برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

فروش بادام زمینی کره گیری – شرکت بازرگانی درینام

فروش بادام زمینی کره گیری – شرکت بازرگانی درینام -تولید کننده بادام زمینی کره گیری  اعلا و درجه یک جهت تولید کره بادام زمینی ارگانیک می باشد .

 

 

 

فروش بادام زمینی کره گیری - شرکت بازرگانی درینام

 

فروش بادام زمینی کره گیری عمده را هم تولید کنندگان این نوع کارخانه ها انجام می دهند و هم صادر کنندگان بادام زمینی عمده که این محصول را به کشورهای عربی، روسیه، چین پاکستان و…دیگر کشورها می رسانند.شرکت درینام یکی از مراکز بزرک تولید کننده بادام زمینی کره گیری درجه یک می باشد .

 

اما نکته قابل توجه این است که تولید بادام زمینی کره گیری باید آگاهانه و زیر نظر کارشناسان اهل فن صورت بپذیرد؛ تا از کهنه بودن بادام زمینی عمده برای تولید کره نامرغوب جلوگیری شود.

شرکت درینام این امر را یکی از دغدغه های خود می داند و سعی در تولید بهترین نوع بادام زمینی عمده و رساندن آن به کارخانه جات تولید کره بادام دارد.هر چه بادام زمینی سفید شده مرغوبتر باشد کره حاصله بهترین و خوش ذائقه ترین کره خواهد بود.

بادام بدون پوست زمینی برای کره گیری بسیار مناسب و حتی حیاتی میباشد و این به خاطر سهولت تهیه بادام های بدون پوست به شکل یک کره مناسب میباشد. باید بدانید که در کشور ما بادام ها عموماً با پوست روانه بازار میشوند و بادام های بدون پوست عمومیت ندارند اما گاهاً اگر شما به خواهید کره بادام مناسبی تهیه کنید نیاز به تهیه یک بادام باکیفیت همچون بادام  نارس آباد دشت مغان می باشید و این بادام را باید برای کره های خود استفاده نمایید. از آنجایی که قیمت انواع بادام های داخلی یا بادام های آستانه اشرفیه دارای قیمت های بالایی میباشند عموماً برای کره گیری شرکت های بزرگ به دنبال جایگزینی مناسب برای این بادام ها میباشند که عموماً از بادام های خارجی استفاده مینمایند.

 

ما با ارائه و فروش انواع بادام  زمینی بدون پوست در داخل کشور در مدل های خارجی و همچنین داخلی آنها میتوانید نیاز شرکت های تولید کننده کره بادام زمینی را تامین نماییم. اگر شما میخواهید با این بادام ها بیشتر آشنا شوید کافیست با مشاورین ما در ارتباط باشید تا بهترین بادام و همچنین باکیفیت ترین آنها را به شما معرفی نماییم و به راحتی بادام مورد نظرتان را مشخص نماییم.

جهت اطلاع از قیمت با کارشناسان فروش داخلی ما ارتباط برقرر کنید .

مارادرشبکه های اجنماعی دنبال کنید .

 

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.