برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

فروش بادام سنگی مرغوب

فروش بادام سنگی مرغوب

فروش بادام سنگی مرغوب یکی از دستاوردهای طولانی مدت مجموعه دورینام می باشد، که سبب شده محصولات ما در بازار داخلی و خارجی از ارزش بالایی برخوردار باشند.

قیمت بادام سنگی مرغوب به کیفیت و مرغوبیت آن وابسته است، میزان قیمت بادام سنگی مرغوب به طعم آن بستگی دارد، ما با توجه به عرضه بدون واسطه، قیمت خود را همچنان منصفانه نگه داشته ایم و این مهم سبب شده سالها مورد تایید خریدارن گرامی باشیم.

قیمت فروش بادام سنگی عمده

قیمیت بادام سنگی عمده

بادام سنگی مرغوب نسبت به سایر بادام های درختی قیمیت پایین تری دارد.

ما در فروش بادام سنگی مرغوب همچنان در صدر جدول فروشندگان هستیم.

بادام درختی در ابتدای رشد، دارای پوستی سبز و نرم است، قبل از سفت شده و در زمانی که نارس است آن را چغاله بادام هم می نامند و در بازار بعنوان چغاله بادام شناحته و فروخته می شود. 

طبیعت بادام درختی شیرین گرم و طبیعت بادام درختی تلخ سرد است، افرادی که دارای مزاج های سرد و گرم هستند،میتوانند طبق طبع خود بادام را مصرف کنند تا بتوانند طبق حالات بدن خود را حفظ نمایند.

مغز بادام سنگی دارای روغن است و نباید در مدت زمان طولانی در سرما، گرما و تابش مستقیم نور آفتاب قرار گیرد چرا که این امر کیفیت مغز بادام سنگی را کاهش میدهد.

صادارت بادام سنگی

صادرات بادام سنگی

اغلب بادام سنگی ایران به کشورهای عربی، تاجیکستان، قرقیزستان، عراق و ترکیه صادارت می شوند، و مجموعه دورینام با توجه به داشتم شرایط ایده آل در زمینه کاشت، برداشت و نگهداری بادام سنگی یکی از توانمندترین تامین کنندگان بادام سنگی کشور عزیزمان ایران به حساب می آید،

بادام سنگی مرغوب، با توجه به قیمت مناسبی که دارد یکی از کالاهای محبوب صادارتی تاجران گرامی می باشد.

قیمت بادام سنگی عمدتا با توجه به میزان مغز دهی محاسبه میشود و میزان درشت و ریز بودن مغز در قیمت تاثیر گذار است، بادام سنگی صادارتی به دو نوع دیم و آبی می باشد و تفائات این دو در این است که بادام دیم نیاز به آبیاری منظم ندارد و هیچ گونه سموم شیمیایی هم در رشد آن دخالت ندارد.

بادام سنگی آبی، با آبیاری دقیق و منظم رشد می کند و در عین حال باز هم هیچ گونه سموم شیمیایی و گود زدایی در فرایند رشد آن دخیل نیست.

مرکز عرضه بادام درختی ارزان

فروش بادام سنگی مرغوب با توجه به قیمیت ارزانی که دارد، حتما باید به عنوان یکی از مصارف غذایی ثابت در زنجیره غذایی ایرانیان قرار گیرد، همانگونه که بادام سنگی مرغوب در بازار جهانی بسیار طرفدار است و از مهمترین مواد غذایی ثابت در زنجیره مصرف در نظر گرفته شده است.

جهت خرید بادام سنگی مرغوب دورینام، با ما تماس بگیرید.

 

برای خرید، فروش و سفارش بادام سنگی مرغوب با ما تماس بگیرید.

  • شماره موبایل: ۰۹۱۲۰۹۹۲۷۷۹
  • شماره تلفن ثابت: ۰۲۱۲۸۴۲۲۶۷۱
  • شماره فکس: ۰۲۱۲۸۴۲۲۶۷۱
  • آدرس سایت: www.dorinamco.com
  • پست الکترونیک: info@topalmonds.com

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.