برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

فروش بادام ربیع صادراتی

فروش بادام ربیع دورینام
فروش بادام ربیع صادراتی – یکی از مهمترین فعالیتهای شرکت دورینام خرید و فروش بادام ربیع صادراتی به صورت عمده و اراده به سراسر کشور می باشد.

یکی از انواع مختلف بادام تولید شده در ایران بادام ربیع است که در مصارف خوراکی مختلف و صنایع متفاوت مورد استفاده قرار می گیرد.

برای خرید بادام با ما تماس بگیرید

بادام ربیع مانند بادام سنگی و بادام مامایی دارای پوستی سخت است. مغز بادام ربیع با مغز بادام مامایی مقداری متفاوت است و بادام ربیع دارای رنگی روشن و طعم شیرین است. بادام روبیع شباهت بسیار زیادی با بادام مامایی دارد. اما قیمت آن نسبت به بادام مامایی پایین‌تر است. بسیاری از فروشندگان، بادام مامایی و بادام ربیع را مخلوط می کنند اما باید با اطلاع خریدار باشد.

بادام ربیع دورینام - خرید فروش و صادرات

بادام ربیع در کدام مناطق تولید می شود؟

استان فارس و استان چهارمحال و بختیاری سردمداران تولید بادام ربیع ایران هستند. اگر قصد دارید بادام ربیع را با قیمت مناسب خریداری کنید پیشنهاد ما ارتباط با مدیر فروش شرکت دورینام می باشد چرا که شرکت دورینام بادام ربیع را استان چهارمحال و بختیاری برای شما تامین می کند به این معنا که از مزارع کشاورزی دورینام بادام ربیع برای شما ارسال می شود.

تشخیص تفاوت میان مغز بادام ربیع و مغز بادام مامایی بسیار سخت و دشوار است، به همین دلیل این دو بادام نسبت به هم سنجیده می‌شوند. میوه بادام ربیع در اواخر فصل تابستان می رسد چونکه بادام ربیع زودتر از سایر بادام ها شکوفه می دهد.

به جرات میتوان گفت بادام ربیع گزینه بسیار مناسب و ارزشمندی برای صادرات می باشد. همانگونه که می‌دانید یکی از بزرگ‌ترین خریداران بادام و مغز بادام درختی ایران و به خصوص بادام مامایی و بادام ربیع کشور هند است. صادرات مغز بادام ربیع یکی از گزینه‌های روی میز تجار به حساب می آید. شرکت دورینام انواع بادام ربیع را برای مصارف داخلی و صادرات به خریداران گرامی در سراسر کشور عرض می نماید. ما با توجه به توان تامین بینظیر بادام ربیع همیشه مورد تایید فروشگاه ها، بازرگانان و سایر همکاران گرامی بوده ایم. ما بادام را مستقیم از مزارع دورینام برای خریداران ارسال میکنیم، به همین دلیل قیمت دورینام همیشه مناسب تر از سایر فروشندگان است.

فروش بادام ربیع دورینام

دورینام چگونه معروف شد؟

دورینام مرکر فروش بادام ربیع

از آنجا که بازار بادام دستان زیادی دارد، دورینام تعداد قابل توجهی از مزارع کشاورزی استان فارس و استان چهارمحال و بختیاری را برای خود برگزیند، به همین دلیل پس از تلاش و کوشش مدیران مجموعه دورینام سبب شد که دست تعداد قابل توجهی از واسطه ها از بازار بادام حذف گردد. حال ما در مجموعه دورینام اعلام می‌کنیم که تولید کننده بی رقیب و توزیع کننده قدرتمند بادام در بازار داخلی و خارجی برای صادرات هستیم.

مزارع بادام دورینام

مجموعه دورینام همواره آماده ارائه بهترین محصولات به مشتریان، همکاران و تولید کنندگان این محصولات می باشد.

راه های ارتباطی

نام و نام خانوادگی: ماجد فرحانی

شماره تماس: ۰۹۱۲۰۹۹۲۷۷۹

آدرس سایت: www.dorinamco.com

مرکز خرید بادام ایران دورینام

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.