برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

عرضه بادام مامایی در کشور های عربی – درینام

عرضه بادام مامایی در کشور های عربی – درینام -گروه بازرگانی درینام سالهاست عرضه کننده بادام مامایی به تجار و بازرگانان فعال در بازار های کشورهای عربی هستند و با تجارب کسب شده دراین زمینه میتوانند کمک شایانی به کسانی که قصد فعالیت دراین زمینه رادارند بکنند.

 

بادام مامایی

 

عرضه بادام مامایی در کشور های عربی - درینام

هبادام مامایی یکی از ارقام مختلف نهال بادام است که زمان گلدهی آن متوسط تا دیر برآورد می شود (زمان گلدهی آن میان گل نیز گفته می شود). مقاومت نهال بادام مامایی نسبت به سرمای بهاره نسبی می باشد.
زمان رسیدن محصول، میانه و متوسط، پوست میوه نسبتا چوبی و سخت و کیفیت میوه این رقم با توجه به تیپ های گوناگون آن متفاوت بوده و بهترین نوع آن به خارج از کشور، خصوصا کشور هندوستان صادر می شود.

میزان مغز بادام مامایی حدودا ۳۶ درصد برآورد شده و طعم آن شیرین است. درصد دوقلو بودن نیز حدود ۴۸درصد تخمین زده می شود و می توان گفت مغز این بادام غالبا جفت و دوقلو است، در میان سایر ارقام، مغز بادام مامایی بهترین رنگ را داشته و تقریبا طلایی رنگ است، همچنین انبارداری ونگهداری آن با پوسته چوبی در حدود ۸ سال و بدون پوسته در حدود ۱ سال است (مغز در حالت نگهداری بدون پوسته کم ترین تغییر رنگ را دارد)

بادام مامایی به دلیل میزان چربی مناسبی که دارد در تولید محصولات آرایشی وبهداشتی مورد مصرف واقع می شود، همچنین در صنایع آجیل و خشکبار نیز استفاده می گردد.

 

عرضه بادام مامایی به کشورهای عربی

 

عرضه بادام مامایی در کشور های عربی - درینام

بادام و خشکبارهای ایرانی در حجم های بسیار بالا به کشور های عربی ارسال می گردد.

از جمله خشکباری که کشور های عربی به میزان قابل توجهی تمایل به مصرف آن ها دارند، می توان به مغز بادام مامایی اشاره نمود زیرا این کشور ها به درشت بودن و شکل ظاهری محصول بسیار اهمیت می دهند و مغز بادام مامایی این ویژگی را در حد عالی دارا می باشد.

مغز بادام مامایی علاوه بر ظاهر لوکس؛ طعم عالی، چربی کافی، رنگ روشن و همچنین ارزش غذایی بسیار بالایی دارد که سبب محبوبیت آن در کشورهای مختلف عربی از جمله امارات، قطر، عمان و کویت شده است.

مغز بادام مامایی تنها در استان چهار محال بختیاری و به صورت محدود تولید می شود. همین موضوع افزایش صادرات و گاها نرخ صعودی قیمت ها را به همراه دارد.

خریداران عمده برای تهیه ارزان این محصول می توانند با عرضه کنندگان مستقیم بادام مامایی ارتباط برقرار نمایند.

عرضه مستقیم بادام مامایی در کشورهای عربی، کشورهای اروپایی و هند از عمده فعالیت های شرکت تولیدی و بازرگانی درینام است .

در این مجموعه انواع مغز بادام مامایی در سایزها و  بسته بندی های مختلف طبق سفارش مشتریان آماده و با متعادل ترین قیمت ها به بازار این کشورها عرضه می گردد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با کارشناسان درینام ارتباط برقرار کنید

عرضه بادام مامایی به کشورهای عربی

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.