برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

عرضه مستقیم بادام زمینی پنیر فرانسوی

بادام زمینی، از مغز های خوشمزه و پر خاصیت می باشد که؛ نام دیگر آن پسته شاهی می باشد و ارزش غذایی بسیار بالایی دارد.

بادام زمینی پنیر فرانسوی، از انواع بادام زمینی می باشد، که روکشی با پنیر فرانسوی دارد. این محصول طعم بسیار خوبی دارد.

در کشور ما کارخانه های بسیاری وجود دارند که مشغول تولید این بادام زمینی می باشند. عرضه مستقیم بادام زمینی پنیر فرانسوی توسط مراکز معتبر صورت می گیرد.

عرضه مستقیم بادام زمینی پنیر فرانسوی

ویژگی انواع بادام زمینی پنیری

ویژگی انواع بادام زمینی پنیری

منظور از بادام زمینی پنیری همان بادام زمینی با روکش پنیر می باشد که؛ طعم و مزه بسیار عالی دارد. این محصول دارای خواص بسیار زیادی برای بدن می باشد.

بادام زمینی پنیری از محبوب ترین بادام زمینی ها به شمار می آید، که در دسته بندی آجیل ها قرار می گیرد. این محصول بسیار مقوی می باشد و طعم بسیار خوبی دارد.

این بادام زمینی سرشار از اسید فولیک، فیبر، فسفر، ویتامین ای، نیاسین و منگنز می باشد و به عنوان آجیل ارزشمند شناخته شده است.

این محصول بو و عطر بسیار خوبی دارد و هیچ بوی نامطبوعی نمی دهد، بادام زمینی پنیری علاوه بر مزه فوق العاده اش ظاهر زیبایی دارد، این بادام زمینی بافت ترد و شکننده ای دارد و خوردنش لذت بخش می باشد.

بادام زمینی های پنیری از پنیر مخصوص، خوش طعم و با کیفیت تهیه می شوند و پنیر موجود در این محصول ارزش غذایی بادام زمینی را بسیار بالا می برد.

این محصول به صورت فله و بسته بندی در بازار موجود می باشد. بادام زمینی پنیری در بسته بندی هایی با طرح ها و رنگ های مختلف تولید می شود.

بادام زمینی طعم دار از محبوب ترین و پرطرفدارترین بادام زمینی ها در کشور می باشد. این محصول در طعم های مختلفی در کشور یافت می شود.

فروش ویژه بادام زمینی پنیر فرانسوی

فروش ویژه بادام زمینی پنیر فرانسوی

بادام زمینی با روکش پنیر فرانسوی از خوشمزه ترین بادام زمینی ها می باشد که؛ طرفداران بسیاری دارد و در بین افراد محبوب می شود.

بادام زمینی پنیر فرانسوی در کارخانه های بسیاری در سراسر کشور تولید می شود. این محصول علاوه بر توزیع در نقاط مختلف کشور به بسیاری از کشور های نیز صادر می شود.

فروش ویژه این محصول توسط فروشگاه هایی در تمام نقاط کشور صورت می گیرد.

این نوع بادام زمینی با توجه به طعم خوب و خواصی که دارد با قیمت مناسبی به فروش می رسد.

برای خرید این محصول می توانیم به فروشگاه های اینترنتی معتبر مراجعه کنیم و این بادام زمینی خوشمزه را تهیه کنیم. خرید از فروشگاه های اینترنتی معتبر موجب می شود واسطه ها حذف شوند و محصول با قیمت مناسبی در اختیار مردم قرار گیرد.

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.