برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

فروشگاه و مرکز خرید پسته صادراتی

درینام فروشگاه و مرکز خرید پسته صادراتی است، برای خرید پسته اکبری، احمدآقایی، کله قوچی، فندوقی بادامی به صورت عمده و تناژ بالا جهت صادرات و عرضه داخلی با ما تماس بگیرید.

مرکز خرید پسته

فروشگاه بزرگ فروش انواع پسته

درینام فروشگاه بزرگ فروش انواع پسته

ایران بدلیل اقلیم خوبی که دارد بهترین کشور در زمینه تولید پسته است، همچنین پسته ایرانی در بازار جهانی هم از ارزش بالایی برخودار است.

محصولات پسته ما که به صورت تناژ عرضه میشود:
پسته اکبری
پسته احمدآقایی
پسته فندوقی
پسته کله قوچی
پسته بادامی

مرکز خرید پسته

موارد استفاده و تغذیه از پسته

درینام فروشگاه بزرگ فروش انواع پسته

پسته های پوسته شکاف خورده به طور طبیعی به عنوان محصول بو داده نمکی به فروش می رسند. این مصرف کننده است که هسته را پوسته می کند و می خورد. متناوباً ، بخش كمتری از محصول به عنوان هسته یا مغز پسته پوست سبز (GPPK) به صنایع سوسیس ، شیرینی سازی و بستنی فروخته می شود. در مصارف صنعتی ، مغز پسته با پوست سبز بیشتر به عنوان ماده ای اضافه می شود که به محصول هاله ای از تجمل می بخشد.
پسته منبع غنی از ویتامین ها و مواد معدنی ، فیبر ، آنتی اکسیدان ها و چربی های اشباع نشده برای یک رژیم غذایی سالم است. یک وعده پسته از سایر مغزها و تنقلات مواد مغذی بیشتری را تأمین می کند:
۲۸ گرم پسته حاوی فیبر غذایی بیشتری نسبت به نصف فنجان کلم بروکلی یا اسفناج است.
۲۸ گرم پسته حاوی ویتامین B6 چهار برابر کره بادام زمینی است.
۲۸ گرم پسته به اندازه نصف فنجان برنج پخته شده حاوی تیامین است.
۲۸ گرم پسته به اندازه یک موز بزرگ پتاسیم دارد.
۲۸ گرم پسته دارای ۱۵ گرم چربی است که فقط ۱٫۵ گرم آن اشباع است. بیشتر چربی موجود در پسته مانند روغن زیتون اشباع نشده است.

مرکز خرید پسته

درینام فروشگاه بزرگ فروش پسته است، برای خرید پسته اکبری، احمدآقایی، کله قوچی، فندوقی به صورت عمده و تناژ بالا جهت صادرات و عرضه داخلی با ما تماس بگیرید.

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.