برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

فرصت بکر صادرات پسته ایرانی به ترکیه، عراق، ارمنستان

صادرات پسته – فرصت بکر صادرات پسته ایرانی به ترکیه، عراق، ارمنستان – شرکت درینام در زمینه تولید و توزیع انواع مختلف پسته فعال است. پسته ایران معمولا در کرمان، یزد، خراسان، رفسنجان، نی ریز و… نیز تولید می شود.

کشور ما در زمینه تولید انواع مختلف پسته ها، جز کشور های رده اول جهان به حساب می آیم، ما انواع مختلف پسته را به صورت پیوسته و با کیفیت بسیار عالی تولید می‌کنیم. ما این محصول ارزشمند را با قیمت بسیار مناسب در اختیار خریداران، بازارهای داخلی و خارجی قرار می دهیم.

——–

فروش و صادرات پسته به ارمنستان، ترکیه و عراق

بهترین نوع پسته، پسته اکبری، احمد آقایی، فندوقی و کله قوچی است که سالیانه به صورت انبوه تولید می شود و در بازارهای داخلی و خارجی عرضه می گردد، این محصول با ارزش با توجه به کیفیت بسیار بالایی که دارد در بازارهای داخلی و خارجی مورد استقبال قرار می گیرد.

یکی از راهکارهای مناسب برای خرید و صادرات پسته، خرید مستقیم می باشد، ما در مجموعه بزرگ درینام انواع پسته صادراتی را در اختیار خریدارن قرار میدهیم.

مهمترین دغدغه مشتریانی که معمولاً خرید های خود را به صورت عمده و انبوه انجام می‌دهند قیمت است، ما انواع پسته را بدون واسطه، مستقیم و یک دست به دست خریداران می رسانیم، و این موضوع سبب شده است قیمت تمام شده این محصول بسیار مناسب تر از خرده‌ فروشان باشد، جهت خرید انواع مختلف پسته ایرانی و همچنین مشاوره با کارشناسان مجموعه درینام، با مشاوران ما تماس بگیرید.

برای خرید بادام با ما تماس بگیرید

پسته از ارزش غذایی بسیار زیادی برخوردار است، که در مصارف دارویی و صنعتی و خوراکی مورد استفاده قرار می گیرد، همچنین علاوه بر مصارف بالا از قیمت مناسبی برخوردار است.

پسته تازه و با کیفیت ایرانی حرف اول را می‌زند، پسته با قیمت بسیار مناسب نیز از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است، لذا ما در مجموعه بزرگ درینام با توجه به اینکه پسته را از باغات برای شما ارسال می‌کنیم، که ضامن قیمت مناسب و کیفیت بی نظیر آن خواهیم بود. برای خرید این محصول بی نظیر با ما تماس بگیرید.

ما در مجموعه ای درینام آماده ارائه هرگونه، مشاوره تجاری در زمینه همراهی با بازرگانان و فروشندگان داخلی و خارجی هستیم، اعتقاد ما این است که بازار خشکبار ایران جایگاه بسیار بالایی در بازارهای داخلی و خارجی دارد. لذا نیازمند مشاوره و بررسی دقیق است تا اتفاقات بسیار خوبی را در این بازار رقم بخورد.

جهت خرید و فروش و سفارش این محصول با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

آقای فرحانی : ۰۹۱۲۰۹۹۲۷۷۹

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.