برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

فروش بادام مامایی ارزان

فروش استثنایی مغز بادام مامایی

یکی از بهترین بادام‌های درختی بادام مامایی است که طرفداران زیادی دارد، اگر قصد دارید بادام مامایی را با ارزان ترین قیمت بالاترین کیفیت خریداری کنید با تامین کننده مستقیماً تماس بگیرید. 

دورینام تامین کننده مستقیم بادام مامایی ایران است

بهترین انتخاب برای خرید بادام مامایی

بهترین انتخاب برای خرید و فروش بادام مامایی ایران شرکت دورینام است، چرا که دورینام با در دست داشتن تیم متخصص نگهداری، کشاورزان زحمت کش، بهترین بادام مامایی را در سایزهای مختلف تولید و آماده فروش و صادرات می کند. بادام مامایی با توجه به کیفیت و ارزش بالایی که دارد معمولا مورد توجه بازرگانان برای صادرات به کشورهای مختلف است. یکی از بهترین خصوصیات بادام مامایی این است که درخت ان دیرگل می باشد و این موضوع سبب می‌شود که درخت بادام مامایی در مقابل آفات و بیماری های مختلف مقاومت بسیار بالایی داشته باشد.

دورینام، مرکز خرید بادام ایران

میوه درخت مامایی زودرس می باشدو همچنین دارای پوسته چوبی بسیار سخت و مغز ترد خوشمزه و شیرین است.

این نوع بادام معمولاً در صنایع غذایی به صورت پودر و خلال استفاده میشود و همچنین در آجیل هم به صورت خام و شور استفاده می گردد، بادام مامایی یک بادام گران است بهترین برندهای تولید کننده لوازم آرایشی بهداشتی از بادام مامایی برای تولید لوازم دارویی استفاده می کنند.

شرکت عرضه مغز بادام ربیع

اگر تعارف را کنار بگذاریم بادام مامایی بهترین بادام جهان است که منشاء تولید آن فقط ایران می باشد و آن را برای آجیل و مصارف دیگر استفاده می کنند.

فواید بادام مامایی

برای تقویت حافظه افراد و همچنین تامین قوای بدنی بسیار مفید و ارزشمند است و بهترین روش تهیه آن گرفتن پوست سخت بادام آسیاب کردن و همچنین میکس آن با آبجوش و عسل است همه افراد میانسال و بزرگسال و همچنین نوجوانان و ورزشکاران و برای کودکان توصیه می‌شود.

فروش استثنایی مغز بادام مامایی

برای خرید بادام مامایی از تولید کننده مستقیم آن استعلام قیمت بگیرید ما تولید کننده مستقیم بادام مامایی هستیم با توجه به داشتن هکتارها مزرعه در استان چهارمحال و بختیاری و داشتن کارخانه بسته بندی سرت و آماده سازی یکی از بهترین تامین کنندگان بادام مامایی کشور به حساب می‌آییم.

بادام مامایی معمولاً به صورت زیر دسته بندی می شود جهت استعلام قیمت تماس بگیرید.

قیمت انواع بادام مامایی تازه

چرا دورینام؟

از سالیان گذشته و قدیم‌ خانواده بزرگ دورینام مالک بخش قابل توجهی از زمین‌های کشاورزی چهارمحال و بختیاری و حاشیه زاینده‌رود می‌باشند. عمده مزارع ما را بادام مامایی و بادام های دیگر تشکیل می دهند، سال است که ما در راستای تولید و تامین بادام مامایی گام مهمی را برای کشور برداشته ایم.

ما شرایط خرید بدون واسطه را برای مشتریان عزیز فراهم آورده ایم، بسیاری از خریداران  ابتدا از ما به‌ صورت نمونه خرید می‌کنند و بعد از مدت کوتاهی با ما قراردادهایی می بندند و با توجه به کیفیت و اطمینانی که به ما دارند ما را به عنوان تامین کنند نهایی خود می شناسند.

مشتریان ما به چند دسته تقسیم می شوند: عمده فروشان کشور، فروشگاه‌های بزرگ زنجیره‌ای، بازرگانان محترم ایرانی، بازرگانان کشورهای عربی، بازرگانان کشورهای اروپایی و بازرگانانی که به صورت تبادل کالا در حال فعالیت هستند.

ما بدون هیچگونه واسطه و به صورت یک دست بادام را در اختیار مشتریان گرامی قرار می دهیم و این موضوع سبب شده که اعتبار ما در میان مشتریان گرامی بسیار بالا باشد.

دورینام بادام مامایی

نکته قابل توجه آن است که بسیاری از مشتریان ما را از توسط مشتریان قبلی با ما آشنا میشوند ما را انتخاب می کنند و بدون دغدغه محصولات ما را میخرند.

رسالت ما حفظ ارزش بادام است، ارزش بادام زمانی حفظ می‌شود که مخلوط نشود، ما با اینکه بادام های مختلفی به علاوه بادام مامایی داریم اما نمیگذاریم تداخلی بوجود آید.

تمام بادام ها بعد از چیده شدن از درخت وارد دستگاه سرت اتوماتیک شده و بسته بندی می شود و به صورت لیزری تمام بادام های تلخ و شیرین جدا سازی و بسته بندی می‌شوند.

فروش مرغوب ترین مغز بادام شیرین مامایی

برای خرید بادام مامایی با مدیر فروش شرکت دورینام تماس بگیرید.ما بادام خریداری شده شما را به مقاصدی که شما تعیین می فرمایید ارسال می کنیم و برای صادرات نیز بسته بندی استاندارد صادراتی داریم و آن را بندر در مورد نظر شما ارسال خواهیم کرد.دورینام دارنده تیم صادراتی حرفه ای می باشد ما حتی به بازرگانان این امکان را می‌دهیم که برای صادرات بادام از تیم صادراتی خودمان استفاده کنند و ما بادام را برای آنها صادرات می کنیم.

برای خرید بادام مامایی ارزان با مدیر فروش شرکت دورینام تماس حاصل فرمایید

روش های شور کردن مغز بادام
برای خرید بادام با ما تماس بگیرید

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.