برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

صادرات کشمش توسط شرکت تجارت پویا | دُرینام

صادرات کشمش توسط شرکت تجارت پویا | دُرینام – کشمش از لحاظ حجم و مقدار تولید بعد از خرما قرار می گیرد. ولی برخلاف آن جایگاه بسیار بالایی در بازارهای جهانی دارد. بازرگانی دُرینام با چندین سال سابقه در امر تامین و صادرات کشمش و آجیل، توانسته است تا خدمات خود را به بهترین نحو به مشتریان خود ارائه نماید.

مراحل صادرات کشمش به کشور های دنیا‌

کشمش از لحاظ حجم و مقدار تولید بعد از خرما قرار می گیرد. ولی برخلاف آن جایگاه بسیار بالایی در بازارهای جهانی دارد. در حال حاضز کشور های ایران ، ترکیه ، یونان ، ایالات متحده عربی و شیلی بزرگ ترین تولید کننده های کشمش جهان هستند. این کشور ها ۸۰ درصد نیاز جهان را از طریق صادرات کشور تامین می کنند.

صادرات کشمش و واردات کشمش در جهان بسیار بالا می باشد. عمده ترین کشور های وارد کننده کشمش امارات ، روسیه ، اوکراین ، آلمان ، کانادا ، ترکیه ، اسپانیا و کویت می باشند. نکته مهم در خصوص کشور های ترکیه و امارات این است که این کشور ها علاوه بر صادرات کشمش ، واردات کشمش را نیز به کشور خود انجام می دهند. کشور استرالیا کشمش مورد نیاز خود را با واردات کشمش از ایران و سپس بسته بندی و صادرات آن به خارج از استرالیا تامین می کند.

نقش کشور ایران در صادرات کشمش

ایران سالیان سال است که تولید کشمش در آن انجام می شود. نکته جالب توجه در این مورد آن است که ایران از لحاظ تنوع کشمش در دنیا جایگاه اول را به خود اختصاص داده است.

به دلیل شرایط آب و هوایی خاص، کشورمان ایران از مناسب ترین کشور های تولید کننده کشمش در جهان می باشد. این چنین شرایطی ایران را در رده ۱۰ کشور برتر تولید کننده کشمش قرار داده است. از میان ۸۵ گونه مختلف انگور که در ایران تولید می شود. کشمش انگور سفید برای صادرات کشمش بسیار مناسب می باشد.

کشمش های کشور ایران به طور کل به ۳ دسته تقسیم می شوند.

کشمش انگوری
کشمش سبزه تیزابی
کشمش آفتابی

کشور های زیر بازار صادرات کشمش ایران را به خود اختصاص داده اند.

آلمان ۳۱ درصد
عربستان ۷۲٫۲۵ درصد
امارات ۲۵ درصد
استرالیا ۱۱٫۵۶ درصد

فواید مصرف کشمش

۱- کشمش، میوه خشک مغذی است و مانند دیگر خشکبارها در تمام سال یافت می شود. یک غذای پر انرژی، کم چرب و کم سدیم می باشد. بنابراین برای افرادی که رژیم های کم سدیم را باید رعایت کنند، خوردن کشمش بسیار مفید می باشد.

۲- کشمش دارای خاصیت آنتی اکسیدانی می باشد و از تخریب سلولی جلوگیری می کند.

۳- کشمش برای سلامت استخوان ها و جلوگیری از پوکی استخوان نقش مهمی را بر عهده دارد، به همین دلیل مصرف آن برای زنان قبل از یائسگی بسیار مفید است.

۴- منبع خوب ویتامین D و هورمون استروژن می باشد.

۵- کشمش باوجودی که شیرین و چسبناک می باشد، بر دندان اثر مخربی ندارد و باعث خرابی دندان نمی شود، حتی می توان گفت این میوه خشک از فساد دندان جلوگیری می کند… کشمش برای سلامت دندان و لثه بسیار مفید می باشد.

صادرات کشمش توسط شرکت دُرینام – کشمش از لحاظ حجم و مقدار تولید بعد از خرما قرار می گیرد. ولی برخلاف آن جایگاه بسیار بالایی در بازارهای جهانی دارد. بازرگانی دُرینام با چندین سال سابقه در امر تامین و صادرات کشمش و آجیل، توانسته است تا خدمات خود را به بهترین نحو به مشتریان خود ارائه نماید.

۶- کشمش منبع خوب ویتامین ها و عناصر مغذی بدن می باشد. عناصر و ویتامین هایی همچون آهن، پتاسیم، کلسیم و ویتامین B در کشمش موجود است.

۷- کشمش محتوی مقدار زیادی آهن می باشد… ۶۰۰ گرم کشمش، ۹۰ درصد آهن مورد نیاز روزانه بدن را تأمین می کند. ۱۰۰ گرم کشمش در حدود ۸۸/۱میلی گرم آهن دارد، در حالیکه ۱۰۰ گرم گوشت گاو بین ۴-۲ میلی گرم آهن دارد.

۸- کشمش، منبع خوب فیبر، آنتی اکسیدان و همچنین منبع خوب انرژی می باشد.

۹- فیبر باعث جلوگیری از سرطان کولون، کمک در جلوگیری از رشد غیر معمول سلول ها، بیماری ها و همچنین کنترل قند خون را می شود.

۱۰- کشمش را به گوشت اضافه کنید تا مقدار چربی غذا را کم کند و مقدار فیبر و آهن را افزایش و مقدار سدیم را کاهش دهد.

صادرات کشمش توسط شرکت دُرینام – کشمش از لحاظ حجم و مقدار تولید بعد از خرما قرار می گیرد. ولی برخلاف آن جایگاه بسیار بالایی در بازارهای جهانی دارد. بازرگانی دُرینام با چندین سال سابقه در امر تامین و صادرات کشمش و آجیل، توانسته است تا خدمات خود را به بهترین نحو به مشتریان خود ارائه نماید.

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

1

یک پاسخ به “صادرات کشمش توسط شرکت تجارت پویا | دُرینام”

  1. سلام خسته نباشید
    سفارشم به دستم رسید ممنون از اینکه عکس کشمش داخل سایت با خود محصول یکی بود کیفیت بی نظیری داشت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.