برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

فروش بادام درختی با پوست سبز

برای خرید و فروش بادام درختی با پوست سبز با ما تماس بگیرید

—————————————————————————-

بادام از جمله میوه هایی بوده که از خاصیت های فراوانی برخوردار می باشد و نمونه های تازه این محصول به صورت بادام درختی با پوست سبز در بازار موجود بوده و به فروش خواهد رسید.

فروش بادام درختی با پوست سبز

همه چیز در مورد بادام درختی تازه

همه چیز در مورد بادام درختی تازه

بادام درختی از تنقلات پرخاصیتی بوده که بر خلاف تصور عموم مردم در گروه میوه های آلویی قرار گرفته است. رویش این بادام، مربوط به مناطق سردسیر و خشک ایران بوده که شمار قابل توجهی از این درختان، مربوط به بادام کوهی وحشی، اهلی و تلخ می باشد و علاوه بر مصارف خوراکی از آن ها در صنایع مختلف بهداشتی، دارویی و روغن کشی استفاده خواهند کرد.

و اما بادام درختی تازه در بازار، معمولا همراه با پوست سبز موجود می باشد و بادام های پوست سبز، به صورت پوست های ضخیم سبز، همراه با پرز کوتاه بوده که در زیر این پوست سبز، پوسته سخت بادام قرار گرفته است.

برای خرید و فروش بادام درختی با پوست سبز با ما تماس بگیرید

در نهایت مغز بادام در دل بادام قرار گرفته و زمانی برای چیدن آن مناسب می باشد که پوسته میانی آن سخت گردد.

اما لازم به ذکر است که بادام های نارس را هم به صورت چغاله بادام و به عنوان میوه نوبرانه در فصل بهار به فروش می رسد.

البته بادام های ایرانی خود به چندین گروه بادام سنگی، بادام مامایی و بادام پوست کاغذی تقسیم بندی خواهد شد که در ادامه به شرح برخی از خواص و ویژگی های هر کدام از این نمونه ها خواهیم پرداخت.

بادام سنگی:

این نوع بادام که با عنوان بادام تویسرکان شناخته شده، دارای پوستی بسیار سخت می باشد. اما مغز بادام سنگی، بسیار شیرین و خوش طعم بوده و نسبت به نمونه های دیگر بادام از قیمت پایین تری برخوردار خواهد بود.

بادام مامایی:

این نمونه از بادام هم دارای پوستی سخت بوده و در اکثر مواقع مغز آن ها به صورت دو قلو و فشرده در کنار یکدیگر جای گرفته اند و در واقع این نمونه از بادام ها نسبت به نمونه های سنگی از قیمت بالاتری برخوردار می باشد.

بادام پوست کاغذی:

این نوع از بادام، دارای پوستی نازک بوده، به طوری که پوست آن به راحتی با دست شکسته می شود و معمولا این نمونه از بادام ها در آجیل با پوست های نمکی دیده می شود و عموما نسبت به نمونه های دیگر بادام از قیمت و کیفیت بالاتری برخوردار خواهد بود.

قیمت بادام درختی با پوست سبز

قیمت بادام درختی با پوست سبز

در حقیقت قیمت بادام درختی با پوست سبز به عوامل متعددی چون کیفیت بادام، نژاد بادام، منطقه تولید کننده بادام، نحوه فروش، هزینه حمل و نقل و سایر هزینه های جانبی بستگی خواهد داشت.

 

برای خرید و فروش بادام درختی با پوست سبز با ما تماس بگیرید

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.