برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

صادرات پسته اکبری به صورت عمده به ترکیه

انواع پسته

صادرات پسته اکبری به صورت عمده به ترکیه – شرکت درینام با قدرت بخش قابل توجهی از تولیدات پسته خود را به کشور ترکیه صادر می کنید و در صادرات پسته اکبری به ترکیه حرف اول را میزند، وجه تمایز شرکت درینام با سایر مجموعه ها تولید، عرضه و صادرات بدون واسطه است. برای مشاوره و خیر با مدیر فروش شرکت تماس حاصل فرمایید.

مشخصات پسته اکبری:

درینام - صادرات پسته اکبری به صورت عمده به ترکیه
نام دیگر پسته اکبری (Long Akbari ) و نام تجاری تامین کننده آن پسته Super Long Pistachio است. این نام بر اساس شکل پسته انتخاب شده است. این نوع پسته گرانترین و قدیمی ترین نوع پسته در کشور ما ایران است. دلیل گرانتر بودن این نوع از انواع دیگر، بزرگتر بودن، با خشو طعم تر بودن، لوکس تر بودن این نوع از انواع دیگر پسته است، حتی بزرگتر از پسته فندوقی است. تقاضای بازارهای داخلی و خارجی برای این پسته به دلیل شکل این پسته بسیار بالا است.

هم اکنون جهت خرید و صادرات پسته اکبری با مدیر فروش شرکت درینام تماس بگیرید.

رنگ پوسته پسته اکبری به طور طبیعی کرم روشن است. با این وجود پوسته اکبری نسبت به انواع دیگر تیره تر است و به کرم نزدیکتر است. همچنین ، دارای لکه های قهوه ای طبیعی روی پوسته است. همانطور که از نام آن مشخص است، یکی از انواع پسته به شکل بلند است. ما به شما بازرکان گرامی پیشنهاد میدهیم که پستخه اکبری را جز اولین پیشنهادهای خود قرار دهید.

خرید مستقیم پسته اکبری

درینام - صادرات پسته اکبری به صورت عمده به ترکیه

ما پسته اکبری ایران را بدون واسطه در اختیار شما قرار میدهیم و به صورت یکدست و دانه بندی شده که بتوانید به راحتی آن را بازارهای داخلی و خارجی عرضه نمایید. ما در شرکت درینام انواع پسته اکبری را به صورت مستقیم با تضمین کیفیت و قیمت مناسب به خریداران در نقاط مختلف عرضه می نمایم.

هم اکنون جهت خرید و صادرات پسته اکبری با مدیر فروش شرکت درینام تماس بگیرید.

شرکت بازرگانی درینام (تولید، عرضه و صادرات)

نام : آقای مهندس فرحانی
شماره تماس: ۰۹۱۲۰۹۹۲۷۷۹
اعتماد شما افتخار ما است.

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.