برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

فروش بادام محب درجه ۱ صادراتی

فروش بادام محب درجه ۱ صادراتی – شرکت درینام در زمینه تولید و فروش بادام محب صادراتی فعال است و بادام محب را بدون واسطه در اختیار خریداران قرار میدهد. بادام محب را با نام های پوست کاغذی، منقا و همچنین با نام بادام محب می شناسند و با توجه به پوست شکننده ایی که دارد جز جدایی ناپذیر آجیل ایران و جهت به حساب می آید، بادام محب را بادام لوکس صادرتی می نامند چرا که هم طعم آن بینطیر است و هم کیفیت آن مثال زدنی است. 

—–

فروش بادام محب درجه ۱

فروش بادام محب درجه ۱ صادراتی درینام
بادام محب را با نام های پوست کاغذی، منقا و همچنین با نام بادام محب می شناسند و با توجه به پوست شکننده ایی که دارد جز جدایی ناپذیر آجیل ایران و جهت به حساب می آید، بادام محب را بادام لوکس صادرتی می نامند چرا که هم طعم آن بینطیر است و هم کیفیت آن مثال زدنی است.

بادام محب با از نظر اندازه همانند بادام سنگی است، اما پوست آن نرم و شکننده می باشد، بهترین نوع بادام محب ایران که آن را بادام محب درجه ۱ صادراتی نامگذاری میکنند مربوط به حاشیه زاینده رود است. به طور کلی تمامی محصولاتی که در حاشیه زاینده روز کشت میشوند درجه ۱ هستند چرا که هم از آن شیرین آبیاری میشوند و هم خاک حاصل خیر انجا طعم بینظری را به محصولات کشاورزی میدهد.

هم اکنون جهت خرید، فروش و صادرات انواع بادام از جمله فروش بادام محب درجه ۱ صادراتی با مدیر فروش شرکت درینام تماس بگیرید.

فروش انواع بادام در شرکت درینام

ما در مجموعه درینام انواع بادام را به ترتیب زیر به بازارهای داخلی و خارجی عرضه میکنیم.
بادام محب
بادام مامایی
بادام سنگی
بادام شاهرودی
بادام تلخ کوهی ارگانیک
بادام ربیع
تمام موارد یاد شده بالا جز محصولات درجه ۱ و صادراتی میباشند.

هم اکنون جهت خرید، فروش و صادرات انواع بادام از جمله فروش بادام محب درجه ۱ صادراتی با مدیر فروش شرکت درینام تماس بگیرید.

نام: مهندس فرحانی

شماره تماس: ۰۹۱۲۰۹۹۲۷۷۹

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.