برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

صادرات پسته ایرانی به روسیه

درینام - دورینام پسته

تامین کننده پسته – صادرات پسته ایرانی به روسیه – شرکت درینام انواع پسته و مغز پسته ایرانی را به کشورهای مختلف از جمله روسیه صادرات می کند.

صادرات پسته ایرانی به کشور روسیه

پسته از ارزش بالایی برخوردار است، اخیراً حجم تقاضای پسته ایرانی جهت صادرات به روسیه افزایش چشمگیری داشته است، این استقبال بزرگ نشان دهنده آن است که بسته ایرانی در بازارهای جهانی می‌تواند جایگاه خوبی را کسب کند.

کشور روسیه یکی از بهترین خریداران پسته ایران است، محصولات خشکبار ایرانی در بازار روسیه که یک بازار جهانی به حساب می‌آید، از جایگاه خاصی برخوردار است.

افزایش حجم تبادلات تجاری بین دو کشور، موقعیت بسیار مناسبی برای تجارت ایجاد شده است. هر ساله تعداد قابل توجهی از محصولات خشکبار ایران از جمله بادام، کشمش، پسته به کشور روسیه صادرات می شود.

کشور ایران یکی از بزرگترین و قدرتمندترین تولید کنندگان پسته در دنیا به حساب می‌آید، پسته ایرانی به دلیل تنوع و طعم دلچسب ظرفیت بالایی برای صادرات به کشورهای متعدد دارد.

مجموعه درینام شامل تعداد قابل توجهی کشاورزان، تولید کنندگان، و صادر کننده پسته در ایران میباشد. مجموعه درینام پسته را بدون واسطه و به صورت مستقیم از کشاورزان به دست خریداران می رسانیم و این مهم سبب شده است تا ما بتوانیم به عنوان بهترین تولید کننده و برترین صادر کننده پسته در سال ۹۵ شناخته شویم و این موفقیت های پیاپی تا سال ۱۳۹۸ ادامه داشته است.

پسته های ایرانی در ۵ نوع مختلف متمرکز شده‌اند:
پسته اکبری
پسته احمد آقایی
پسته کله قوچی
پسته فندقی
پسته کوهی یا بنه

هر یک از پسته ها خصوصیات و ویژگی‌های جداگانه و مخصوص به خود را دارند. پسته منبعی غنی از انواع ویتامین ها، آنتی اکسیدان ها، اسیدهای چرب، املاح معدنی، آهن، کلسیم، پتاسیم و… می‌باشند.

مجموعه بزرگ درینام یکی از شرکت های تامین کننده و صادر کنندگان انواع مختلف پسته به سراسر جهان می باشد. ما در مجموعه درینام همواره آماده ارائه محصولات درجه یک به خریداران می باشیم.

جهت خرید و فروش و صادرات پسته و دریافت مشاوره با مشاورین شرکت تماس بگیرید

ارتبا با ما : ۰۹۱۲۰۹۹۲۷۷۹ – آقای فرحانی

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.