برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

فروش بادام مامایی دورینام

فروش عمده و صادرات بادام ربیع

مرکز فروش بادام مامایی دورینام شهرکرد است

انواع بادام مامایی

باید بدانیم که بادام مامایی خیلی زود گل است.

به این معنا که به محض گرم شدن هوا و در اواخر زمستان شکوفه می زند، و این مهم سبب شده که بادام مامایی بادام آسیب پذیری شود، این مسله سبب شده تا متخصصین بر آن شوند تا پیگیر کاشت گونه جدیدی از بادام مامایی شوند.

که نام آن بادام مامایی پویا است و این نوع بادام تک مغز است و چون تک مغز است مغز بسیار درشتی دارد و از لحاظ کیفیت نیر بسیارعالی است.

انواع مغز بادام مامایی:

  1. مغز مامایی ۷۰ دانه 
  2. مغز مامایی ۸۰ دانه 
  3. مغز مامایی ۹۰ دانه
  4. مغز مامایی ۱۰۰ دانه
  5. مغز مامایی ۱۱۰ دانه 
  6. مغز مامایی ۱۲۰ دانه
  7. مغز مامایی ۱۳۰ دانه
  8. مغز مامایی ۱۴۰ دانه
  9. مغز مامایی ۱۵۰ دانه

عرضه مغز بادام شیرین مامایی

کسانی که مایل هستند بادام مامایی را باکیفیت دریافت کنند ما اعلام میکنیم که آماده همکاری با آنها هستیم

ما بادام مامایی را ابتدا مرتب و یرت می کنیم و سپس در کیسه های متقال سفید رنگ قرار می دهیم و درب آن را میدوزیم و بعد از آن کیسه ها را در کارتون های سفید (همانند تصویر بالا) قرار می دهیم و در نهایت عملیات شیلینگ و کشیدن پلاستیک روی آن انجام می شود و بادام مامایی اماده صادرات می گردد.

برای خرید، فروش و سفارش بادام مامایی صادراتی با ما تماس بگیرید

کشاورزان استان های دیگر هم در پی آن هستند که که بادام مامایی را بکارند، اما اصل و ریشه بادام مامایی متعلق به حاشیه زاینده رود و چهارمحال و بختیاری و در مرکز شهرکرد قرار دارد و شهرکرد بیشترین میزان درختان بادام مامایی را دارد.

یکی از بهترین بادام های ایران بادام مامایی است.

درخت بادام مامایی اغلب در حاشیه زاینده رود در استان چهارمحال و بختیاری رشد می کند. اگر بخواهیم در صحبتتعارف نکنیم به جرات می توان گفت بادام مامایی بهترین بادام جهان است و این مهم سبب شده بادام مامایی قیمت بالایی داشته باشد و رونق صادراتی فراوانی داشته باشد.

فروش مرغوب ترین مغز بادام شیرین مامایی

 

معمولا قیمت بادام درختی با پوست، در کشورهای مختلف از قیمت های متفاوتی برخوردار است که این تنوع وابسته به انواع بادام مختلف می باشد.از مهمترین دلایل تغییر قیمت، حضور تعداد قابل توجهی از تاجران هندی و غیره در ایران برای خرید انواع بادام می باشد.

فروش عمده مغز بادام مامایی (بادام مامایی، بادام جهانی)

خریداران گرامی اگر به دنبال یک فروشنده عمده مغز بادام مامایی در کشور هستید بهتر است آن را در چهارمحال و بختیاری جستجو کنید.

چهارمحال و بختیاری یکی از بیشترین تولید کنندگان مغز بادام مامایی در کشور و خاورمیانه و حتی جهان می باشد، اگر تعارف را کنار بگذاریم می‌توان گفت که بادام مامایی یکی از گرانترین بادام های جهان می باشد، چرا که به دلیل ارزش غذایی بالایی که دارد یکی از مهمترین منابع غذایی مردمان هندوستان می باشد و همچنین این موضوع سبب شده است که این بادام با ارزش و ارزآور واقع شود و ما می‌توانیم آن را به صورت عمده برای شما تامین کنیم و در اختیار خریداران و تاجران گرامی جهت صادرات قرار دهیم.

بادام سنگی

فروش بادام مامایی با پوست

خوشبختانه ما در کشوری زندگی میکنیم که محصولات خشکبار در آن به وفور یافت میشود و این موضوع مهم باعث شده است که ایران یکی از بهترین صادر کنندگان خشکبار به خاورمیانه و سایر کشورهای جهان به حساب آید، مردم ایران و کشورهای مختلف ارزش غذایی بسیار بالای بادام مامایی را میدانند، اما متاسفانه بدلیل قیمت بالای این محصول، سبب شده تا بادام مامایی در آجیل فروشی های سطح شهرها کمتر به دیده شود، ولی ما حتما پیشنهاد میکنیم که این محصول ارزشمند را با پوست تهیه کرده و در زنجیره غذایی خود قرار دهید، دورینام یکی از قدرتمند ترین تولید کنندگان، توزیع کنندگان و صادر کنندگان بادام مامایی می باشد.

فروشگاه مغز بادام شیرین مامایی

مغز بادام مامایی صادراتی فروش عمده

ما با توجه به اینکه هدف آن داریم تا بادام مامایی را به صورت ارگانیک کشت نماییم، این محصول را در ارتفاعات بالا از سطح دریا کاشته و برداشت میکنیم، این مهم سبب میشود، محصولات بادام مامایی شرکت دورینام ارگانیک باشد و خواهان زیادی در سراسر جهان داشته باشد، بدلیل شرایط خوب و مناسب فراوری بادام مامایی اکثر صادر کنندگان بادام را از ما تامین میکنند، چرا که با اولین خرید و صادرات آن توانسته اند نظر مشتریان خود را جلب نمایند و این امر روز به روز دورینام را در عرصه تجارت داخلی و خارجی قدرتمندتر کرده و بهترین را به مشتریان خود عرضه مینماییم، همچنین قیمت مغز بادام مامایی با توجه به کیفیت و سایز آن محاسبه میشود، به این معنا که هر چه مغز درشت تر باشد یعنی دارای کیفیت بالاتری است و قیمت آن نیز بالاتر می باشد و هر چه که سایز و درشتی مغر کوچکتر باشد کیفیت آن نیز کمتر است. بادام مامایی در پنج ساز در بازار جهانی و داخلی به فروش می رسد.

  • A5 – A4 – A3 – A2 – A – MINI

مشتریان داخلی و خارجی عزیز میتوانند مغز بادام مامایی را بدون واسطه از طریق مجموعه بزرگ دورینام تهیه نمایند.

 

برای خرید، فروش و سفارش بادام مامایی صادراتی با ما تماس بگیرید

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.