برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

فروش بادام زمینی مخصوص کره گیری با کیفیت عالی – شرکت بازرگانی درینام

فروش بادام زمینی مخصوص کره گیری با کیفیت عالی -شرکت بازرگانی درینام -تامین کننده انواع خشکبار بدون واسطه وبا قیمت استثنایی

 

بادام زمینی

 

 

فروش بادام زمینی مخصوص کره گیری با کیفیت عالی _شرکت بازرگانی درینام

بادام زمینی بوته ای یک ساله است که بومی آمریکای جنوبی بوده و طی گذشت زمان به مناطق دیگر برده شده است. این بوته بادام زمینی میوه خوراکی و لذیذی تولید می کند که جزء دانه های روغنی می باشد وجزء اصلی اعضای خانواده آجیل ها نیز هست. در ایران این بوته درآستانه اشرفیه و دشت مغان به میزان قابل توجهی کشت و تولید میشود.

صادرات بادام زمینی

بادام زمینی یکی از محصولات صادراتی ایران به حساب می اید ولی به اندازه ای که باید و شاید به آن توجه نشده است رتبه صادرات بادام زمینی ایران در جهان ۶۲می باشد که خیلی هم قابل توجه نیست در صورتی که رتبه اول و دوم و سوم صادرات بادام زمینی در جهان به چین و هند و امریکا تعلق دارد. در ایران نیز قیمت بادام زمینی های هندی و چینی از قیمت بادام زمینی های تولید داخلی گران تر است.

بادام زمینی مخصوص کره گیری

 

فروش بادام زمینی مخصوص کره گیری با کیفیت عالی _شرکت بازرگانی درینام

 

برای درست کردن بادام زمینی مخصوص کره گیری فرآیند دشواری طی میشود تا به دست شما کار آفرینان عزیز برسد. شرکت بازرگانی درینام ابتدا بار بادام زمینی را از استانه اشرفیه خرید کرده و به کارخانه فرآوری خود می بردو پس از پاک کردن بادام ها از زباله ها مانند سنگ و….. بادام هارا می شورند و در کوره خشک میکنند.
این نوع بادام زمینی به دلیل اینکه شسته و خشک میشوند و بعد به بادام زمینی بوداده تبدیل می کنند خیلی حساس است واگر به مدت بسیار کمی مورد استفاده قرار نگیرد به سرعت کپک میزند.درینام برای اینکه بادام زمینی مخصوص کره گیری تازه و مرغوب به دست شما مشتریان عزیز برسد روزانه به میزان درخواست مشتریان بادام زمینی مخصوص کره گیری آماده می کند.

فروش بادام زمینی مخصوص کره گیری با کیفیت عالی

 

شما عزیزان جهت خرید بدون واسطه بادام زمینی مخصوص کره گیری با کیفیت عالی و درجه یک تنها کافیست تا با کارشناسان فروش داخلی ما تماس حاصل فرمایید و یا اینکه اطلاعات خود را در فرم بالای سایت پر کنید تا کارشناسان داخلی ما در اسرع وقت با شما تماس حاصل فرمایند.

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.