برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

فروش بادام زمینی کره گیری با کیفیت عالی  – شرکت بازرگانی درینام

 

فروش بادام زمینی کره گیری با کیفیت عالی  – شرکت بازرگانی درینام -تامین کننده انواع بادام زمینی کره گیری ایرانی و هندی با کیفیت بالا و قیمت مناسب

 

فروش بادام زمینی کره گیری با کیفیت عالی

 

فروش بادام زمینی کره گیری با کیفیت عالی  - شرکت بازرگانی درینام

 

شرکت بازرگانی درینام به دلیل داشتن چندین سال سابقه کاری و همچنین نمایندگی در آستانه اشرفیه و دشت مغان به عنوان یکی از مراکز بزرگ خرید و فروش بادام زمینی کره گیری با کیفیت عالی شناخته شده است. در درینام کیفیت حرف اول را می زند. محصول بی کیفیت به هیچ عنوان در مجموعه درینام خرید و فروش نمی شود.

انواع محصولات بادام زمینی درینام :
. بادام زمینی با غلاف
. بادام زمینی آجیلی
. بادام زمینی مخصوص کره گیری
. خلال بادام زمینی
. پودر بادام زمینی
. پرک بادام زمینی

 

جهت استعلام قیمت و اطلاع از موجودی با کارشناسان فروش داخلی درینام تماس حاصل فرمایید و یا اطلاعات خودرا در فرم بالای سایت درج نمایید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.
هموطنان عزیز به دلیل درخواست های بیشمار شما ممکن است چند روز طول بکشد تا با شما تماس برقرار کنیم پس از صبر و شکیبایی شما سپاسگذاریم

 

نحوه تولید بادام زمینی کره گیری

 

فروش بادام زمینی کره گیری با کیفیت عالی  - شرکت بازرگانی درینام

 

نحوه تولید بادام زمینی کره گیری به این گونه است که ابتدا بادام زمینی های برداشت شده از سر زمین های کشاورزی را سورت میکنند که مجموعه درینام این کارا سه بار با دستگاه تکرار می کنند تا هیچ گونه اضافاتی در بین بادام زمینی وجود نداشته نباشد سپس بعد از سورت شدن بادام زمینی را از وسط به دو نیمه تقسیم میکنند. بعد از این مرحله بادام زمینی تمیز شده ی ما آماده وارد شدن به کوره می شود در این مرحله بهترین گزینه دو اتیشه شدن می باشد تا بادام زمینی به به ترین نحو پخته و ترد شود. بعد از رد شدن از کوره داغ بادام زمینی کا اماده برای تولید بهترین و تازه ترین کره بادام زمینی می باشد.

 

فواید خوردن کره بادام زمینی در صبحانه

وقتی هنگام صبحانه از مواد مغذی مانند کره بادام زمینی استفاده می کنید ، بدن خود را با فیبر ، پروتئین و چربی های خوب تأمین می کنید تا شما را راضی نگه دارد. خوردن صبحانه با کاهش وزن و نگهداری از دست دادن وزن و همچنین بهبود مصرف مواد مغذی همراه است مطالعات نشان داده است افرادی که صبحانه با پروتئین بیشتری (۳۵ گرم) میل می کنند احساس سیری بیشتری دارند ، هوس کمتری دارند و در شب میان وعده های پرکالری کمتری می خورند در مقایسه با خوردن غلات پروتئین پایین تر یا صرف صبحانه کره بادام زمینی یک افزودنی عالی برای صبح است زیرا یک منبع طبیعی و گیاهی از هشت گرم پروتئین و بیش از ۳۰ ماده مغذی و مغذی گیاهی ضروری است.

آیا برای صبحانه خوردن وقت کافی ندارید؟ در حالی که اغلب مردم جهان می دانند صبحانه یک وعده غذایی مهم است ، برخی از خانواده ها هر روز صبحانه خود را از دست می دهند. دلایل حذف صبحانه اغلب شامل تلاش برای کاهش وزن یا وقت نداشتن است. با این حال افزودن کره بادام زمینی می تواند صبحانه را سریع ، آسان کرده و سوخت مورد نیاز بقیه روز را تأمین کند. راحتی ، تنوع و تغذیه کره بادام زمینی همراه با عطر و طعم و قیمت مناسب آن را به یک ماده عالی تبدیل می کند.

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.