برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

صادرات پسته به کردستان عراق

درینام صادرات پسته به کردستان عراق

صادرات پسته به کردستان عراق – شرکت بازرگانی دورینام انواع مختلف پسته با کیفیت را با قیمت مناسب به بازار کردستان عراق عرضه می نماید، شرکت درینام مرکز فروش پسته صادراتی اعلا و صادر کننده پسته به عراق است شما می توانید برای خرید انواع پسته صادراتی از شرکت درینام با ما تماس بگیرید. 

صادرات و فروش پسته به کردستان عراق

درینام صادرات پسته به کردستان عراق
یکی از بزرگترین مقاصد صادرات پسته ایران کردستان عراق می باشد، بسته ایرانی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است که در کشورهای حاشیه خلیج فارس و از جمله عراق از آن استقبال بالایی می شود چرا که کیفیت پسته ایرانی بسیار بالا است و نرخ آن نسبت به سایر پسته ها ارزانتر است.


مهمترین اولویت‌های تجار عراقی واردات پسته ایرانی می باشد چرا که آنها هم می‌توانند پسته ایرانی را در عراق به فروش برسانند و هم می‌توانند در اختیار کشورهای دیگر قرار بدهند تا پسته ایرانی را از عراق به سایر کشورهای حاشیه خلیج‌فارس مجدد صادرات نمایند.

 

هم اکنون برای مشاوره، خرید و صادرات پسته به عراق با ما در ارتباط باشید.


کشور ایران یکی از بزرگترین تولیدکنندگان و صادرکنندگان پسته در دنیا است، پسته ایران از لحاظ کیفیت و تنوع بی بدیل است، و همین امر سبب شده است تا حدود ۷۰ کشور پسته ایرانی را به صورت منظم و مستمر واردات کنند، آمار گمرکی و صادراتی هم بیانگر این موضوع است که واردات پسته ایرانی در کشورهای حاشیه خلیج فارس از ارزش بالایی برخوردار است چرا که آمار صادراتی این محصول به کشورهای اطراف از رقم بالایی برخوردار می باشد.


تاجران عراقی با توجه به شرایط مردمان خود بیشتر تمایل دارند تا پسته های آبخندان را خریداری کرده تا بتوانند آنها را با قیمت بسیار مناسبی در اختیار خریداران داخلی خود قرار دهند. امروزه خرید و تامین پسته تازه از اهمیت بالایی برخودار است، و قطع به یقین پسته تازه را کسانی توزیع میکنند که میزان فروش بالایی دارند، ما با توجه یه توزیع گسترده داخلی و خارجی پسته همیشه و به صورت دائم پسته با کیفیت را در بازارهای داخلی و خارجی عرضه می نماییم. و با افتخار انواع پسته با کیفیت ایرانی را در بهترین بازارهای عراقی به فروش می رسانیم.


بهترین پیشنهاد برای خرید بسته ارزان قیمت خرید مستقیم و بدون واسطه است، ما با دارا بودن مراکز و ترمینال‌های ضبط، پسته را بدون واسطه در اختیار شما خریداران قرار می دهیم، مراکز ما در سراسر کشور فعالیت می‌کنند، شما میتوانید برای خرید مستقیم و بدون واسطه انواع مختلف بسته جهت صادرات به کشور عراق و سایر کشورها با ما در ارتباط باشید تا ما شما را به سمت ترمینال ها و انبارهای ضبط خود هدایت کرده و بهترین نوع پسته را در اختیار شما خریداران قرار دهیم.


پسته های آبخندان پسته های می گویند که به صورت پیش فرض روی درختان باز نمی شوند و به صورت مکانیکی یک فرایند استاندارد آنها را دهن باز میکنیم. برخی از تجار عراقی برای متعادل کردن قیمت پسته دهن بسته را با پسته دهن باز استاندارد مخلوط می کنند تا به یک قیمت استاندارد و ایده آل برسند البته این کار طبق درخواست تجار انجام می‌شود.

 

ایران محور اصلی تامین و صادرات پسته است، کشور ما بدلیل نداشتن ضعف در زمینه تولید و صادرات پسته حرف اول را صادرات این محصول با ارزش می زند. تمام پسته های ایرانی با کیفیت و درجه ۱ هستند و از لحاظ آفلاتوکسین مورد تایید سازمان غذا و دارو هستند.

 

انواع پسته صادراتی

  • پسته اکبری
  • پسته احمد آقایی
  • پسته فندوقی
  • پسته کله قوچی
  • پسته بادامی
  • مغز پسته
  • خلال پسته

 

هم اکنون برای مشاوره، خرید و صادرات پسته به عراق با ما در ارتباط باشید.

 

انواع پسته های ایرانی به صورت فله، بسته بندی شده و به کشورهای مختلف از جمله کویت، دبی، قطر، عراق، افغانستان و ترکمنستان و سایر کشورها صادرات میشود. ایران بهترین و بزرگترین مبدا صادرات پسته به اروپا و خاورمیانه است. پسته ایرانی جزو لوکس ترین و با کیفیت ترین نوع پسته صادراتی به حساب می آید و همین امر سبب شده است تا مورد استقبال مشتریان داخلی و خارجی قرار بگیرید.


شرکت بازرگانی درینام مرکز ترمینال ضبط پسته می باشد و پسته را بدون واسطه از کشاورزان دریافت کرده و در انبارهای خود نگهداری می‌کند و طبق نیاز مشتریان آنها را عرضه می‌کند. شما میتوانید برای خرید و فروش و صادرات انواع پسته با واحد پشتیبانی شرکت درینام در ارتباط باشید.

 

هم اکنون برای مشاوره، خرید و صادرات پسته به عراق با ما در ارتباط باشید.

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.