برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

فروش بادام زمینی کره گیری – شرکت بازرگانی درینام

فروش بادام زمینی کره گیری – شرکت بازرگانی درینام – تولید کننده بادام زمینی کره گیری با کیفیت بالا وقیمت مناسب جهت تولید کره بادام زمینی ارگانیک می باشد .

 

برای خرید بادام زمینی بدون پوست جهت استفاده در مصارف صنعتی کافیست با مدیر فروش شرکت دورینام تماس بگیرید. ما در ادامه قصد داریم شما را با انواع بادام زمینی مخصوص تولید کره بادام زمینی میباشند آشنا کنیم و شما را از قیمت های به روز این محصولات نیز مطلع کنیم. ما مرکز فروش بادام زمینی مخصوص کره گیری میباشیم .کیفیت در کار ما حرف اول را می زند . فروش بادام زمینی کره گیری در درینام  با کم ترین قیمت عرضه می شود .

 

فروش بادام زمینی کره گیری - شرکت بازرگانی درینام

 

انواع مختلف بادام زمینی بدون غلاف:

  • بادام زمینی آستانه اشرفیه نام بادام آستانه شناخته می شود.
  • بادام زمینی پارس آباد
  • بادام زمینی جنوب
  • بادام زمینی مینودشت
  • بادام زمینی خلخال

 

ویژگی بادام زمینی مناسب کره گیری

 

در انتخاب بادام زمینی برای تولید کره بادام زمینی بیشترین میزان دقت لازم است زیرا بادام زمینی مناسب کره گیری تفت داده شده است واگر به مدت حتی یک هفته درانبار ودر جای نامناسب نگهداری شود دچار کپک زدگی می شود و کره تولید شده از آن باعث ایجاد مسمویت در فرد مصرف کننده می شود .بادام زمینی هایی که برای استفاده در فرایند کره گیری مناسب هستند باید دارای ویژگی های خاصی باشند که در ادامه به آن ویژگی ها اشاره می کنیم:

– دارای طعم مناسب
– سایز مناسب
– کافیت ۸۵ درصد بادام زمینی
– بدون پوست
– بدون خرابی
– دارا بودن روغن کافی

برای تهیه کره بادام زمینی  ارگانیک و مناسب به بادام زمینی با قیمت و کیفیت درجه یک نیاز دارید، ما در مجموعه بزرگ دورینام تولیدکننده بادام زمینی کره گیری با کیفیت و قیمت مناسب  ودر کنار تولیدکنندگان صنعتی جهت تولید کره بادام زمینی هستیم، اگر می خواهید اطلاعات بیشتری را به دست آورید می توانید با ما تماس بگیرید.

 

فواید مصرف کره بادام زمینی  در صبحانه

 

وقتی هنگام صبحانه از مواد مغذی مانند کره بادام زمینی استفاده می کنید ، بدن خود را با فیبر ، پروتئین و چربی های خوب تأمین می کنید و بدنتان اشباع می شود .
خوردن صبحانه با کاهش وزن و نگهداری از دست دادن وزن و همچنین بهبود مصرف مواد مغذی همراه است
مطالعات نشان داده است افرادی که از صبحانه با پروتئین بالاتر (۳۵ گرم) استفاده می کنند  ، احساس سیری بیشتری دارند ، هوس کمتری دارند و در شب میان وعده های پرکالری کمتری می خورند در مقایسه با خوردن غلات پروتئین پایین تر یا صرف صبحانه.
کره بادام زمینی یک افزودنی عالی برای صبح است زیرا یک منبع طبیعی و گیاهی از هشت گرم پروتئین و بیش از ۳۰ ماده مغذی و مغذی گیاهی ضروری است.

 

آیا صبحانه راترک می کنید ؟
در حالی که ایرانی ها می دانند صبحانه یک وعده غذایی مهم است ، بعضی از خانواده ها هر روز صبحانه خود را از دست می دهند. دلایل حذف صبحانه اغلب شامل تلاش برای کاهش وزن یا وقت نداشتن است. با این وجود افزودن کره بادام زمینی می تواند صبحانه را سریع ، آسان کرده و سوخت مورد نیاز بقیه روز را تأمین کند. راحتی ، تنوع و تغذیه کره بادام زمینی همراه با عطر و طعم و قیمت مناسب آن را به یک ماده عالی تبدیل می کند.

 

 

 

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.