برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

فروش بادام سنگی ارگانیک استان فارس

فروش بادام سنگی ارگانیک استان فارس – شرکت درینام بزرگترین فروشنده بادام است، ما در زمینه فروش بادام سنگی ارگانیک استان فارس فعالیت داریم و با قدرت آماده تامین تناژ بالای انواع بادام سنگی با قیمت های مناسب و مقرون به صرفه هستیم، برای خرید بادام سنگی استان فارس که به صورت دیم و آبی تولید و به بازارهای داخلی و خارجی عرضه میشود هستیم، جهت خرید و سفارش با تماس بگیرید.

 

برای خرید با ما تماس بگیرید: ۰۹۱۲۰۹۹۲۷۷۹


در ادامه در مورد فواید بادام برای کودکان صحبت میکنیم:

بادام سنگی برای کودک بادام سنگی به دلیل داشتن فیبر ، مواد معدنی و اسیدهای چرب ضروری برای فواید سلامتی شناخته شده است. آنها همچنین طعم لذت بخشی دارند که باعث محبوبیت بزرگسالان و کودکان می شود. اگرچه نوبت به نوزادان می رسد ، مسئله کاملاً متفاوت است زیرا جویدن بادام سنگی سخت است. اما روش های دیگری نیز وجود دارد که می توانید به جای محروم کردن از مزایای تغذیه ای این مغز کوچک ، دوز روزانه بادام سنگی را برای کودک فراهم کنید.


۱- فواید بادام سنگی برای نوزادان برای سلامتی
بادام سنگی دو نوع دارد – دیم و آبی. بادام سنگی آبی از محبوبیت بیشتری برخوردار است ، خصوصاً در صورت مصرف خام. نوع دوم طعم دیم ندارد اما به جای میان وعده برای پخت و پز ترجیح داده می شود. هر دو نوع مزایای بی شماری برای سلامتی دارند.


۲- عملکرد مغز را تقویت می کند
مواد مغذی موجود در بادام سنگی برای رشد مغز کودک شما ضروری است. ریبوفلاوین و ال کارنیتین موجود در بادام سنگی فعالیت مغز را تحریک می کنند. بادام سنگی همچنین سطح هوش را بهبود می بخشد و به شما کمک می کند تا بیماری آلزایمر در سنین پیری دور باشد.

برای خرید با ما تماس بگیرید: ۰۹۱۲۰۹۹۲۷۷۹


۳- کلسترول و دیابت را تنظیم می کند
گرچه نیازی نیست که نوزادان در مورد سطح کلسترول یا قند باشند ، اما مصرف بادام سنگی در سنین پایین می تواند در بزرگسالی مفید باشد. بادام سنگی به دلیل فراوانی ویتامین E و شاخص گلیسمی پایین ، در کنترل سطح کلسترول و قند مفید است. با این حال ، هنگامی که به کودک خود بادام سنگی می دهید ، باید اطمینان حاصل کنید که آجیل ها شور یا روکش ندارند.


شرکت درینام بزرگترین فروشنده بادام است، ما در زمینه فروش بادام سنگی ارگانیک استان فارس فعالیت داریم و با قدرت آماده تامین تناژ بالای انواع بادام سنگی با قیمت های مناسب و مقرون به صرفه هستیم، برای خرید بادام سنگی استان فارس که به صورت دیم و آبی تولید و به بازارهای داخلی و خارجی عرضه میشود هستیم، جهت خرید و سفارش با تماس بگیرید.

برای خرید با ما تماس بگیرید: ۰۹۱۲۰۹۹۲۷۷۹

برای خرید این محصول با ما در ارتباط باشید.

شماره تماس: ۰۹۱۲۰۹۹۲۷۷۹

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.