برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

فروش بادام مامایی سامان به صورت عمده و فله

فروش بادام مامایی سامان به صورت عمده و فله

فروش بادام مامایی سامان به صورت عمده و فله – تمام بادام های مامایی ما در سامان و بن چهارمحال بختیاری تولید و رشد می كنند و شما میتوانید بدون واسطه و با قیمت مناسب بادام مامایی سامان را خریداری کنید.

فروش بادام مامایی سامان به صورت عمده و فله
بادام مامایی، تمام طبیعی، بدون میکس، در ۶ سایز مختلف تولید و به بازارهای داخلی و خارجی عرضه می شود، بادام مامایی یک نوع بادام عالی و با رنگ متوسط کرم قهویی، پوست صاف و طعم معطر غنی است. انواع بادام سنگی، ربیع، شاهرودی و محب از تولیدات دیگر ما هستند.


بادام های متنوع و با کیفیت دارای طعم غنی، قوی و معطر هستند. بادام مامایی بادام بی نظیر ایرانی است. برخلاف آنهایی که از اسپانیا و ایتالیا وارد می شوند و کیفیت بدی دارند ، اما بادام مامایی بسیار با کیفیت تر از بادام های وارداتی خارجی است و لازم به ذکر است که ما بادام مامایی را به چندین کشور جهان صادرات میکنم از جمله هند. کشور هند بهترین خریدار بادام مامایی ایران است.


تولید بادام مامایی”مستقیما تحت نظارت خودمان است” که طبقه بندی برداشت و درجه بندی هستند که شخصاً تحت نظارت ما قرار دارند. بادام مامایی بهترین و عالی تر از آجیل های موجود در هر بادام موجود در جهان است. لطفاً برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید بدون واسطه و صادرات بادام مامایی با ما در ارتباط باشید.

خرید مستقیم از پرورش دهنده، بدون دلال، بدون بسته بندی مجدد، بدون بادام های قدیمی و کهنه را با گروه تجاری درینام تجربه کنید.

فروش بادام مامایی سامان به صورت عمده و فله

برای خرید مستقیم بادام مامایی با سایزهای مختلف و کیفیت صادراتی با ما در ارتباط باشید ما بادام مامایی را تولید و در بسته بندی های خاص فله قرار میدهیم و البته امکان بسته بندی طبق نیاز مشتری را نیز داریم، بادام مامایی از کیفیت بالایی برای صاردات برخوردار است، بهترین بادام در ایران و در منطقه چهار محال تولید میشود و شما میتوانید به راحتی بادام مامایی صادراتی را خرید و به دست مشتری خود برسانید.

 

بادام مامایی همیشه به صورت مغز صادر و به فروش می رسد. مغز بادام مامایی ظاهری کشیده و دارای رنگ قهوه ای و کرم روشن مایل به زرد است مغز بادام مامایی صد در صد شیرین بوده و درصد دوقلویی بالایی دارد و به همین خاطر آن را بادام مامایی می نامند.

 

قیمت مغز بادام مامایی نسیت به سایز مغز آن تعیین میشود و هر چه میزان مغز بزرگتر باشد قیمت آن نیز بیشتر است، مغز بادام مامایی از سایز ۸۰ دانه تا ۱۵۰ دانه است. بادام مامایی ارزش دلاری بالایی دارد یک کالای لوکس صادراتی است.

 

مهمترین ویژگی ما تامین مستقیم و بدون واسطه است و شما هم اکنون میتوانید برای خرید بادام مامایی درجه ۱ با ما ارتباط بگیرید، ما علاوه بر تولید، سیستم فروش و توزیع داخلی و خارجی قدرتمندی داریم. ما تولید کننده، صادرکننده و فروشنده انواع بادام درختی و محصولات خشکبار از جمله بادام مامایی هستیم.


با ما در ارتباط باشید تا کارشناسان فروش و تیم مشاور ما بهترین اطلاعات را در اختیار شما قرار دهد.

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.