادام مامایی سورتینگ شده برای صادرات در داخل ایران اغلب مغرهای بادام با استفاده از دستگاه های مخصوص صنعتی سورتینگ شده و برای صادرات آماده می شوند اما این مغزهای بادام سورتینگ شده کمی قیمت بالایی دارند زیرا کاملا بهداشتی بوده و عاری از هر گونه مواد اضافی می باشد.

اغلب مغزهای بادام که قرار است به سایر کشورهای همسایه صادر شوند به شیوه های صنعتی سورتینگ و بسته بندی شده سپس به صورت عمده به نقاط مختلف جهان فرستاده می شوند که از لحاظ کیفیت و قیمت با یکدیگر متفاوت می باشند.

از قیمت بادام مامایی سورتینگ شده می توانید به روش های گوناگونی مطلع شوید که بهترین روش نمایندگی ها و سایت های فروش اینترنتی هستند زیرا لحظه به لحظه قیمت به روز این محصول را در صفحه های فروش خود ثبت می کنند.

مغزهای بادامی که برای صادرات اماده می شوند عمدتا در بسته بندی های بسیار شکیل قرار می گیرند و از لحاظ قیمت کمی گران تر هستند زیرا کیفیت عالی و بی نظیری را شامل می شوند.

شما عزیزان بهتر است قبل از خرید مغز بادام مامایی ابتدا از قیمت آن مطلع شوید و به صورت بسته بندی شده به شیوه های مستقیم و غیر مستقیم آن ها را خریداری کنید.

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.