برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

فروش انواع بادام شهر کرد

امروزه فروش انواع بادام شهر کرد در سطح گسترده و به صورت عمده در نمایندگی ها و مراکز مجاز آن صورت می پذیرد که از محبوبیت و شهرت ویژه ای بهره مند است.بادام تولید شده در این شهر به صورت کاملا ارگانیک و در سطح کیفی بالا تولید و در جهت مصارف مختلف به بازار های داخلی و خارجی ارائه می گردد که نسبت به رقم های تولید داخلی و خارجی از قیمت بسیار مناسب مطابق با کیفیت آن برخوردار است.

فروش انواع بادام شهر کرد

بهترین رقم بادام شهر کرد

بهترین رقم بادام شهر کرد

معمولا افراد در زمان مصرف هر گونه مواد غذایی ابتدا به خواص، کیفیت و مقدار مصرف آن بسیار دقت می نماید که بادام هم از این قاعده مستثنی نمی باشد.

از آنجا که بادام سرشار از کلسیم، پتاسیم، منگنز، فسفر، آهن، فیبر، پروتئین، انواع ویتامین و غیره می باشد و خواص درمانی قابل توجه ای در درمان امراضی مانند: بیماری های قلبی، پوکی استخوان، تقویت قوه تخیل و حافظه، چاقی، دیابت، فشار خون، تقویت سیستم ایمنی بدن، تقویت نیروی جنسی، کاهش کم خونی و غیره دارد مصرف آن در فهرست غذایی اشخاص با مزاج ها و ذائقه های متفاوت قرار گرفته است.

پس از درک خواص بی نظیر بادام باید به ارقام داخلی آن پرداخت که بادام شهرکرد از معروفیت منحصر به فرد تری برخوردار است که بهترین رقم بادام شهر کرد به رقم مامائی تعلق دارد که دارای ویژگی های خاصی هم چون پوست نازک، مغز پر، طعم بسیار شیرین و دل چسب و غیره است که از این بادام به بادام کاغذی هم یاد می شود.

اگر چه در کل کشور بویژه این شهر ارقام بادام سنگ، شاهرودی، ربیع، سفید، شکوفه، سهند، آذر و غیره نیز تولید می شوند ولی این رقم بادام به خاطر ویژگی های ذکر شده و همچنین راحتی و سهولت در مصرف به عنوان بادام آجیلی نیز شهرت و محبوبیت دارد.

قیمت خرید انواع بادام شهر کرد

قیمت خرید انواع بادام شهر کرد

در تعیین قیمت انواع بادام این منطقه نکات  قابل ملاحظه ای هم چون نوع و رقم بادام، میزان نازکی پوسته بیرونی، کیفیت مغز، ارگانیک ‌بودن، آبی یا دیم و غیره بسیار حائز اهمیت می باشد که تاثیر مثبتی بر قیمت و میزان خرید آن دارد.

محض یادآوری باید خاطر نشان شد که به دلیل تقاضای کشورهای زیادی برای عرضه و صادرات آن به سایر نقاط دنیا، تولید کنندگان بادام آن را با تنوع بسته بندی و قیمت گذاری بر اساس میزان ارزش ارزهای خارجی روانه بازارهای مقصد کرده تا به توانند  با وارد کردن ارز به کشور باعث شکوفایی اقتصاد کشور و هم چنین کسب سود بیشتری نصیب آنان گردد.

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.