برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

صادرات پسته ایرانی به چین | شرکت تجارت پویا

صادرات پسته ایرانی به چین | شرکت تجارت پویا ، پسته از جمله مهم ترین محصولات صادراتی بخش کشاورزی ایران به شمار می آید. پسته به دلیل ایجاد ارزش افزوده در اقتصاد کشور مبدا و مقصد به عنوان یک محصول صادراتی و وارداتی بسیار با اهمیت بوده و به همین دلیل مورد توجه بازرگانان، تجار و سرمایه گذاران زیادی می باشد.

مرکز بازرگانی دُرینام ، با سابقه چندین ساله در حوزه ی صادرات پسته ایرانی، آمادگی دارد که با استفاده از توان فنی و تخصصی پرسنل با تجربه خود، شما عزیزان را در خصوص واردات پسته ایرانی به چین راهنمایی و مشاوره نماید. با مرکز بازرگانی دُرینام همراه باشید تا شما را با واردات پسته ایرانی و مراحل آن آشنا کنیم.

پسته، یک محصول با ارزش جهت صادرات و واردات است که مشتریان خاص خود را در کشورهای اروپایی، آمریکایی و آسیایی دارد. صادارت پسته به اروپا، صادرات پسته به ترکیه، صادارت پسته به گرجستان، صادارت پسته به عراق، صادارت پسته به چین، صادارت پسته به قطر، صادارت پسته به امارات، صادارت پسته به روسیه از جمله ی مهم ترین مقاصدی است که در بخش صادرات پسته ایرانی صورت می پذیرد و مورد توجه تجار جهانی قرار گرفته است.

مراحل خرید پسته

تأمین محصول

قبل از اینکه فعالیت صادرات پسته ایرانی شروع شود باید مطالعات متعددی توسط تجار انجام شود و اطلاعات دقیقی راجع به مشتریان در کشورهای مقصد، نوع پسته مورد نظر این مشتریان، شرایط گمرکی کشورهای واردکننده، استانداردهای غذایی و بهداشتی کشور وارد کننده باید کسب گردد تا بتوان بهترین پسته ایران را صادر کرد. به عنوان مثال برخی کشورهای اروپایی صرفا برای پسته های با افلاتوکسین پایین مجوز واردات صادر می کنند.

بسته بندی پسته

پس از طی شدن مرحله تأمین محصول نوبت به بسته بندی آن می رسد. در بسته بندی و صادرات پسته ایرانی باید مواردی از جمله نوع پسته و مشخصات تولیدی آن، شرکت تولید کننده، شرکت صادرکننده، شرکت واردکننده و مواردی از این قبیل درج شود تا خریداران با اطلاع کامل نسبت به خرید پسته ایرانی اقدام نمایند. بالا بودن کیفیت پسته صادراتی و نوع بسته بندی آن به شدت حائز اهمیت است چرا که این امر موجب کسب مشتریان بیشتر و بالا رفتن اعتبار برند شرکت تولید کننده و صادرکننده و واردکننده خواهد شد.

جهت خرید یا استعلام قیمت خرمای صادراتی می توانید با شرکت ما با بخش فروش تماس بگیرید و ضمن اطلاع از قیمت امروز و به روز محصول از خدمات مشاوره شرکت نیز استفاده کنید.

اخذ مدارک استاندارد بودن پسته ایرانی

در صادرات و واردات پسته ایرانی قبل از اینکه محصول وارد مراحل گمرکی شود می باست استانداردهای لازم اخذ شود. این استانداردها علاوه بر اینکه باید مورد تایید اداره استاندارد قرار گیرد می بایست تمامی تاییدات مورد نیاز واردات خشکبار در کشورهای مقصد را نیز اخذ نماید. بخصوص اینکه در کشورهای اروپایی نیاز است محصولات صادراتی به این کشورها تمامی آزمایشات و گواهی های معتبر از نظر بهداشتی و سلامت غذایی را کسب نمایند و یا در برخی موارد خاص تاییدیه هایی از اداره غذا و دارو کشورهای مقصد دریافت گردد. همه ی این مراحل باید تا قبل از اظهار بار به اداره گمرک صورت پذیرد. لازم به ذکر است که انجام مراحل آزمایشگاهی و اخذ تاییدیه در خصوص میزان افلاتوکسین موجود در پسته های صادراتی تا حدودی زمان بر می باشد.

ارائه پسته به گمرک

بعد از اتمام مراحل بالا باید محصولات صادراتی را به گمرک شهرستان هایی که محصول در آن تولید می شود  ارائه داد و مدارک مربوط از جمله اظهارنامه های نوع محصول، وزن محصول، مشخصات محصول و فاکتور محصول را تکمیل نمود تا به مرحله اخذ گواهی سلامت پسته در گمرک برسید.

مرکز بازرگانی دُرینام، نخستین مشاور جامع صادراتی است که با رویکردی نوین در حوزه ی صادرات محصولات داخلی، سهولت در واردات مواد اولیه و تجهیزات تولید کارخانجات و همچنین ارائه ی پلن های کوتاه مدت و بلند مدت سرمایه گذاری برای اولین بار در ایران به کمک شما تجار و مدیران محترم آمده است.

مرکز بازرگانی دُرینام، با سابقه چندین ساله در حوزه ی صادرات پسته ایرانی، آمادگی دارد که با استفاده از توان فنی و تخصصی پرسنل با تجربه خود، شما عزیزان را در خصوص واردات پسته ایرانی به چین راهنمایی و مشاوره نماید. با مرکز بازرگانی دُرینام همراه باشید تا شما را با واردات پسته ایرانی و مراحل آن آشنا کنیم.

جهت خرید یا استعلام قیمت پسته صادراتی می توانید با شرکت ما با بخش فروش تماس بگیرید و ضمن اطلاع از قیمت امروز و به روز محصول از خدمات مشاوره شرکت نیز استفاده کنید.

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

1

یک پاسخ به “صادرات پسته ایرانی به چین | شرکت تجارت پویا”

  1. سلام خوبه چین نمیتونه پسته اکبری تولید کنه وگرنه کشور ما که نفر اول تو صادرات پسته هست باز عقب میموند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.