برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

فرصت صادرات پسته و بادام به آفریقا – شرکت درینام مرکز صادرات بادام و پسته

فرصت صادرات پسته و بادام به آفریقا شرکت درینام مرکز صادرات بادام و پسته

صادرت پسته – صادرات بادام – فرصت صادرات پسته و بادام به آفریقا – شرکت درینام مرکز صادرات بادام و پسته – درینام تامین کننده بزرگ بادام و پسته ایران است. شرکت درینام بادام و پسته را به صورت عمده و بدون واسطه به دست خریداران گرامی می رساند.

ما در مجموعه بزرگ درینام تمام قوانین کشورهای مختلف را مورد بررسی قرار داده ایم و می توانیم به تجار و بازرگانان کمک کنیم تا صادرات بادام را با دقت بسیار بالایی انجام دهند این مهم سبب می شود تجارت بازرگانان به صورت پایدار ادامه داشته باشد.

فرصت صادرات پسته و بادام به آفریقا شرکت درینام مرکز صادرات بادام و پستهصادرات بادام به کشور آفریقا فرصتی بسیار مناسب برای صادرات خشکبار ایران فراهم نموده است. همچنین صادرات بادام و صادرات پسته به آفریقا، روسیه و همچنین کشورهای عربی با استقبال بسیار خوبی روبرو شده است.

میزان صادرات بادام و پسته به سایر کشور های جهان بسیار بالاست. از این رو تجار و بازرگانان برای اینکه بتوانند صادرات بهتری داشته باشند باید برنامه‌ریزی دقیقی برای این موضوع انجام دهند.

شرکت درینام مرکز صادرات عمده پسته ایران

محصولات خشکبار ایران از جمله پسته یکی از منحصر به فرد ترین محصولات صادراتی خشکبار ایران است، اما برای صادرات پسته ایران نیاز به بازاریابی و پی گیری های دقیق و مستمر است.

شرکت درینام برای صادرات انواع خشکبار از جمله پسته و بادام برنامه‌ریزی‌های دقیق و طولانی مدتی را تدوین کرده است. این برنامه های طولانی با تهیه یک هدف واحد را دنبال می‌کنند. و آن هدف مهم آن است که محصولات خشکبار ایران به خارج از کشور صادرات شوند تا ارزآوری بسیار مناسبی برای کشور داشته باشیم. ما آمادگی خود را برای فروش عمده بادام و پسته به تجار و و بازرگانان اعلام می داریم.

شرکت درینام مرکز صادرات عمده پسته ایران به کشورهای اروپایی و عربی

شرکت درینام مرکز صادرات عمده پسته ایران به کشورهای اروپایی و عربی

یکی از پر رونق ترین تجارت‌ها صادرات پسته ایران به کشورهای عربی و اروپایی است، پسته ایران بسیار مرغوب است و از نظر صادرات سابقه بسیار درخشانی دارد. پسته یکی از قدیمی ترین خشکبار صادرات ایران است.

در حال حاضر آمریکا و کالیفرنیا در تولید پسته رتبه اول و ایران در تولید پسته رتبه دوم را دارد، با توجه به ورود قدرتمند آمریکا به تولید و کشت پسته لازم است کشاورزان و تولیدکنندگان داخلی پسته همت خود را دوچندان کند تا جایگاه خود را در بازار جهانی از دست ندهند.

شرکت درینام پیشتاز صادرات پسته به آفریقا در سال ۹۸

شرکت درینام تجربه بالایی در صادرات پسته و بادام به کشور آفریقا دارد، ما به بازرگانان پیشنهاد میکنیم صادرات پسته و بادام را به کشور آفریقا آغاز کنند.

برای صادرات پسته و بادام به کشور و آفریقا میتوانید از مشاوران شرکت دوره نام کمک بگیرید. شرکت درینام، مجموعه‌ای از تولیدکنندگان صادرکنندگان و مشاوران تجاری خود را در اختیار شما قرار می دهد تا شما بتوانید بادام پسته و محصولات خشکبار خود را به سراسر جهان از جمله کشور آفریقا صادرات کنید.

صادرات بادام درختی و بادام زمینی به کشور آفریقا

ایران پنجمین کشور تولید کننده بادام است و می‌تواند در این زمینه فعالیت های گسترده ای داشته باشد، با توجه به اینکه بخش قابل توجهی از مردم آفریقا در فقط به سر می‌برند فروش بادام می‌تواند یک راهکار مناسب برای شروع تجارت در کشور آفریقا می باشد، ایران با توجه به قیمت مناسبی که دارد به راحتی می‌تواند در بازارهای آفریقا شناخته شود. و برای هر دو کشور ارزآوری و مناسبی داشته باشد.

ما در مجموعه بزرگ درینام تمام قوانین کشورهای مختلف را مورد بررسی قرار داده ایم و می توانیم به تجار و بازرگانان کمک کنیم تا صادرات بادام را با دقت بسیار بالایی انجام دهند این مهم سبب می شود تجارت بازرگانان به صورت پایدار ادامه داشته باشد.

در خصوص بادام زمینی ایران نیز می توان گفت امکان صادرات بادام زمینی به کشور آفریقا وجود دارد، شما میتوانید درخواست صادرات بادام‌زمینی ایرانی را به آفریقا با ما مطرح کنید تا کارشناسان و مشاوران ما طبق نیاز شما محصول و مشاوره لازم را در اختیار شما قرار دهند.

مرکز صادرات خشکبار از جمله پسته و بادام به کشورهای عربی کشورهای اروپایی کشور آفریقا و سایر کشورهای جهان می باشد.
برای صادرات پسته و بادام به کشورهای مختلف قطعاً به قیمت تامین نیاز است، ما سرآمد تولید و صادرات بادام و پسته ایران هستیم، چرا که بادام، پسته و سایر محصولات خشکبار را با قیمت واقعی و منصفانه در اختیار خریداران و بازرگانان گرامی قرار می دهیم.

ارتباط با ما

نام و نام خانوادگی: ماجد فرحانی

شماره تماس: ۰۹۱۲۰۹۹۲۷۷۹

آدرس ایمیل: info@topalmonds.com

آدرس سایت فارسی: www.dorinamco.com

آدرس سایت انگلیسی: www.topalmonds.com

شرکت دورینام، تامین کننده بدون واسطه داخلی و خارجی انواع خشکبار

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.