برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

فروش انلاین بادام زمینی عمده -شرکت بازرگانی درینام

فروش انلاین بادام زمینی عمده -شرکت بازرگانی درینام

بادام زمینی

فروش انلاین بادام زمینی عمده -شرکت بازرگانی درینام

بادام زمینی بومی آمریکای جنوبی است و بعد ها به دیگر مناطق برده شده است ایران که در تولید خشکبار در میان کشور های همسایه تقریبا بی رقیب است در تولید بادام زمینی نیز در حال رقابت با چین و هند می باشد . بادام زمینی بوته ای یک ساله است که ارتفاع آن به ۳۰الی ۵۰سانتی متر نیز می رسد ودر ایران اول استانه اشرفیه و دشت مغان بادام زمینی های درجه یکی را تولید می کنند.

صادرات بادام زمینی

فروش انلاین بادام زمینی عمده -شرکت بازرگانی درینام

صادرات بادام زمینی ایران رتبه ۶۲ را در جهان دارد و نسبت به چین و هند و امریکا بسیار پایی است. خوشبختانه بادام زمینی های روکش دار بسیار پر طرفدار بوده و توسط مشتری های خارجی مورد توجه قرار گرفته است. متاسفانه در ایران به مقدار فراوانی بادام زمینی هندی و چینی وارد می شود در صورتی که کشور ما در تولید بادام زمینی خود کفااست.

فروش انلاین بادام زمینی های عمده

شما عزیزان جهت خرید انلاین بادام زمینی عمده  آجیلی و بادام زمینی مخصوص کره گیری تنها کافیست تا اطلاعات خودرا در بالای سایت درج کنید تا کارشناسان نا در اسرع وقت با شما تماس حاصل فرمایند و تمام اطلاعات مورد نیاز در مورد خرید بادام زمینی را در اختیار شما بگذارند. همچنین شما با خیال راحت می توانید خرید کنید زیرا در صورت راضی نبودن از بار خود تا سه روز فرصت عودت بار را دارید و سپس پول پرداخت شده را پس خواهید گرفت.

درینام جهت رفاه مشتریان خود چه در عرصه بازار داخلی و چه در عرصه بازار خارجی کارشناسان زبان خارجه و زبان عربی استخدام نموده تا با شما راحت تر بتوانیم ارتباط برقرار کنیم.دلیل کم بودن قیمت محصولات ما به دلیل حذف واسطه ها و تامین از سر زمین های کشاورزی می باشد.کیفیت دردرینام حرف اول را میزند و همیشه حق با مشتریان است.

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.