برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

فروش استثنایی بادام زمینی خام

انواع مختلف آجیل در بازار وجود دارد که بادام زمینی خام یکی از بهترین و پرفروش ترین آنها به شمار می رود. فروش استثنایی این محصول در سطح کشور در حال انجام است. اگر می خواهید اطلاعات بیشتری در زمینه این محصول بدست آورید با ما در ادامه همراه شوید. 

فروش استثنایی بادام زمینی خام

فرق بادام زمینی خام و بو داده

فرق بادام زمینی خام و بو داده انواع مختلف بادام زمینی خام و بو داده در بازار وجود دارد. این دو محصول از بسیاری از لحاظ با یکدیگر متفاوت است‌. در این قسمت می خواهیم شما را با تفاوت انواع بادام زمینی خام و بوده داده آشنا کنیم.

تفاوت در طعم:

انواع محصولات بو داده در طعمشان با یکدیگر متفاوت هستند. محصولات بو داده طی حرارت و استفاده از افزودنی های مختلف طعم های متفاوتی به خود می گیرد. برای مثال انواع بادام زمینی سرکه ای، فلفلی از جمله برخی از محصولات موجود در بازار می باشد. 

تفاوت در خواص: 

برای تولید انواع بادام زمینی بو داده آن را حرارت می دهند. حرارت دادن این محصول در برخی از خواص و ویتامین های آن تغییر ایجاد می کند. 

تفاوت در رطوبت:

در فرآیند بو داده کردن بادام زمینی طی حرارت دادن رطوبت موجود در آن حذف می شود به همین خاطر انواع محصولات بو داده دارای آب کمتری نسب به بادام های خام می باشد. 

تفاوت در قیمت:

بو داده کردن بادام زمینی به دلیل اینکه از مواد مختلف و دستگاه های گوناگونی استفاده می شود به هزینه های بسیار زیادی نیازمند می باشد به همین دلیل این محصول به نسبت انواع بادام خام دارای قیمت بالاتری می باشد. 

تفاوت در بسته بندی:

بعد از تولید انواع بادام زمینی بو داده آن را بسته بندی می کنند اما به طور معمول محصولات خام به صورت فله ای به خریداران ارائه می شود. بهتر است بدانید که انواع محصولات خام به دلیل عوامل مختلفی که حین جابجایی ممکن است ایجاد شود احتمال وجود آلودگی و میکروب های مختلف بر روی آن وجود دارد. 

پخش عمده بادام زمینی خام

پخش عمده بادام زمینی خام انواع مختلف بادام زمینی خام پس از برداشت در مزارع کشاورزی به صورت مستقیم و یا با استفاده از مراکز پخش آن در میان خریداران توزیع و پخش می شود. پخش عمده بادام زمینی خام با کیفیت و مرغوب توسط این فروشگاه اینترنتی نیز در حال انجام می باشد. 

در صورتی که خواهان خرید عمده این محصول هستید و امکان مراجعه حضوری به مزارع کشاورزی و خرید مستقیم آن برای شما مقدور نمی باشد به سادگی می توانید از طریق این مرکز انواع مختلف این محصول را به صورت آنلاین سفارش دهید. 

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.