برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

عمده فروشی بادام سنگی کردستان

عمده فروشی بادام سنگی کردستان – از عمده فروشی بادام سنگی کردستان، می شود محصولی درجه یک را تهیه کرد. گفتنی است که انواع متفاوتی از این رقم خا‌ص بادام وجود دارد که هر یک، کیفیت های ویژه خود را دارند. اما بادام سنگی عمده مرغوب را بهترین مرجع عرضه می کند. می توانید ضمن خرید از این فروشگاه قیمت را نیز به دست آورید.عمده فروشی بادام سنگی کردستان

بررسی تفاوت بادام سنگی و کاغذی

دورینام - بررسی تفاوت بادام سنگی و کاغذی

شاید شما هم زیاد بادام هایی که کاغذی و سنگی هستند را دیده اید. این محصولات از هر نظری با هم فرق می کنند. البته نژادهای شان بیشتر متفاوت است و همین امر سبب شده تا یک سری فرق ها با هم دیگر داشته باشند. می خواهیم در ادامه این بخش، به بررسی تفاوت بادام سنگی و کاغذی بپردازیم.

انواع بادام سنگی وجود دارد. این نوع از محصول، به علت این که پوست سختی دارد و بدون ابزارهای مخصوص به ویژه چکش نمی شود آن را خرد، به همین نام معروف است. آن را به صورت بو داده و در طعم های متفاوتی به خصوص شور ارائه می دهند. مغز این آجیل، نیز خوشمزه می باشد.

|برای خرید بادام سنگی با مدیر فروش شرکت دورینام تماس بگیرید| ارتباط با ما: فرحانی ۰۹۱۲۰۹۹۲۷۷۹

درخت بادام سنگی، مقاومت زیادی در برابر کم آبی دارد. بیشتر این رقم، به صورت دیم کشت می شود. اما نوع کاغذی، همان گونه که از نام آن پیدا است، پوستش بسیار نازک است. به طوری که شما با قرار دادن آن در میان دو انگشت، می توانید پوست را از مغز جدا کنید.

بیشتر این بادام ها، مغز درشت و خوبی دارند. در هر حال، بد نیست به این نکته بپردازیم که از هر دو نوع بادام، در جهت تولید دارو و لوازم آرایشی بهداشتی هم استفاده می کنند. البته بیشتر به عنوان آجیل به مصرف می رسند.

 

قیمت انواع بادام سنگی صادراتی

دورینام -قیمت انواع بادام سنگی صادراتی

درباره قیمت انواع بادام سنگی صادراتی، باید گفت این مسئله به موضوعات گوناگون وابسته است. می دانید، کالاهایی که جهت ارسال به خارج از ایران آماده می شوند، باید یک سری از خصوصیات را داشته باشند که در زیر بیان می کنیم:

  • مرغوب باشند.
  • مغز خوب و پری داشته باشند.
  • از چربی مناسبی برخوردار باشند.
  • خوشمزه بوده و مغزشان، تلخ نباشد.
  • تمیز و یکدست آماده صادرات شوند.

قیمت هر کیلو بادام سنگی نیز بر همین اساس تعیین می شود. روی هم رفته، تجاری که خرید را انجام می دهند، به صورت عمده تهیه کالا را روی دست می گیرند. این کار سبب می گردد تا قیمت ها نیز اندکی تعدیل شوند. آنان با هزینه های پایین، بادام های عالی را می خرند و در بازارهای جهانی با نرخ های بالا ارائه می دهند.

در کل، می توانید قیمت های امسال بادام سنگی را از این سایت نیز به دست آورید.

برای خرید و صادرات بادام سنگی قطعاً به قیمت تامین نیاز است، ما سرآمد بادام سنگی ایران هستیم، چرا که بادام سنگی و سایر محصولات خشکبار را با قیمت واقعی و منصفانه در اختیار خریداران و بازرگانان گرامی قرار می دهیم.


ارتباط با ما

برای خرید و صادرات بادام سنگی قطعاً به قیمت تامین نیاز است، ما سرآمد بادام سنگی ایران هستیم، چرا که بادام سنگی و سایر محصولات خشکبار را با قیمت واقعی و منصفانه در اختیار خریداران و بازرگانان گرامی قرار می دهیم.

نام و نام خانوادگی: ماجد فرحانی

شماره تماس: ۰۹۱۲۰۹۹۲۷۷۹

آدرس ایمیل: info@topalmonds.com

آدرس سایت فارسی: www.dorinamco.com

آدرس سایت انگلیسی: www.topalmonds.com

شرکت دورینام، تامین کننده بدون واسطه داخلی و خارجی انواع خشکبار

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.