برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

صادرات و فروش مغز بادام مامایی سامان و بن

قیمت بادام درختی شور بدون پوست

صادرات و فروش مغز بادام مامایی سامان و بن – ما در شرکت درینام مغز بادام مامایی را بدون واسطه تولید و با قیمت مقرون به صرفه به بازارهای داخلی و خارجی عرضه میکنیم. ما از صادر کنندگان برتر صادرات مغز بادام مامایی به هند هستیم . شما می توانید برای خرید این محصول با ما در ارتباط باشید.

دورینام - باغ بادام

صادرات بادام مامایی به هند
کشور هند بهترین خریدار مغز بادام مامایی می باشد و ایران قدرتمندترین کشور تولید کننده مغز بادام مامایی است، ما در شرکت درینام تمام فرایندهای تولید و عرضه مغز بادام مامایی را به صورت حرفه ایی طی کرده و در اختیار مشتریان هندی و ایرانی قرار میدهیم.


بدون تعارف باید بگویم ایران تنها تولید کننده مغز بادام مامایی می باشد، و ما با قدرت این محصل ارزشمند را تولید و به بازارهای جهانی عرضه میکنیم. ما همچنان در حال تجارت با هند هستیم و علاوه بر هند مغز بادام مامایی را به چمدین کشور دیگر صادرات میکنیم.

فروشگاه مغز بادام درختی درجه یک آجیلی


ما مغز بادام مامایی را ارائه می دهیم ، که ایده آل برای هدیه دادن در جشنواره های مختلف مانند نوروز ، عیدفطر و سایر مناسبت ها است و به عنوان ماده اصلی در کلوچه ها ، شیرینی ها ، بستنی ها و شیرینی ها برای افزودن مواد مغذی ، بافت و طعم مناسب استفاده می شود. این ماده غنی از فیبر ، چربی ، پروتئین ، ویتامین E ، منگنز ، منیزیم و غیره است. مغز بادام مامایی همچنین می تواند گرسنگی را کاهش داده و باعث کاهش وزن شود. علاوه بر این ، مشتریان می توانند این آجیل ها را با قیمت های مقرون به صرفه از ما خریداری کنند.مغز بادام سالم ترین مغز محسوب می شود و می توان آن را به صورت خام یا با خیساندن در آب یک شب مصرف کرد.


صادرات و فروش مغز بادام مامایی سامان و بن – ما در شرکت درینام مغز بادام مامایی را بدون واسطه تولید و با قیمت مقرون به صرفه به بازارهای داخلی و خارجی عرضه میکنیم.


*شما می توانید برای خرید این محصول با ما در ارتباط باشید*
ارتباط با ما
نام: فرحانی
شماره تماس: ۰۹۱۲۰۹۹۲۷۷۹

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.