برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

فروش بادام زمینی کره گیری – شرکت بازرگانی درینام

فروش بادام زمینی کره گیری – شرکت بازرگانی درینام  – تولید کننده بادام زمینی کره گیری لوکس و آماده همکاری با تولید کننده های کره بادام زمینی ارگا نیک می باشد .

 

 

فروش بادام زمینی کره گیری

 

فروش بادام زمینی کره گیری - شرکت بازرگانی درینام

 

بادام زمینی کره گیری با عناوین دیگری همچون بادام زمینی تفت داده شده، بادام زمینی یکبار تفت، بادام زمینی دوبار تفت، بادام زمینی یک آتیشه و بادام زمینی دو آتیشه شناخته می شود.

بادام زمینی کره گیری که به صورت یک بار تفت و دوبار تفت فرآوری می شود برای کره گیری مورد استفاده قرار می گیرند. معمولا بادام زمینی یکبار تفت رنگ روشنتری دارد و کره ی آن هم روشن تر می شود. بادام زمینی دوبار تفت به دلیل اینکه حرارت بیشتری دیده است رنگ تیره تری به خود می گیرد و کره ی آن هم تیره رنگ تر می شود. بادام زمینی خامی که برای فرآوری استفاده می شود معمولا بادام زمینی هندی، بادام زمینی آستانه اشرفیه، بادام زمینی مغان و بادام زمینی چینی می باشد.

جهت اطلاع از قیمت روز بادام زمینی کره گیری با کارشناسان فروش داخلی درینام تماس حاصل فرمایید.

قیمت بادام زمینی کره گیری به عوامل مختلفی بستگی دارد. از جمله قیمت اولیه بادام زمینی خام، حمل و نقل، درصد پوستی که از بادام زمینی خام جدا می شود و از همه مهمتر میزان تفتی که به بادام داده می شود. هرچه پوست بادام زمینی نازکتر باشد قیمت تمام شده ی آن بعد از پوست گیری ارزانتر می شود و هرچه تفت بیشتری به بادام داده شود وزن بیشتری کسر می کند و در نتیجه قیمت آن گرانتر تمام می شود. به طور مثال قیمت بادام زمینی دوبار تفت از قیمت بادام زمینی یکبار تفت گرانتر می باشد.شرکت درینام بزرگ نرین تولید کننده بادام زمینی کره گیری دشت مغان می باشد .

 

مارا درشبکه های اجتماعی دنبال کنید

 

اگر به دنبال کیفیت بالا و قیمت مناسب جهت تولید کره بادام زمینی ارگانیک هستید خرید از درینام را امتحان کنید .

 

 

 

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.