برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

فروشنده معتبر مغز بادام درختی خام

فروش بادام ربیع دورینام

مغز بادام بسیار پر خواص می باشند و مغز بادام درختی خام فروشندگان بسیار معتبری در سایر نقاط کشور ایران وجود دارد که عمدتا مغز بادام را می فروشند که این بسیار خوب می باشد.

این بادام های درختی جزو پر فروش ترین نوع بادام ها می باشد که در چهار محال بختیاری پرورش پیدا می کند.

مزارع بادام مامایی دورینام

در مورد بادام درختی بیشتر بدانید

علت توصیه به خوردن 4 بادام در روز

بادام درختی جزو بادام هایی می باشند که استفاده های زیادی دارند و خود نوعی میوه ی درخت بادام محسوب می شود، بادام درختی انواع مختلفی دارد که بستگی به نوع آب و هوای منطقه می باشد پرورش دهنده و یا زمینی که درخت در آن رشد کرده است.

بادام ها اکثرا دو نوع می باشند، یکی بادام تلخ و یکی بادام شیرین که هر کدام خواص متفاوتی دارند، بادام ها خوراکی و غیر خوراکی می باشند یعنی بادام تلخ غیر خوراکی و بادام شیرین خوراکی می باشد و این به دلیل داشتن مواد مضر برای بدن در بادام تلخ می باشد.

مغز بادام شیرین خوراکی می باشد یعنی مواد مورد نیاز بدن را از راه خوردن به بدن منتقل می کند و حتی روغن آن ها  بسیار پر استفاده می باشد و برای استفاده برای چرب کردن اعصاب ضرب دیده و یا آسیب دیده ی بدن مناسب است.

مغز بادام تلخ نوعی بادام می باشد که قابل خوردن نیست چرا که به دلیل داشتن مواد سمی ممکن است به اعضای مخم بدن آسیب برساند اما از این بادام ها روغن هایی تولید می کنند که مواد مضر کمتری دارند اما باز هم ضرر های خود را در مصرف خوراکی به بدن می رساند اما برای استفاده در چرب کردن اعضای آسیب دیده بسیار مفید می باشد.

این بادام ها اکثرا در مناطق گرمسیر و کوهستانی رشد می کنند البته به طور طبیعی اما می توان این درخت های بادام را پرورش نیز داد اما درخت های کوهستانی این بادام ها بسیار خواص بالا تری نسبت به دیگر بادام های پرورش یافته دارد.

بهترین فروشندگان مغز بادام درختی خام

مغز بادام درختی یکی از پر فروش ترین مغز بادام ها می باشد که فروشندگان زیادی در سراسر نقاط ایران دارند، این مغز بادام ها بیشتر به صورت خام به فروش می رسند چرا که این بادام ها با طعم دار شدن خواص آن کاهش پیدا می کند.

این بادام ها به صورت محلی نیز می باشند یعنی بعضی از انسان ها برای رفع نیاز متقاضیان این بادام ها به کوهستان های مخصوص این بادام های درختی رفته و این بادام ها را تهیه می کنند و سپس به دست فروشندگان می رسانند.

برای خرید و صادرات مغز بادام درختی خام قطعاً به قیمت تامین نیاز است، ما سرآمد مغز بادام درختی خام ایران هستیم، چرا که مغز بادام درختی خام و سایر محصولات خشکبار را با قیمت واقعی و منصفانه در اختیار خریداران و بازرگانان گرامی قرار می دهیم.


ارتباط با ما

نام و نام خانوادگی: ماجد فرحانی

شماره تماس: ۰۹۱۲۰۹۹۲۷۷۹

آدرس ایمیل: info@topalmonds.com

آدرس سایت فارسی: www.dorinamco.com

آدرس سایت انگلیسی: www.topalmonds.com

شرکت دورینام، تامین کننده بدون واسطه داخلی و خارجی انواع خشکبار

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.