برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

فروش بادام شاهرودی

فروش بادام شاهرودی به صورت عمده و بدون واسطه

دورینام مالک بخش قابل توجهی از مزارع  بادام ایران می باشد

ارتباط با ما: 09120992779

بادام شاهرودی یکی از تولیدات بادام ایران می باشد ما در راستای فروش بادام شاهرودی و ارسال به سراسر کشور و همچنین صادرات بادام شاهرودی سابقه رزومه مثال زدنی داریم.

به جرات توان گفت که بیشترین میزان تنوع در میان سایر انواع بادام درختی، بادام شاهرودی است.

بادام شاهرودی دارای انواع مختلفی است که هر یک دارای نرخ متفاوتی می باشند

انواع بادام شاهرودی

در اینجا سه نمونه از مهمترین آنها را معرفی می نماییم

بادام شاهرودی ۲۱: شاهرودی ۲۱ تشابه زیادی با بادام سفید دارد.

بادام شاهرودی ۱۲: قیمت این بادام در ردیف بادام مامایی و ربیع قرار می گیرد. و قیمت آن نسبت به سایر انواع بادام های شاهرودی گرانتر خرید و فروش می‌شود.

بادام فرانسیس:  این نوع بادام نوعی دیگر از بادام شاهرودی است که از لحاظ شکل ظاهری سخت دارد و  پوست آن ما بین بادام پوست کاغذی و بادام سنگی می باشد.

مزارع بادام دورینام

بهترین نوع بادام شاهرودی کدام یک می باشد

در میان ارقام مختلف بادام شاهرودی نمی توان یکی از آنها را به عنوان بهترین نوع بادام شاهرودی نامید چرا که هر یک از آنها مزایا کیفیت و خاص خود را دارند.

قیمت بادام شاهرودی

بادام شاهرودی و مغز بادام شاهرودی همانند بسیاری از آجیل ها قیمت ثابتی ندارد، لذا باید قیمت آن را به صورت روزانه استعلام نماییم.

پیشنهاد ما برای استعلام راحت‌تر قیمت بادام شاهرودی این است که به سایت هایی که در زمینه بادام به صورت تخصصی فعالیت می‌کنند مراجعه نمایید.

صادرات بادام شاهرودی

صادرات بادام معمولاً به صورت مغز انجام می‌شود. همچنین لازم به ذکر است برخی از انواع مغز بادام ایرانی امکان صادرات ندارند. یعنی از کیفیت مناسب برای صادرات برخوردار نیستند و در ضمن از تقاضای چندانی در بازار جهانی برخوردرا نیستند.

بادام شاهرودی ۱۲ به دلیل شباهت بسیار بالایی که با بادام مامایی و بادام ربیع دارد تقاضای بسیار بالایی در بازار جهانی دارد و ارزش آن ‌را معادل بادام مامایی میدانند. مغز بادام مامایی مهمترین مغز بادام صادراتی ایران به شمار می‌آید این محصول بیشترین تقاضا را از هند دارد.

بادام سنگی به صورت سالم و شکسته و فراوری شده آن نیز در بازارهای جهانی و بین المللی مورد استفاده قرار می گیرد.

انواع فراورده های مربوط به مغز بادام مامایی

امروز از مغز بادام فرآورده‌های مختلفی به دست می آورند:

اسلایس بادام

پودر بادام

بادام سفید شده

هدف ما در دورینام حذف واسطه ها و تامین بی واسطه  محصول می باشد، قطع به یقین ما یکی از تولیدکنندگان بادام مامایی، رویع، شاهرودی، سنگی و سایر بادام ها می باشیم اما به دلیل تقاضای بسیار زیاد داخلی و خارجی، از تامین کنندگان برای خرید بادام دعوت به همکاری مینماییم.

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.