برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

فروش بادام مامایی – تولید علمی

دورینام - باغ بادام

فروش بادام مامایی – تولید علمی – ما در شرکت دورینام، مراحل مختلف تولید بادام مامایی صادراتی را به صورت دقیق و علمی مورد بررسی قرار داده‌ایم و این مهم سبب شده تا ما بتوانیم بادام مامایی را به سراسر جهان صادارت کنیم.

تولید بادام مامایی صادراتی

تامین مستقیم بادام مامایی

برای خرید بادام مامایی در سایزبندی های مختلف با مدیر فروش شرکت دورینام تماس بگیرید.

آقای فرحانی: ۰۹۱۲۰۹۹۲۷۷۹

بادام مامایی يکی از مهمترين محصوالت باغبانی کشور است. که به علت داشتن ويژگی های منحصر به فرد از جمله کارايی بالا در مصرف آب و تولید میوه، نقطه اشباع نوری بالا، منحنی خاص رشد میوه، وجود خاصیت تطابق اسمزی در برگ ها، مورفولوژی ويژه برگ و میوه و سیستم ريشه بندی قوی و عمودی می تواند در شرايط نامساعد خاك از جمله خاك های آهکی و سنگالخی و با کمی رطوبت به حیات خود ادامه دهد. از اينرو، از بادام مامایی به عنوان يک درخت مقاوم به خشکی يا متحمل در برابر کم آبی نام برده می شود.

ما در مجموعه بزرگ دورینام تمام قوانین کشورهای مختلف را مورد بررسی قرار داده ایم و می توانیم به تجار و بازرگانان کمک کنیم تا صادرات بادام را با دقت بسیار بالایی انجام دهند این مهم سبب می شود تجارت بازرگانان به صورت پایدار ادامه داشته باشد.

با توجه به قرار گرفتن ايران در منطقه خشک و نیمه خشک و کمبود آب در ايران و نیز سهولت برداشت، حمل و نگهداری محصول و اشتغال زايی بالا در تولید و فرآوری بادام، اين گونه از ديرباز مورد توجه باغداران ايران بوده است. بنابراين کشت و پرورش بادام مامایی در ايران قدمت ديرينه داشته و کشور ما از ديرباز يکی از قطب های اصلی تولید بادام مامایی در دنیا به شمار می رود.

دورینام - بادام مامایی

علاوه بر سطح زير کشت بالای بادام مامایی و بادام ربیع در کشور، ظرفیت های بالقوه ای جهت توسعه مناطق کشت آن وجود دارد. لذا توسعه کاشت و تولید اين محصول بايد مطابق با استانداردهای جهانی باشد تا بتوان در رقابت شديد بازارجهانی جايگاه ايران را حفظ نمود.

گلدهی در بادام مامایی

دورینام - باغ بادام

در بادام مامایی زمان گلانگیزی يا شروع فعالیت اندام زايی تخت شدن مريستم ها حدوداً در اواخر مرداد و نیمه اول شهريور ماه اتفاق می افتد و سیر کلی اندام زايی در بیشتر ارقام بین ۳ تا ۸ هفته است. در اين زمان نیازها و محرك های درونی و بیرونی جهت تشکیل جوانه گل فراهم و تاثیرگذار می باشد.

بطور کلی، تشکیل سرآغازه يا طرح اولیه گل يک تغییر عمده است که سبب ورود درختان بادام مامایی از مرحله رويشی به مرحله زايشی می شود. به عبارتی، زمانی که درختان بادام مامایی از نظر رشد به سن معینی رسیده باشند، با فراهم شدن نیازهای درونی و بیرونی گیاه، تمايز و تشکیل گل صورت خواهد گرفت. اصوالً تشکیل گل نیازمند تمايز فیزيولوژيک و مورفولوژيک است.

برای خرید بادام مامایی در سایزبندی های مختلف با مدیر فروش شرکت دورینام تماس بگیرید.

سایز بندی های بادام مامایی:

مغز بادام مامایی ٧٠ دانه

مغز بادام مامایی ۸۰ دانه

مغز بادام مامایی ۹۰ دانه

مغز بادام مامایی ۱۰۰ دانه

مغز بادام مامایی ۱۱۰ دانه

مغز بادام مامایی ۱۲۰ دانه

مغز بادام مامایی ۱۳۰ دانه پ

مغز بادام مامایی ۱۴۰

دانه مغز بادام مامایی ۱۵۰ دانه

فرحانی : ۰۹۱۲۰۹۹۲۷۷۹

معموالً ۷ الی ۶ هفته قبل از تمايز فیزيولوژيک جوانه های بارور در اکثر ارقام بادام مامایی، ترکیبات مختلف از جمله هورمون ها و کربوهیدرات ها از برگ به جوانه ها منتقل شده و متابولیسم RNA افزايش می يابد تا پروتئین های الزم برای تشکیل و تکامل ياخته های جديد تولید کند. همزمان با افزايش اسید ريبونوکلئیک و پروتئین، میزان ۹ تقسیم ياخته ای افزايش يافته و در دوره تمايز مورفولوژيک بعد از تغییرات اساسی در جوانه، قسمت های مختلف گل شکل می گیرد.

 

انواع بادام درختی

بسته بندی دورینام

منشاء بادام رقم مامائی ایران می باشد، که زمان گل دهی آن متوسط دیر گل است. زمان رسیدن میوه آن زودمیباشد و نوع پوست چوبی میوه خیلی سخت با طعم مغز شیرین و مغز۲۶%است.از نظرعادت باردهی نیز بر روی شاخه یکساله و نوع باروری آن خودناسازگار است. ارقام گرده دهنده ربیع و سفید و دارای عملکرد زیادمی باشد.

بادام خوشه ایی مامایی

بادام خوشه ای مامایی یا بادام مامایی از نهال های تولیدی شهرکرد ایران میباشد و یکی از ارقام پیوندی بوده و از ارقام بادام ایرانی میباشد . بادام خوشه ایی مامایی از ارقام ژنوتیپی بوده که به صورت خوشه ای عرضه میشود . برای خرید بادام خوشه ای مامایی میتوانید با شماره های سایت تماس گرفته و بهترین نوع از بادام را دریافت کنید

ارقام مختلف بادام

دورینام - بادام مامایی

  • بادام مامایی
  • بادام محب
  • بادام ربیع
  • بادام سنگی
  • بادام شاهرودی
  • بادام کوهی
  • مغز بادام مامایی در سایز بندی ها فروش بادام مامامختلف
برای خرید و صادرات بادام مامایی قطعاً به قیمت تامین نیاز است، ما سرآمد تولید و صادرات بادام مامایی ایران هستیم، چرا که بادام مامایی و سایر محصولات خشکبار را با قیمت واقعی و منصفانه در اختیار خریداران و بازرگانان گرامی قرار می دهیم.

ارتباط با ما:

نام و نام خانوادگی: ماجد فرحانی

شماره تماس: ۰۹۱۲۰۹۹۲۷۷۹

آدرس ایمیل: info@topalmonds.com

آدرس سایت فارسی: www.dorinamco.com

آدرس سایت انگلیسی: www.topalmonds.com

شرکت دورینام، تامین کننده بدون واسطه داخلی و خارجی انواع خشکبار

منبع: مرکز تحقیقات شرکت دورینام

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.