برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

صادرات پسته به اردن – درینام

صادرات پسته به اردن - درینام

 

صادرات پسته به اردن – درینام -برای آشنایی با چگونگی صادرات پسته به اردن و درجه کیفیت پسته ارسالی درادامه مقاله با ما همراه باشید.

 

بهترین نوع پسته برای صادرات به اردن

صادرات پسته به اردن - درینام

برای کشور اردن اولویت با کیفیت مغز پسته می باشد. به همین خاطر بیشترین نوع پسته ای که به این کشور صادر می گردد، پسته سبز و درجه یک آن است. انواع پسته هایی که به اردن فرستاده می شود شامل مغز پسته سبز پوست کنده یا دو پوست شده ای است که ظاهری بسیار خوب و سبز دارد. مغز پسته جنگلی نیز پر روغن، سبز و ارگانیک است. قیمت این نوع پسته نسبت به باقی آنها مناسب تر می باشد. سومین نوع نیز فرآورده های مغز پسته مثل پودر و خلال پسته است که برای پخت شیرینی و در قنادی ها مورد استفاده قرار می گیرد.

 

برای خرید پسته و تامین بار صادراتی بصورت فله و بسته بندی با شماره درج شده در صفحه تماس با ما ارتباط بگیرید.

 

فروش مستقیم پسته به اردن با کم ترین قیمت

 

صادرات پسته به اردن - درینام

همانطور که می دانید بهترین و مناسب ترین قیمت و کیفیت را در زمان خرید مستقیم پسته از تولید کننده میتوان انتظار داشت. بخصوص در موارد صادراتی، در صورتی که تولیدکننده توانایی برآورده کردن استاندارد های لازم را داشته باشد، یقینا بهترین گزینه برای صادرات خواهد بود.

مجموعه درینام  یکی از مجموعه هایی است که فعالیت گسترده ای در زمینه فروش مستقیم پسته و فرآورده های آن داشته است.

این مجموعه با توجه به روابط متعدد خود و تخصص در امر فروش و صادرات پسته و فرآورده های آن در بازارهای بین المللی؛ سعی در کاهش قیمت ها و افزایش کیفیت محصولات خود دارد.

قیمت و کیفیت مناسب دو پارامتر مهم و مورد توجه همه بازرگانان است.

 

 

روش ها و مشکلات صادرات پسته به اردن

برای صادر نمودن این محصول روش های زیادی وجود دارد. روش هوایی و دریایی یکی از پر استفاده ترین این روش ها است.

از آنجا که مقامات اردن سعی می کنند، سیاست های دیکته شده از سوی غرب را در مورد ایران در نظر بگیرند، صادرات پسته به اردن به شدت تحت تاثیر سیاست های غربی قرار می گیرد. در واقع روابط اردن و ایران تحت تاثیر اوضاع اقلیمی کشور است. به این خاطر که روابط خارجی اردن طبق شرایط اقتصادی تعیین می گردد، برای همین اردن محتاج کمک های خارجی می باشد. حامیان مالی اردن سیاست های مد نظر خود را به این کشور تحمیل می کنند.

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.