برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

صادرات پسته به اروپا – شرکت بازرگانی درینام

فروش عمده پسته کله قوچی شرکت بازرگانی درینام

صادرات پسته به اروپا – شرکت بازرگانی درینام – تامین کننده انواع پسته رفسنجان دستچین آماده همکاری با تجار و بازرگانان داخلی و خارجی می باشد.

 

صادرات پسته به اروپا

 

صادرات پسته به اروپا - شرکت بازرگانی درینام

 

ایران یکی از بزرگ ترین تولید کنند های بزرگ پسته و خرما وکشمش در جهان است وبه علت داشتن توان تولیدی بالا در زمینه صادرات خشکبار مانند صادرات پسته و خرما رقیب جذی و بزرگی برای سایر کشور ها باشد. شرکت بازرگانی دورینام به عنوان یکی از مرکز های صادرات پسته به اروپا در ایران فعالیت چشمگیری دارد.درینام به شما کمک می کند تابا قدرت بیشتری فعالیت اقتصادی و صادراتی داشته باشید.
بیش ترین میزان صادرات ایران متعلق به خشکبار می باشد بیش تر از ۵درصد از صادرات کل دنیا به خشکبار تعلق دارد. صادرات خشکبار ایران سالانه حدود دومیلیارد دلار است.
اروپا از متقاضیان اصلی پسته رفسنجان می باشد.خشکبارهای ایرانی از معروف ترین محصولات صادراتی ایران در بازارهای خارجی هستند پسته از مهم ترین محصولات خشکبار و از ارقام تجاری در ایران است پسته های ایرانی به دلیل کیفیت بالا به کشورهای مختلف اروپایی و سایر کشورهای مختلف صادر می گردد هر ساله بخش عمده ای  از پسته های ایرانی به اروپا صادر می گردد کشورهای اروپایی یکی از بزرگترین بازارهای صادراتی خشکبار هستند پسته ایران به کشورهای مختلف اروپایی مانند آلمان،انگلستان ،فرانسه،هلند،ایتالیا،بریتانیاو.. صادر می گردد پسته های ایرانی از مرغوب ترین و با کیفیت ترین پسته ها در دنیا است به همین دلیل میزان تقاضای بالایی دارد از مهم ترین اهداف تجاری تولید پسته در ایران صادرات آن است صادرات پسته ارزآوری بسیار بالایی برای کشور دارد و به رشد اقتصادی آن کمک می کند.

 

شرکت بازرگانی درینام

 

شرکت بازرگانی درینام تامین کننده انواع پسته رفسنجان اعلا و آماده همکاری با تجار وبازرگانان داخلی وخارجی وعرضه مستقیم از زمین های کشاورزی می باشد .درینام دارای تیم مجرب و با تجربه کاری فراوان می باشد و آماده به خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد .

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.