برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

صادرات پسته اکبری به کویت

صادرات پسته اکبری به کویت

شرکت درینام صادرکننده، مشاور و تامین کننده پسته اکبری برای صادرات به کویت می باشد، شما میتوانید برای خرید و صادرات پسته اکبری اعلاء با کارشناسان ما در ارتباط باشید، تا ضمن مشاوره بهترین راهکارها را در اختیار شما قرار دهند.

شرایط صادرات پسته اکبری به کویت

کویت یکی از کشورهای ثروتمند است که اقتصاد بسیار باثباتی دارد. این کشور دارای جمعیتی حدود ۴ میلیون نفر است. این کشور در نزدیکی کشور ایران قرار داشته و به دلیل داشتن بنادر زیاد می‌تواند یکی از مقصدهای مهم صادرات پسته باشد.

بسیاری از استان‌های کشور ازجمله خوزستان ارتباط تجاری خوبی با این کشور داشته و از طریق آن‌ها می‌توانید برای صادرات پسته به این کشور اقدام نمایید. قبل از تصمیم‌گیری در مورد صادرات به این کشور باید ابتدا با روند قانونی صادرات پسته در ایران آشنا شوید. سپس با بررسی نیازهای کشور مقصد برای این کار اقدام نمایید تا تجارت پرسودی برای شما به همراه داشته باشد.

برای مشاوره و تامین انواع پسته برای صادرات به کویت با ما در ارتباط باشید.

انواع پسته صادارتی


به‌طور کلی انواع پسته به دو گروه گرد و دراز تقسیم‌بندی شده‌اند؛ که به نام‌های کله قوچی ،فندقی و اکبری ….ولی به‌طور سنتی در ایران حدود ۹۰ گونه از پسته شناخته شده‌است؛ که تعدادی از آن‌ها به صورت گسترده و تجاری و برخی به صورت پراکنده و محدود کشت می‌شوند.

مهمترین ارقام تجار پسته ایران عبارتند از(پسته اکبری، پسته کله قوچی، پسته احمدآقایی، پسته فندقی یا اوحدی)

۱- پسته اکبری: پسته اکبری یکی از ارقام تجاری پسته ایران می‌باشد که از نظر اقتصادی دارای بالاترین ارزش می‌باشد. این رقم به نام عبداللهی نیز شهرت دارد و در روستای فخرآباد کشکوئیه رفسنجان شناسایی و انتخاب گردیده است. این رقم دارای میوه‌ای بادامی شکل، کشیده و درشت می‌باشد.

۲- پسته کله قوچی: پسته کله قوچی این رقم یکی از ارقام تجاری پسته ایران می‌باشد که برای اولین بار توسط فردی به نام حاج علی شریفی در روستای دهنو رفسنجان شناسایی و انتخاب گردید و به همین دلیل به نام پسته حاج شریفی نیز معرف است. مناطق عمده گسترش آن استان کرمان می‌باشد و در سایر استان‌های کشور نیز به صورت پراکنده وجود دارد.

۳- پسته احمد آقایی: پسته احمد آقایی، این رقم برای اولین بار توسط فردی بنام احمد آقا فروتن در احمدیه نوق شناسایی و انتخاب گردید. گسترش این رقم در استان کرمان بیشتر در مناطق نوق رفسنجان و شهرستان سیرجان می‌باشد. در حال حاضر این رقم یکی از مهم‌ترین ارقام تجاری کشور می‌باشد که علیرغم قدمت نه چندان طولانی آن، به‌طور چشمگیری در حال گسترش می‌باشد. میوه آن بادامی‌شکل ولی ظاهری آن همانند رقم کله قوچی می‌باشد. قرمزی رنگ مغز، سفیدی پوست استخوانی و درشتی میوه باعث گسترش آن شده است.

۴- پسته فندقی(اوحدی): پسته اوحدی، یکی از متداول‌ترین ارقام تجاری پسته ایران می‌باشد که بین سال‌های ۱۳۲۰ تا ۱۳۳۰ در روستای فتح‌آباد رفسنجان توسط مهدی اوحدی شناسایی و انتخاب گردید. رقمی است بسیار معروف و سازگار برای اکثر مناطق پسته‌کاری که در طول ۵۰ سال گذشته گسترش فراوانی پیدا کرده است. حدود ۷۰ -۶۰ درصد پسته‌کاری‌های رفسنجان را این رقم به خود اختصاص داده است. این رقم دارای میوه‌ها فندقی شکل و کروی می‌باشد.
پسته از جمله مواد غذایی با ارزش تغذیه ای بالا است که فواید آن تقریبا تمامی عملکردهای بدن را پوشش می دهند. اگرچه تمام مغزها در گروه مواد غذایی مغذی قرار می گیرند، پسته به طور خاص به دلیل ارزش های تغذیه ای کامل خود و فواید آن برای بدن متمایز است. پسته یکی از مغزهای با بیشترین میزان فیبر و چربی ها است و همچنین سرشار از ویتامین ها، مواد معدنی، پروتئین ها و اسیدهای چرب ضروری است.

شرکت درینام صادرکننده، مشاور و تامین کننده پسته اکبری برای صادرات به کویت می باشد، شما میتوانید برای خرید و صادرات پسته اکبری اعلاء با کارشناسان ما در ارتباط باشید، تا ضمن مشاوره بهترین راهکارها را در اختیار شما قرار دهند. – برای مشاوره و تامین انواع پسته برای صادرات به کویت با ما در ارتباط باشید.

تماس با ما >>

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

3

3 پاسخ به “صادرات پسته اکبری به کویت”

  1. سلام وقت بخیر
    چهقدر خوشحالم که صادرات پسته اکبری به کشورهای همسایه صورت میگیره و ارز اوری خوبی به کشور انجام میشه موفق باشید

    • سلام خانم سعادت عزیز
      برای پاسخ سوالاتتان از سایت درینام لطفا فرم موجود در سایت را پر نمایید مشاوران ما در اسرع وقت پاسخگو سوال شما عزیزان هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.