برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

شرکت بزرگ صادرات پسته

شرکت درینام مرکز صادرات عمده پسته ایران به کشورهای اروپایی و عربی

پسته را می‌توان یک گونه از دانه و مغزهای خوراکی خوشمزه یا با خاصیتی دانست که به علت طعم خاص خود محبوبیت خاصی دارند که سبب‌ رونق بازار فروش آنان می‌گردد. ما به عنوان عرضه کننده انواع مختلف پسته صادراتی در زمینه صادرات پسته به فروش آنان می‌پردازیم. برای خرید پسته و اطلاع از قیمت روز آن با ما تماس بگیرید.

پسته این یکی از گزینه‌های بسیار پر سود برای صادرات است، متاسفانه به دلیل کم کاری ایرانیان و خام فروشی، سود این محصول با ارزش بیشتر در جیب کشورهایی مانند چین و غیره می‌ رود. این محصول با ارزش اصالتاً ایرانی است و در تمام دنیا پسته ایران زبان زد است. پسته سالانه ۱٫۵۱ ارز وارد کشور میکند که ۹۸ درصد از این محصول خام فروخته می شود.

برای مشاوره و خرید با شماره ۰۹۱۲۰۹۹۲۷۷۹ تماس حاصل فرمایید.

تجار چینی این محصول را خام خریده و بعد از فرآوری و تبدیل آن به محصولا ت دیگر با چند برابر قیمت پسته ایران آن را به شکل های مختلفی به کشورهای ثالت صادر می کنند، پسته را میتوان به صورت کره پسته، کرم صبحانه پسته، مارمالاد پسته، شیر پسته، حلوا و شکلات پسته با بسته بندی خاص برای کشور های خارجی صادر کرد و وارد بازار های لوکس خارجی شد.


البته این محصولا به دلیل گران قیمت بودن بازار داخلی ندارند و بیش تر صادر میشوند، ما نباید این فرصت را برای کشورهای سود جو فراهم کنیم و این محصول با ارزش را خام و با قیمت کم به آن ها بفروشیم. بلکه با کمی خلاقیت میتوانیم محصولات درجه یک پسته ایرانی را وارد عرصه بازار جهانی کنیم.

پسته به کدام کشورها صادر میشود؟

تا کنون پسته به کشورهای ذیل صادر شده است:

کویت، لبنان، مالزی، نیوزیلند، هنگ کنگ، هند، یونان، پاکستان، چین، المان، اردن، استرالیا، اسلواکی، امارات متحده عربی، انگلستان، ایتالیا، برزیل، بلژیک، ترکیه، جمهوری عربی سوریه، سنگاپور، سوئیس، عراق، فرانسه، قبرس، قزاقستان، قطر، کانادا، اسپانیا، افغانستان، اوکراین جمهوری کُره و…

برای مشاوره و خرید با شماره ۰۹۱۲۰۹۹۲۷۷۹ تماس حاصل فرمایید.

در اوضاع کنونی کرونا در سال ۹۸ و ۹۹ صادرات پسته به کشور چین به طور چشمگیری کاهش یافته است، اما همچنان به کشورهای همسایه صادرات پسته پا برجاست
صادرات پسته علاوه بر سود رسانی به شخص صادر کننده منافع زیادی برای اقتصاد کشورمان دارد زیرا سبب وارد شدن ارز به کشور و همچنین سب اشتغالزایی میشود.

متاسفانه واردکننده ها با وارد کردن پسته و خشکبار خارجی باعث ضربه زدن به اقتصاد صنعت خشکبار میشوند.

پسته را می‌توان یک گونه از دانه و مغزهای خوراکی خوشمزه یا با خاصیتی دانست که به علت طعم خاص خود محبوبیت خاصی دارند که سبب‌ رونق بازار فروش آنان می‌گردد. ما به عنوان عرضه کننده انواع مختلف پسته صادراتی به فروش آنان می‌پردازیم. برای خرید پسته و اطلاع از قیمت روز آن با ما تماس بگیرید.

برای مشاوره و خرید با شماره ۰۹۱۲۰۹۹۲۷۷۹ تماس حاصل فرمایید.

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.