برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

صادرات پسته به عراق – تامین کننده پسته

صادرات پسته به عراق – تامین کننده پسته – شرکت بازرگانی درینام تامین کننده اصلی انواع پسته ایرانی وصادر کننده نمونه پسته به عراق می باشد شما می توانید برای خرید پسته از این شرکت با کارشناسان بازرگانی ارتباط بگیرید .در این مقاله قصد داریم آمار صادرات پسته و فواید انواع پسته را برای شما باز گو کنیم

 

آمار صادرات پسته

صادرات پسته به عراق - تامین کننده پسته

دبیر شورای اطلاع رسانی گمرک اظهار کرد: در این مدت زمانی، کشورمان به بیش از ۵۴ کشور جهان صادرات پسته داشته است که در این میان اصلی ترین مقاصد پسته ایرانی، کشورهای چین با ۵هزارو ۵۴۷ تن و با ارزش ۳۵ میلیون و۴۰۹ هزارو۷۱۰ دلار وآلمان با ۲ هزارو ۹۸۲ تن ، عراق با یک هزارو۸۶۶ تن، روسیه با یک هزارو۴۵۵ تن و قزاقستان با یک هزارو ۱۲۹ تن هستند .که حدودا ۲۲ هزار تن پسته از ایران به کشور های مختلف جهان صادرات شده است .

 

قدمت صادرات پسته ایران

ایران یکی از بزرگ ترین کشورهای تولیدکننده پسته در جهان است و پسته جز با ارزش ترین محصولات کشاورزی ایران به شمار می آید.صادرات پسته  ایران به کشورهای دیگر جهان سابقه ی زیادی دارد و به نحوی از تجارت های سنتی ایران به شمار می رود.

گروه تولیدی و بازرگانی پسته و خشکبار درینام علاوه بر فروش عمده انواع پسته ایران در عراق اقدام به صادرات فرآورده های پسته مانند مغز و خلال پسته نیز می نماید.

در سال های اخیر و با ورود آمریکا به بازار صادرات پسته ، رقابت تنگا تنگی میان ایران و آمریکا بر سر این تجارت پر سود در گرفته است و آمریکا با توسعه ی مزارع پسته ی خود در ایالت کالیفرنیا توانسته است تولید خود را به سطح ایران و حتی بیشتر برساند، برای ازدست ندادن سهم ایران در تجارت این محصول، باید کشاورزان، تجار وسازمانهای مرتبط با تجارت خارجی تلاش خود را در حوزه کمی و کیفی و بازاریابی افزایش دهند.

 

صادرات پسته با درینام

صادرات پسته به عراق - تامین کننده پسته

پسته  در عراق کاملاً شناخته شده است و بسیاری از تأمین کنندگان ایرانی هستند که آجیل خام و بو داده را به بازارهای عراق صادر می کنند.همچنین صادرات انواع  پسته ارزان  قیمت به بازار عراق بسیار زیاد است.  پسته اکبری در بسته های فله ای به همراه پسته احمد آقایی به صورت پسته بو داده و نمکی موجود است.

بازار عراق دارای دو قسمت کلی است

بخشی از این بازار تمایل به خرید پسته ارزان قیمت دارد و بخش کوچکی از آنها کیفیت بالاتر پسته را خریداری می کنند. در واقع ، این نه تنها در عراق بلکه در اکثر کشورها نیز صادق است.انواع مختلفی از پسته در ایران برای خرید در دسترس است. اما بدیهی است که شما باید سلیقه بازار خود را در نظر بگیرید. در ادامه جزئیات بیشتری درباره صادرات پسته به عراق در اختیار شما قرار خواهیم داد.

فواید پسته

پسته یکی از اعضای مهم و ثابت آجیل ایرانی است که میزان پتاسیم آن با این جثه کوچک برابر با پتاسیم پرتقال است و به علت داشتن مواد مغذی از اهمیت بسیاری برخوردار است. استان کرمان و شهرستان رفسنجان، مراکز اصلی تولید پسته در ایران بشمار می آیند. پسته،عضو ثابت آجیل با وجود جثه کوچک خود سرشار از منابع مفید و مغذی برای سلامتی انسان است.

 

ارزش غذایی پسته

حاوی مواد مغذی،مانند:

 • کربوهیدراتها، پروتئین، اسیدهای آمینه ،چربی و فیبرهای رژیمی می باشد.
 • پسته همچنین غنی از مواد معدنی ،پتاسیم، آهن، کلسیم ،روی ،مس و سدیم هستند.
 • این آجیل، دارای ویتامین های ضروری ،مثل:ویتامین ث ، ب۶، آ، کا، تیامین، فولات، کولین ،اسید و بتایین است .

در ۱۰۰ گرم مغز پسته منابع زیر موجود است :

 • مواد چرب ۵۴ گرم
 • کلسیم ۱۳۰ میلی گرم
 • فسفر ۵۰۰ میلی گرم
 • آهن ۷/۵ میلی گرم
 • مواد نشاسته ای ۱۵ گرم
 • آب ۵/۲ گرم
 • پروتئین ۲۰ گرم
 • پتاسیم ۹۵۰ میلی گرم
 • ویتامین آ ۲۳۰ واحد
 • ویتامین ب ۱ ۰/۷ میلی گرم
 • ویتامین ب ۳ ۱/۵ میلی گرم

بهترین قیمت برای خرید پسته

بهترین گزینه برای داشتن قیمت محصول با ارزانترین شرایط ممکن برقراری ارتباط با واحدهای تولیدی است. کارخانه های مختلفی در استان های کرمان و خراسان در حال تولید و فرآوری پسته آبخندان یا مکانیک خندان هستند.

همچنین ، باید بدانید که بیشتر پسته های مکانیک خندان موجود در بازار عراق خام نیستند (شور هستند). از طرف دیگر ، برخی از مشتریان می خواهند کیفیت پسته بهتر شود. به همین دلیل ، آنها پسته را به صورت مخلوط پسته مکانیک خندان و پسته خندان طبیعی سفارش می دهند.

گروه تولیدی و بازرگانی پسته و خشکبار درینام علاوه بر فروش عمده انواع پسته ایران در عراق اقدام به صادرات فرآورده های پسته مانند مغز و خلال پسته نیز می نماید.

تماس با ما >>>

 

 

 

 

 

 

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.