برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

صادرت بهترین بادام مامایی سامان به هند

درینام تامین کننده بزرگ بادام مامایی سامان ایران است. شرکت درینام بادام مامایی سامان تازه، چهارمحال و بختیاری، شهرکرد، سامان و بن را به صورت عمده و بدون واسطه به دست خریداران گرامی می رساند. برای مشاوره در خصوص صادرت بادام مامایی سامان به هند میتوانید با ما تماس بگیرید.

بادام  مامایی، (Mamra badam)، درخت بومی چهارمحال و بختیاری ایران و نوع آن یکی از اعضای خانواده بادام است. بادام مامایی محصولی با اهمیت اقتصاد بالا است. که در درجه اول در آب و هوای مدیترانه ای بین ۲۸ درجه و ۴۸ درجه شمالی و بین ۲۰ درجه و ۴۰ درجه شرقی رشد می کند. ایران  تقریباً ۱۰۰ درصد بادام مامایی جهان را تولید می کند .

بادام مامایی  نوعی آشنا از بادام خوراکی است. که به عنوان آجیل مصرف می شود و در پخت و پز یا به عنوان منبع غنی روغن بادام یا وعده غذایی بادام مصرف می شود. از روغن بادام مامایی در ساخت عصاره های طعم دهنده غذاها و عرقیات استفاده می شود. بادام مامایی کاملا شیرین است.

بادام مامایی ممکن است به صورت خام ، مخلوط یا کباب خورده شود و معمولاً در پخت شیرینی پزی استفاده می شود. در اروپا از بادام برای تهیه مارزیپان ، رب شیرینی که در شیرینی و آب نبات استفاده می شود ، و در آسیا از بادام اغلب در گوشت ، مرغ ، ماهی و غذاهای گیاهی استفاده می شود. در حالی که بیش از ۲۵ نوع بادام در ایران پرورش داده می شود. بادام مامایی و ربیع از بهترین نوع بادام ها می باشند و به کشورهای صادرات می شود.

برای خرید بادام مامایی سامان با ما تماس ۰۹۱۲۰۹۹۲۷۷۹ بگیرید.

مشخصات درختان بادام

دورینام - باغ بادام

درختان بادام مامایی برگ ریز و مقاومی دارند. درختان که به طور معمول بین ۳ الی ۵ متر (۱۰–۱۵ فوت) قد بلند است ، درختان بادام مامایی هنگام گلدهی بسیار زیبا هستند. آنها از اواخر خرداد گلهای معطر و با  رنگ روشن تا سفید تولید می کنند. گلها خود سازگار نیستند و به گرده افشان حشرات برای تسهیل گرده افشانی با ارقام دیگر احتیاج دارند. میوه در حال رشد mamra badam تا زمان رسیدن به بلوغ شبیه هلو است. با استفاده از آن، پوشش بیرونی چرمی یا بدنه آن شکافته می شود ، به سمت بیرون فر می شود و گودال را تخلیه می کند. بادام با وجود برچسب مشترک، آجیل واقعی (نوعی میوه خشک) است.

برای خرید بادام مامایی سامان با ما تماس ۰۹۱۲۰۹۹۲۷۷۹ بگیرید.

بادام مامایی سامان به طور گسترده ای حاشیه زاینده رود کشت می شود ، اگرچه در به تازگی در حال تولید بادام مامایی  در مکان هایی دیگر هستند. اما بادام مامایی (mamra almond) ذاتاً متعلق به حاشیه زاینده رود است. بادام مامایی فاقد ترکیبات  شیمیایی است.  بادام مامایی بین ۳۵ تا ۵۵ درصد روغن ثابت (روغن غیر فرار) می باشد.

صادرت بادام مامایی ایران به هندوستان

صادرات بادام مامایی در حال رشد است. که بیشتر ناشی از گرایش مصرف کنندگان به زندگی سالم است. بادام مامایی مهمترین آجیل درختی صادرتی در بازار ایران است. صادرات بادام مامایی به ترکیه، هند و سایر بازارهای جهانی دیگر در حال رشد است، کشورهای اروپایی، فرصت هایی جدید را برای صادرکنندگان فراهم کرده است.

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.