برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

عرضه کنندگان مغز بادام مامایی

مغز بادام مامایی به صورت محدود و تنها در یکی از استان های کشور تهیه و تولید می شود. همین امر افزایش صادرات و گاهاً نرخ صعودی قیمت ها را به همراه دارد. خریداران عمده برای تهیه ارزان این محصول می توانند با عرضه کنندگان مستقیم در ارتباط باشند. برای دستیابی به این هدف بهترین راهکار چیست؟عرضه کنندگان مغز بادام مامایی

کاربرد بادام در صنایع غذایی ایران

کاربرد بادام در صنایع غذایی ایرانبادام مامایی از نظر شکل ظاهری دارای پوسته چوبی مانند و بسیار سخت است. جزء رقم های دیر بازده در بین انواع بادام ها به شمار می آید. میزان دو قلویی بودن مغز این نوع بادام حدود ۳۶ درصد است و طعم نسبتاً شیرینی دارد.
شاید برایتان جالب باشد که این نوع بادام تنها در استان چهار محال و بختیاری کشت و پرورش داده می شود. هر ساله حجم قابل توجه ای از آن به کشورهای مختلف صادر و از این لحاظ محصولی با ارز آوری اقتصادی به شمار می آید.
عمده مصرف انواع بادام مامایی در صنعت تولید خشکبار است اما صنایع کیک و شیرینی نیز همواره به دنبال خرید این محصول با قیمت ارزان جهت استفاده در تولیدات خود هستد. به طور کلی می توان گفت که بادام صادراتی مامایی به عنوان نمونه ای مرغوب نه تنها جهت صادرات که به عنوان ماده اولیه انواع شیرینی جات مغزدار مانند گز، سوهان، کیک و کلوچه و حتی برای تهیه بستنی مغزدار بادامی نیز به کار گرفته می شود.
تهیه روغن بادام و اسانس نیز از دیگر کاربردهای آن در صنعت روغن گیری و لوازم آرایشی و بهداشتی است. توجه کنید که صنعت داروسازی نوین نیز از انواع مغزیجات ارگانیک جهت تولید محصولاتی کاربردی و با بازدهی بالا در ترکیبات دارویی خود استفاده می کنند.

قیمت انواع مغز بادام مامایی

قیمت انواع مغز بادام مامایی

انواع مغز بادام مامایی:

  • ۸۰ دانه (AAAAA)
  • 90 دانه  (AAAA)
  • 100 دانه (AAA)
  • 110 دانه (AA)
  • 120 دانه (A)
  • 130 دانه (ES)
  • 140 دانه به بالا (mini)

شرکت ما توان تامین هر سایز در هر تناژی را دارد. با ما تماس بگیرید. ۰۹۱۲۰۹۹۲۷۷۹

انواع مغز بادام مامایی درجه یک به عنوان رقمی صادراتی قیمت و نرخ نسبتاً بالایی در بازار دارد. البته قیمت گذاری بر حسب درجه کیفی مغزها صورت می گیرد که به ارقام درجه یک تا سه دسته بندی می شوند.
خریداران عمده به خوبی می دانند که نوع سفارش و حجم خرید تاثیر زیادی در روند افزایش یا کاهش قیمت ها دارد. تامین کنندگان مستقیم بهترین انتخاب برای خرید عمده مغز بادام مامایی مرغوب در بازار هستند. قیمت ها نیز تابع نوسانات بازار خشکبار همواره با تغییراتی همراه هستند. استعلام قیمت صادراتی یا خرید عمده و همچنین شناخت بازار هدف نقش موثری در موفقیت خریداران یا فروشندگان این محصول دارد. فعالین بازار برای خرید انواع مغز بادام تولید داخل یا وارداتی می توانند از طریق این مرکز اقدام به ثبت سفارش و خرید با قیمت تولیدی نمایند.

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.