برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

فروش بادام سنگی بصورت عمده و بدون واسطه


ما در شرکت درینام فروش بادام سنگی را به صورت عمده تولید و بدون واسطه و به صورت یک دست در اختیار خریداران گرامی قرار می دهیم تا بتوانیم بهترین عرضه کننده بادام سنگی ایران هم از لحاظ کیفیت و هم از لحاظ قیمت باشیم برای بررسی و کسب اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید در ادامه از فواید بادام سنگی برای سلامتی لازم را ارائه می نماییم.

فواید بادام و سلامتی آن برای بدن


پیشنهاد شده است که بادام با کاهش کلسترول تام و LDL و اعمال اثرات ضد التهابی و آنتی اکسیدانی خطر بیماری قلبی را کاهش دهد. استرول های گیاهی موجود در بادام ممکن است در جذب کلسترول و اسید صفراوی تداخل ایجاد کنند و مقدار بالای چربی اشباع نشده در بادام باعث بهبود مشخصات چربی می شود ، به ویژه هنگامی که این ماده غذایی جایگزین غذاهای دیگر با چربی اشباع شده و کربوهیدرات تصفیه شده شود. بادام همچنین حاوی مواد مغذی گیاهی است که از رشد میکروب های مفید روده پشتیبانی می کند. آزمایشات کنترل شده نشان داده است که مصرف آجیل به طور کلی می تواند باعث کاهش التهاب ، تقویت عروق خونی سالم و کاهش مقاومت به انسولین شود.

برای خرید و فروش بادام سنگی درجه ۱ ایرانی با ما تماس بگیرید ۰۹۱۲۰۹۹۲۷۷۹

جالب اینجاست که ، علیرغم کالری بودن آجیل، تحقیقات ارتباطی با مصرف آجیل و افزایش وزن را تأیید نمی کند. در حقیقت ، آنها با افزایش وزن کمتر و خطر چاقی کمتری همراه بوده اند، احتمالاً به دلیل اینکه محتوای چربی و فیبر به بهبود احساس رضایت و سیری کمک می کند.


شواهد محدودی وجود دارد که مصرف بادام را در جمعیت زیادی بررسی می کند. آزمایشات کنترل شده با کوچکتر به طور خاص بادام را مورد بررسی قرار داده اند، اما مطالعات مشاهده ای بزرگتر به طور کلی بررسی آجیل است، زیرا مصرف آجیل جداگانه در جمعیت نسبتاً کم است. مطالعات مشاهده ای با توجه به میزان مصرف آجیل، خطر ابتلا به بیماری قلبی را در افرادی که حداقل چهار بار در هفته آجیل می خورند، کاهش داده است. آزمایش های کنترل شده تصادفی کوچک، مزایای سازگار رژیم های غذایی حاوی مغزها – از جمله بادام – را در کاهش کلسترول کامل و LDL در خون پیدا کرده است.

یک مطالعه اپیدمیولوژیک گسترده از متخصصان بهداشتی که میزان مصرف عمومی آجیل را بررسی کرد نشان داد که آجیل های درختی از جمله بادام که دو بار یا بیشتر در هفته خورده می شوند با ۱۳٪ کاهش خطر بیماری قلبی عروقی کل و ۱۵٪ خطر بیماری عروق کرونر قلب همراه است. یک مطالعه آینده نگر بزرگ دیگر در مورد بزرگسالان سوئدی نشان داد که کسانی که ۱-۲ بار در هفته آجیل می خورند ۱۲٪ کاهش خطر ابتلا به ناهنجاری ریتم قلب به نام فیبریلاسیون دهلیزی و ۱۸٪ کاهش خطر در صورت مصرف ۳ بار یا بیشتر در هفته، وقتی با بزرگسالانی که هیچ آجیل نمی خورند مقایسه می شود.

برای خرید و فروش بادام سنگی درجه ۱ ایرانی با ما تماس بگیرید ۰۹۱۲۰۹۹۲۷۷۹

ما در شرکت درینام بادام سنگی را به صورت عمده تولید و بدون واسطه و به صورت یک دست در اختیار خریداران گرامی قرار می دهیم تا بتوانیم بهترین عرضه کننده بادام سنگی ایران هم از لحاظ کیفیت و هم از لحاظ قیمت باشیم برای بررسی و کسب اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید در ادامه از فواید بادام سنگی برای سلامتی لازم را ارائه می نماییم. برای خرید و فروش بادام سنگی درجه ۱ ایرانی با ما تماس بگیرید ۰۹۱۲۰۹۹۲۷۷۹

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.