برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

فروشنده بادام سنگی عمده

بادام سنگی محصولی مقوی و سرشار از ارزش غذایی می باشد. بسیاری از افراد طعم و شکل ظاهری آن را دوست دارند و در برنامه غذایی خود از آن بهره می برند. فروشنده بادام سنگی عمده کسی ست که حجم قابل توجهی از این محصول ارزشمند را با قیمتی مناسب در اختیار خریداران قرار می دهد. این امر که بنا به سفارش مشتری انجام شده است، هزینه های خرید و حمل و نقل را تا حدودی کاهش خواهد داد.

فروشنده بادام سنگی عمده

بررسی ویژگی بادام سنگی

بررسی ویژگی بادام سنگی بادام درختی گونه های مختلفی دارد که هر کدام از آنها ویژگیهای منحصر به فردی دارد. با این وجود همه آنها منبعی بسیار مهم از مواد معدنی و ویتامین هستند که برای حفاظت از سلامت جسم و روان انسان کارایی داشته و می توانند در سلامت بخشهای مختلف بدن نقش مهمی ایفا نمایند.
یکی از انواع بادام که در کشور ما نیز نمونه هایی از آن دیده می شود، بادام سنگی ست. اگر می خواهید بدانید که چرا به این نوع از بادام لقب سنگی داده شده است؟ باید بگوییم به این دلیل که پوسته آن مانند سنگ سفت و سخت می باشد.
درخت بادام سنگی معمولاً به صورت دیم کاشته می شود؛ چرا که نسبت به کم آبی بسیار مقاوم بوده و دوام خوبی دارد.
برای برسی بیشتر ویژگی بادام سنگی باید گفت این محصول در صنایع تولیدی آجیل و خشکباری ها طرفداران زیادی دارد. به خوبی می توان آن را به صورت بوداده و شور مورد مصرف قرار داد.
ظاهر این بادام نه خیلی کشیده است و نه خیلی گرد. بلکه ظاهر متوسطی دارد که مانند اغلب بادامها یک سوی آن باریکتر بوده و به صورت نوک تیز می باشد.
این بادام در صنعت داروسازی هم کاربرد دارد؛ چرا که مشخصه های موثر دارویی آن به اثبات رسیده است. بادام سنگی را در صنایع غذایی هم به کار برده و با استخراج روغن آن، به درمان یبوست در کودکان کمک خواهند نمود.

قیمت هر کیلو بادام سنگی عمده

قیمت هر کیلو بادام سنگی عمده قیمت هر کیلو بادام سنگی عمده بدون شک نسبت به همین مقدار از بادام در خرید معمولی تفاوت قیمت خواهد داشت و به سود مشتریان می باشد.
فروشنده بادام سنگی معمولاً بر اساس کیفیت و مرغوبیت محصول خود بر آن قیمت گذاری نموده و آن را به بازار اعلام می دارد. در این زمینه بسیاری از واحدها فعالیت دارند که برخی ترجیح می دهند به صورت اینترنتی اقدام به خرید و فروش آن نمایند. این روش مزیتهایی را برای فروشنده و خریدار خواهد داشت.
سایت اینترنتی ما مثالی در این باره است که می تواند با ارائه مشاوره ها و راهنماییهای کاربردی به علاقه مندان خرید بادام سنگی کمک نماید.

 

برای خرید و سفارش با ما تماس بگیرید.

شماره موبایل: ۰۹۱۲۰۹۹۲۷۷۹

شماره تلفن ثابت: ۰۲۱۲۸۴۲۲۶۷۱

شماره فکس: ۰۲۱۲۸۴۲۲۶۷۱

آدرس سایت: www.dorinamco.com

پست الکترونیک: info@topalmonds.com

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.